ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    А як довго може тривати ГВ при кількості прикладань лише двічі на добу - зранку та ввечері? Не піде на спад кількість молока поступово?
     
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Algo, в нас дітки одного віку. Теж зригує. А коли тиснется, то здається, що все молоко просто витікає. Але так в основному тільки зранку. Тоді йому чомусь особливо важко прокакатись і дуже тужиться. Потім, на протязі дня зригує, але небагато. Хвилююсь з того звичайно, але поки вагу набирає добре - вже важимо 5600 :)
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2011
  3. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    дівчата, а коли після народження маляти можна ходити в сауну і чи можна (як я розумію - це не нашкодить ГВ)? чи перепад температури сауна - прохолодний басейн не нашкодить ГВ (дитині місяць). Вибачте за офф
     
  4. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    я народила в середині серпня, в жовтні вже парилась в баньці.
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Мені здається, що псля сауни дуууже прибуде молоко, бо ж там висоа температура, і як не погодувати зразу після може вхопити лактостаз:girl_nea:
    П.С. Сьогодні так кумедно було: десь до півроку малий висів на циці і мене ніде не пусав, а сьогодні мене лактостаз вхопив, то я весь день бігала за малим і впрошувала: "Святик, ну візьми цицю". А він "ціці нє" і тікав:connie_pull-pigtail Отаке то воно ГВ непередбачуване:connie_pull-pigtail
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    та я знаю, що молоко може капітально прибувати))) питання - чи буде все ОК при перепаді Т (бассейн)? (бо душ то зрозуміло само собою))
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Я безперервно годую грудьми вже 4 роки 3 місяці і 27 днів! В томуу числі 9 місяців тандему. Ніколи не відмовляю собі ні в чому. Їм, займаюся в залі, плаваю в басейні, працюю, подорожуємо. Цікаво скільки літрів молока за цей час "виготовив" мій організм :)
     
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

  10. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Наша історія ГВ.
    Цікавитися темою ГВ почала, будучи вагітною. Для мене слова п. Олі на курсах для майбутніх мам, що вона годувала дитину до 2-ох років, спершу були шоком, думала, що щось не те почула. Потім почала цікавитися цим питання, читати. Дякую дівчатам-консультантам за інформацію, поради, терпіння :kiss:
    Мене мама годувала місяць, чоловіка десь до трьох місяців. Коли про це дізналася, то трохи почала переживати, бо ще тоді слухала історії про "немолочних мам" і т.д. Знову ж таки після того, як почитала декілька розумних статей, трохи заспокоїлася.
    Спершу собі ставила за мету годувати дитину мінімум до 3-ох місяців, потім до 6-ти, а потім просто отримувала насолоду від годування.
    Коли доні було7 чи 8 днів, то ми проспали одне нічне годування і я прокинулася на мокрому від молока простирадні з високою температурою. Трохи настрашилася тоді, бо були лише ми вдвох з Христинкою вдома. Але постійне зависання на грудях, масаж і температура і затвердіння на грудях минули. Знала, що не варто дзвонити до бабусь, бо почали б мені розказувати, що простудила груди і треба закінчувати ГВ, тому користувалася виключно поради з форуму.
    Христинка не знала, що таке дурник, пляшечка. Наслухалася перлів на цю тему :girl_impossible: То зараз якось легше сприймається, а тоді хотіла просто спокою і щоб до нас ніхто не пхався.
    Вже після двох років доня почала запитувати, чому в неї нема дурника, а в інших діток є. Я їй пояснювала, що в неї нема дурника, бо має мамину цицю. Їй такий варіант підійшов :girl_yes2:
    Годувалися ми всюди. Доня народилася в липні, тому ми іноді гуляли по 8-10 годин. Бігати додому з візком на 4-ий поверх - то не для мене. Тому зазвичай в Стрийському парку ми собі гарно годувалися на лавочці. Були і зауваження, і несхвальні погляди, але нам було все одно, головне, щоб дитина була задоволеною. Але було приємно, коли йшла якась пара, чи старша пані і з такою ніжністю, повагою дивилися на наше годування :girl_in_love: А ще декілька разів годувалися в маршрутці.
    Не знаю, що б я мала робити без ГВ, коли доня хворіла. Реально рятувало, бо Христинка при температурі лише грудне молоко споживала.
    Якось ті три роки дуже швидко минули. Христина десь в 2 роки і 10 місяців почала деякі ночі спати без перекусів, вдень могла згадати про груди лише 1-2 рази. Зараз Христинці 3 роки і 1 місяць. Про цицю згадує 1 раз в 2-3 дні. Але то важко назвати прикладанням, бо вона може просто притулитися і полежати на грудях, а може і трохи поплямками крізь сон.
    Дуже кумедно і мило виглядає, коли Христинка годує грудьми своїх ляльок :girl_in_love: Така доросла при цьому, ще й може їх гладити в момент "годування".
     
  11. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    :)
    [FONT=Arial,Helvetica][SIZE=+1]"Фанатам ГВ" посвящается[/SIZE][/FONT]
    Пока не было жж, я мониторила разные сайты на тему ГВ. Обнаружила, что все ужасно. Начиталась кучу феерического бреда, и сочинился у меня такой вот юмористический опус. На мой взгляд, кормить грудью так же естественно, как ходить и дышать. Это сравнение и решила использовать.

    Итак, Вам осталось ждать совсем недолго и скоро вам предстоит перемещаться в пространстве. Какой же способ выбрать? Конечно, самое лучшее - это ходить ногами. Каждый человек может ходить ногами, если приложит к этому усилия. [lj-cut] Но если вдруг у вас не получится, то сейчас масса прекрасных заменителей ходьбы ногами ,- инвалидных колясок, которые абсолютно равноценны человеческим ногам.
    Итак, что же следует сделать, чтобы наладить хождение ногами? Для начала следует заранее подготовить ноги
    к хождению, например, сделать стельки по форме стопы из наждачной бумаги и вставлять их в тапочки. Так же можно набить в дощечку гвоздей и вставать на них несколько раз в день. В противном случае ноги могут покрыться трещинами, как только вы начнете ходить.
    Следует с самого начала приучать себя у дисциплине и ходить исключительно по режиму. За хождением должен обязательно наблюдать ваш лечащий врач, вдруг окажется, что вы ходите слишком мало или много. Если вы ходите мало - вам назначат катание в инвалидной коляске, а если много, то придется уменьшить количество хождения ногами. Установить, достаточно ли вы ходите ногами врач сможет, взвешивая вас до и после хождения, а также замеряя с секундомером скорость вашего хождения в специальном кабинете контрольного хождения ногами.
    Не забывайте о том, что вам необходимо хорошо питаться и много пить жидкости, иначе ноги не смогут ходить. Для успешного хождения ногами необходимо ежедневно выпивать 2-3 литра воды и придерживаться специальной диеты для ходящих.
    Со временем вы поймете, что желание ходить вовсе не означает, что вам надо ходить ногами. Не стоит ходить по всякому сигналу организма - это рождает нездоровую привычку, от которой трудно отучиться. Попробуйте вместо этого полежать, попить водички или съесть кашу. Если же все-таки вам действительно надо ходить - введите более частое хождение ногами, например, раз в 3 часа. Ваш организм сам знает, сколько и как долго ему надо ходить, ходите так часто, как хочется, но не чаще, чем раз в 2 часа и не дольше 15 минут.
    Несмотря на то, что ВОЗ рекомендует ходить ногами минимум 2 года и более, если есть желание, мы считаем, что
    через год после того, как вы начнете ходить ногами, ходить ногами становится вредно. Во-первых, в ногах уже ничего нет, они становятся пустыми, а во-вторых, ходить ногами так долго вредно для психики и сексуального развития, к тому же, это ужасно не эстетично и неприлично, ходить в общественных местах на таких сроках, поэтому следует перестать ходить и использовать искуственные заменители ног или ноги других млекопитающих.

    Ну, продолжать можно бесконечно.
     
  12. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    не знала де написати, бо дійсно гв-величезний дар!!!! Моя Софія захворіла кашлюком, тому ми потрапили в інфекційну лікарню, і стали свідками такої ситуації: жіночка привезла в лікарню хлопчика( на вигляд 3-4 міс, а насправді 9.5)з діагнозом кашлюк, вона йому не мама, а двоюрідна тітка, мама хлопчика загинула в пятницю, збила машина її, батька нема. дитину найшли в якомусь селі у алкоголіка вдома в одному памперсі і одіяльці(мама там лишила дитину і поїхала по своїх справах), дитина була синя, не їла як мінімум від пятниці ранку до обіду понеділка, важила дитинка 5800(це в 9.5), самі кісточки, мішки величезні під очима, дитина ображена на весь світ, не посміхався, не реагував. мама його була любітельницею випити, і не раз давала дитині алкоголь, щоб той спав. тітка вже давно просила віддати їй дитину, щоб вона не мучилась, та мамаша втікала і переховувалась...отож вони зі стрия(там дитину не прийняли в лікарню, бо був в важкому стані, відправили у Львів, казали, що заберуть в реанімацію. тітка з чоловіком поїхали у Львів( лишили своїх трьох діток, молодша донечка на гв(їй 1.8), Андрійчик( так звати того хлопчика) не хотів їсти з пляшки, вони приїхали в лікарню і лікарі дозволили погодувати дитину грудьми, він одразу гарно присмоктався, та ніхто не хотів приймати сироту, тож його тітка вирішила лишитися, щоб дбати за ним, так як реанімації він не потребував, але був в край важкому стані. за першу ніч в нього було 29 приступів, тож якби тьотя не лишилась, навряд би він вижив, бо за ним ніхто б не дивився...вона смілива жінка, вирішили з чоловіком брати опіку над малим, бо всі решта родичів не хочуть його, казали викинь його чи підкинь комусь...вимушено закінчила гв молодшої донечки, отак раптово поїхавши, але врятувавши своїм гв маленького симпатичного хлопчика, який за пять днів набрав 1200, їсть тільки цицю. був важкий період в четвер, коли Андрійчик в н-ий раз посинів і перестав дихати, тож декілька годин провів в реанімації, але викарабкався, вже посміхається, вміє перевертатись на животик, і бере іграшки, роздивляється. дуже тішуся, що є такі хороші і сміливі люди, які не відвертаються від проблем, хоч ніби не їхніх, отаке чарівне гв ну і любов до дітей....
     
  13. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Настунь, я повернуся до Львова наступної п*ятниці, то буде ще можливість передати речі?
    ЗІ. ми в селі серед лісу, мала 5 днів нічого не їла через зміну місця і купу емоцій (а їй майже 2 роки), живемо на ГВ))))
     
  14. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

     
  15. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Не розумію тих мам, які п'ють, точніше бухають і годують дітей грудьми. Була свідком такої ситуації: дитинці місяців 7, а мамаша на ногах не може стояти і ще каже, що цілу ніч дитина плакала, бо зуби в нього лізуть! Жах.
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Тут колись дивувались чого в селах мало годують. була я вчора в селі. з 9 до 14 годувала дитинку 3 рази. вдома за той час вона в мене б раз 10 прикладалась. в селі то діти молодші бавлять, то баба. я за весь день малу тримала всього пару раз на руках. надовго нашого гв би точно не стало))) нині надолужуєм спілкування. з рук я її ще не випускала)
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    олька, ну ти смішна, то в перли треба писати
    та чого б не стало, стало би
    ви були трошки, в суботу, ну і як нечастих гостей, малу бавили
    якби жила там постійно, і ХОТІЛА б годувати, то годувала б скільки влізло
    а в селах хто народжує - молодюсінькі (якшо не сказати малюсінькі дівчатка)
    воно ше не нагулялось, ше ніц не розуміє, мама/баба/свекруха мозги прокомпостують, от і загинається то ГВ зразу
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    я з Яринкою до 1 року жила в селі, весь час годувала:girl_yes2:
    Я думаю причина в іншому - менше інформації, більше віри в забобони
     
  19. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Ну я б не говорила так зразу,що на селі всі такі неосознані,і не знають про користь гв.Я можна сказати живу в селі,то більшість старається годувати більше року,двох і навіть трьох.
    Звичайно є й такі які думають,що закалатати суміш краще для дитини і легше для неї.
    так само є і в містах жінки які не хочуть портити хфігуру.
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)