...Прийде додому жiнку б'є...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Koza-Dereza, 17 Жовтень 2007.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Ой, не думаю, бо вона не мало сліз пролила через це і просила його щоб змінився. І навіть просила спільних знайомих поговорити.
     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Але ж терпить не рік, а цілих 11!!! Та ще й на власній території - тобто нема страхів "а куди я піду, з чим буду". І говорить, що любить.
    То певне любов така. Або мазохізм.
    Або брак самоповаги.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Я би це все назвала саме так. Дійсно, людина себе просто не поважає. Шкода і образливо, що таке є в світі.:suicide:
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Обов'язково в таких випадках треба звертатись в міліцію і опекуньскіоргани якісь...Бо може закінчитись трагічно. І не кажіть, що міліція таким не займається. Сімейні справи - це одне, а от насильство - зовсім інше. Скільки випадків є, коли і діти стають жертвами насильства...:sad:
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Прочитала і ледве стримую сльози, все як про мне написано... теж тато, високоосвічений, на керівних посадах працював, часто бив маму на моїх очах. Це правда, що фразу "заради дітей" в таких випадках слід викинути,бо вони страждають найбільше. Я теж ходжу до психотерапевта, який вважає, що корені моєї депресії - в дитинстві.
     
  6. manka

    manka Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Не правда. Що означає "не хочеться розглядати справу"? Міліція зобов"язана відреагувати на будь-яку скаргу. Якщо написана заява, то її розглядають.
    Інша справа, коли жінка щовечора бігає до дільничого, щоб втихомирив п"яного мужа, а щоранку зі слізьми "відпустіть, бо я його люблю і прощаю". А такі "вирішення" сімейних сварок бувають частіше ніж ті, коли чоловіка справді наказують (дякуючи люблячим і всепрощаючим дружинам)
     
  7. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Якби моя сусідка хотіла наказати свого мужа, то давно б написала скаргу, а тут ситуація
    І що можуть
    Як вони можуть повпливати на ситуацію в цій сімї. Дитину забрати? І що чекає таку дитинку? Дитбудинок? Доля бути сиротою при живих здорових батьках.
     
  8. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Ну от не дура???! Вибачте.. Я ж кажу, це лише їхня місія, їм не потрібні ваші вмішування і повчання. І нічого ви не зміните, доки сама не захоче.
    В мене є дві близькі знайомі, яких періодично також лупцюють. Їм є куди піти. Але щось не дає їм цього зробити. Як каже одна з них - страшенно боюсь самотності. (Не розумію, яка може бути самотність, двоє дітей, хороша робота з хорошим колективом, друзі... Не понять, називається...) Намагаюсь просто не встрявати і відсторонюватись.

    ---------- Додано в 07:57 ---------- Попередній допис був написаний в 07:56 ----------

    От думається мені, що ті що луплять, після того так люблять, що нам благополучним і не снилось. :girl_haha: А інакше це більше ніяк не поясниш.
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    ГГГ, )), точно, в мене теж така підозра.
    Взагалі дуже насторожує коли жінки про своїх мужів весь час говорять малоприємні слова типу козел, придурок, ідіот. Вибачайте , але це говорять кози, придурашені і ідіотки, бо були б жінками генералів були б генеральшами, а так-...
    Була в мене така собі знайома, яка частенько терпіла від чоловіка всілякі знущання, аби на старості "мати з ким Новий рік зустріти")). А муж взяв і банально помер в 48 років.
     
  10. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Сто відсотків!
    Як в анекдоті про лева і бика:)))
     
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Ай-я-яй! Каков падлєц! Як він міг! :girl_devil: Така самопожертва і намарне! Жінка, мабуть була глибоко розчарована... Чи знайшла собі нового садиста?
     
  12. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Вони на виклик не мають права не приїхати, вони хоч на наступний день, але приїдуть. Бо якщо не приїдуть, а виклик то зафіксований, то їх за то по голівці не погладять. Знаю, бо свого часу викликала міліцію, коли до мене вночі в хату свекруха вривалася.
    А на дитині є якісь синці? Бо якщо є, і звернутися у відповідну службу, то може щось зміниться..
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Перший час трохи була розчарована, сумувала, за ним? ні, за своїм терпінням. Схудла. Пішла працювати на кращу роботу, бо відчулась нестача грошей. Стала краще вдягатись, слідкувати за собою, вставила зуби. Помолоділа в свої 45 на 10 років.)))
    І з"ясувалось, що самій зустрічати Новий рік дуже навіть можна цікаво, особливо коли на слідуючий день в тебе писок не побитий.))
    Минулий НР вона зустрічала в Республіці Домінікана, з друзями, яких раніше ніколи не мала.!))
     
  14. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    :eek::shok: Свекруха лікується?
     
  15. ShystrukN

    ShystrukN New Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    В мене по сусідству живе сім'я, так там теж регулярно чоловік лупцюва дружину. Вони куми з моїми батьками і жінка не раз вночі боса і в нічній сорочці (і зимою бувало) прибігала, гамселила в вікна всіх нас будила і просила мого тата його втихомирити. А на наступний день як ні вчому не бувало вона вже його прощає і захищає. Так було доти, поки його зятям не увірвався терпець. Зяті проживали окремо ( добре хоч дочкам повезло - більше не живуть з тим придурком). Так от: вони приїхали, зв'язали і добре йому надавали. Після того випадку жінку не рухає.
     
  16. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Та де, дітей вчить маленьких...
     
  17. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

     
  18. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

     
  19. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    На голівці бачила, але він ще малий, ходить, там впаде, там вдариться, може і не від руки тата-мами.
    Ну наразі в цій сімейці вже тиждень спокій, але не думаю що надовго.
     
  20. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Напевне, нам не зрозуміти чому вона так поступає,їй можна хіба що поспівчувати,але говорити про те що

    думаю не варто....