Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні В інтернеті інтесивно зараз рекламують отаке диво, пакетик 5-6 грн. Багато видів сирів можна приготувати вдома із молока за допомогою якогось японського ферменту. Хто пробував? Це здорова чи все ж таки нездорова їжа? Якось дивно звучить, і одночасно цікаво попробувати. Гуглиться тільки реклама того дива, реальних відгуків і висновків не можу знайти.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні думаю, що ефект такий самий як в загущувачів сметани. Мабуть не здорово, але загущувачами користуюсь, бо інакше не зіб'єш магазинну сметанку. А без кремів не проживу))))
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні тому що майонез - це холодний соус, а не маринад для м'яса ---------- Додано в 23:13 ---------- Попередній допис був написаний в 23:10 ---------- а чому саме воно? за якими ознаками Ви це явиявили? ---------- Додано в 23:22 ---------- Попередній допис був написаний в 23:13 ---------- а лимонна кислота яку функцію відіграє в цьому кетчупі, як думаєте? кислинку додає? Ви коли домашні консерви робите, то теж додаєте туди якісь штучні консерванти? а коли сік (до прикладу, томатний) закручуєте в банки? ---------- Додано в 23:26 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ---------- як? і де берете какао-масло?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні опечатка по фрейду.ГГ) Вчора читала його етикеточку - після слів у вмісті "сухе молоко", я цей продукт морозивом не можу вважати і далі не читаю навіть. Ну але й щодо шкідливості відповідно не вивчала далі, щоб щось стверджувати.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Свекруха на привокзальному ринку постійно купує.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Сьогодні надибала отаке морозиво в магазині Хто у нас по складу продуктів орієнтується - дійсно морозиво гіпотетично безпечне, чи то черговий рекламний хід для перестрашених мамусьок?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні І в морозиві Лімо і в тому,що на фото є рослинні жири, тобто пальмова олія. ЇЇ не повинно бути в морозиві.І ту пальмову олію пхають всюди, бо вона здешевлює виробництво: різноманітні вафлі, контікі, бонжури, орео. ---------- Додано в 09:03 ---------- Попередній допис був написаний в 08:50 ---------- Як бачите на етикетці зазначено ДСТУ 4733-це означає, що заборонено в такий пломбір додавати будь-які рослинні жири. Повинен виготовлятися виключно з молочної сировини. Так що це лише маркетинговий хід. Написали "дитяче" значить безпечне, вказали ДСТУ-викликає довіру, бо нібито збережені стандарти. Добре, що хоч склад написали. Цікаво мені чому за таке не притягають до відповідальності,це ж обман споживача.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні В принципі до самого морозива ніби придертись важко - склад заявлений практично ідеальний, а ось в стаканчику напхано всякого-різного. Будемо їсти без стаканчика.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні ой, я теж стурбована складом деяких сучасних продуктів!поки ще дітей не маю - то стараюсь не істерити просто обираю харчі з обережністю! щодо домашньої випічки: ви кладете до неї маргарин, розпушувачі, ванілін? Вини всі містять у складі не те що є-шки, а просто гримучу суміш! я колись на пачці соломки вичитала склад маргарину (добросовісний виробник соломки чесно його в дужках розписав) - жахнулася!!! думаю, той маргарин що ми купуємо в пачках - не кращий! Рослинна рафінована олія теж ненадійний щодо безпечності продукт! Колись мала розмову з чоловіком, що працює на олійному виробництві. Він розказав як роблять у нас рафіновану соняшникову олію (та що дешевша, і тим більше та, що без кольору, запаху і смаку): насіннєвий жмих (віддавлений вже двічі - на експорт) заливають якимось реагентом, заморожують, а при розморожуванні - виділяється знову жир. Його фільтрують через бензин(!)! Забирають зайві колір і запах, при потребі додають соняшникові запах і колір, -- і продають нам у красивих пляшках! Молочні продукти (як магазинні так і базарні) - теж мають не завжди традиційну, безпечну і натуральну рецептуру приготування! Землячка моєї мами робила "домашній" сир з сироватки і порошку (жменя порошку на 50 л сироватки - і готово близько 50 кг сиру)! Продавала вся родина на 3-х ринках! Це як приклад! Будь-які куповані напої потенційно небезпечні: соки, солодка вода, питна і мінеральна вода! А скільки фальсифікують, підроблюють продукцію відомих, авторитетних брендів?! ой, вибачте, щось я розійлася))
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні жах перейшли на смалець для смаження, при тому, що смажимо дуууже рідко і не знаю що безпечніше ...
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні не кладемо може варто коло знайомих поміняти? А то мої знайомі які по виробництвах працюють ніц не бадяжать. Особливо олію, бо того добра (соняшника) стільки, що кпувати реагенти-шмеагенти НАБАГАТО дорожче і невигідно. очевидно не получається
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Яка гримуча суміш? Ви що туда гримучу змію кладете? Ви знаєте з чого складається порошок до печива? З соди і крохмалю. Якщо ви не любите порошок до печива можна використати звичайну питтєву соду. Ванілін взагалі не знаю що то за чудо, бо користуюсь настойкою ванільної палички на спирту. А маргарин, то ще залежить який. В Україні всі дружно перейшли на спред а він в 100 разів гірше тої ж марґарини. Я беру смалець або масло. ---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ---------- Зато водка, єта то шо нада!
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні То раніше так було (я про порошок до печива), а тепер без Е ніяк. Тому тільки сода харчова!
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні :shok: Марусечко! А можна детальніше??
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Вперше побачила цю гілку. Розповім трішки , про що знаю, і про що зараз згадаю (потім ще подописую). Хліб весь з Е (принаймні не зустрічала без, хіба домашній ), за декілька днів він покривається цвіллю, в переважній більшості рожевою, оранжевою. Той що не дуже страшний (а дехто і страшний) виробники переробляють на сухарі, або додають до інших конд. виробів. Протерміновані шоколадки, вафлі і т д перемелюють і роблять начинки. Молочка робиться з хімії, порошки переважно або Польща або Казахстан. Ковбаса, ну якщо попадає мясо, то те яке з чогось лишилось (не продалось свіжим, морожене-переморожене...). Гірші виробники протерміновку миють (обробляють парою з чимось там) після чого ковбаса, сосиски "омолоджуються" і знову в вакуумку а зверху свіженьку дату; кращі виробники з протермінованих дорощих сортів роблять дешевші і так до ліверної... Олія - рафінована суцільна хімія, нерафінована не суцільна, з самої хімії не виходить зробити. А Ви знаєте, що яйця несуть не лише кури (ну або інша птиця), а й машини ........ Вино - українське (елітка це інше) все порошкове, сік зі спиртом... P.S. Працюю директором супермаркету
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні оце ви зря написали ... як спите? нічо не муляє що людям г... продаєте?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні поясність і скажіть шо ж ви їсте, маючи стільки цікавих відомостей?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні певно муляє, раз прийшли "сповідатися". Я більшість з того знала, але дякую за корисну інфу. Вкотре переконалася, що в супермаркети мені нема по що ходити. Ми в супермаркети їздимо не частіше ніж раз у пів року (переважно по великих святах на екскурсію