Відповідь: Те, про що не прийнято говорити це не обурення - це просто загострення уваги не на тому на чому треба. ну але не дім тортур, нє? краще знати які із маніпуляцій є забороненими, прочитати накази про нормальне ведення пологів, наполягати на такому веденні ... про ГВ опять таки, про щеплення, про спільне перебування... що я намагалась сказати - акцент теми не на тому, ну поголили, ну поклізьмили - це реально якась інформація про ПОЛОГИ? В нас жінки не знають елементарної анатомії, зато про те шо треба поголитися знають всі...
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити дівчата, все не так страшно "марафет" мені періодично наводив чоловік, бо мені живіт не давав нахилятись. так співпало, що востаннє він мені зробив "зачіску" за день до народження доні. не вситгли б - народжувала б як було матку мені ніхто не розкривав, тому цей жах спростовувати не буду. клізму я не робила, бо напередодні пологів в туалеті була разів з 10 і просто тому, що вважала і вважаю її непотрібною бо, як вже згадувалось вище, казусів і з клізмою можна не уникнути (до речі, в меді в приймальному пропонували клізму, ну і звісно ж не за просте "дякую") особисто в мене разом з дитиною вийшло трошки калових мас, але що тут такого? в народі кажуть, що то на щастя ніяких незручностей не відчувала і не відчуваю, дарма що мій чоловік спостерігав за процесом з найцікавішого ракурсу і бачив абсолютно все (навіть заглядав, як мені робили надріз). на рахунок катетера, мені його ставили, одразу ж після пологів, я його навіть не відчула (взнала на другий день від чоловіка ) слушно пишуть дівчата з досвідом: краще варто читати про ГВ, бо, наприклад, мені ніхто не показав, як правильно прикладати дитину, а лише заважали своїм показуванням (просто абияк запихаючи дитині сосок до рота); тому я всім казала, що сама справлюсь, що не треба мені допомагати (на щастя,інформацію про ГВ я почала штудіювати десь за 1,5 року до вагітності). на щастя, я голилась і голюсь не для лікарів ще чого не вистачало
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити про це в нас на посіденьках є інші темки, які не прочитав певно лише лінивий або той якому пофіг на все.
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити повірте, деколи в ПБ можна себе саме куркою відчути з відношення лікарів і санітарів...в такі моменти і потрібна присутність близьких, щоб не відстоювати свої права перед деякими особами, і при тому насолоджуватись переймами... В приймальному відділенні відчуття як на конвеєрі... Мала щастя потрапити до чергового лікаря після відходження вод. Приперся з інтерном і культурно звернувся до мене: Залазь на стілець, розставляй ноги...а коли почала корчитись і напружуватись від болі дякуючи його маніпуляціям, то випалив: чого кривишся, ше й не таке буде, робити ж дитину не боляче було! капєц! як за три години акушерка хотіла мене знову до нього завести, щоб відкриття перевірити, довелось витягати пазурі...отут мені і не вистачало присутності хоч когось, хто вступився б. Більше я того дохтора не бачила.
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити ото точно. Мені якось дивно таке взагалі читати нашим людям взагалі властиво перейматись не тим, що насправді важливо, краще дрібниці мусолити, а ще краще якісь неприємні, Маряся якось файно то назвала, щось про мазохізм 100% на 3-тю добу коли мені розмасовували і підціджували груди, одночасно годуючи малого то я реально конала, а під час самих пологів ніяких ужастіків і конфузів не було. Єдине про що не знала і що сталось в мене то два рази виблювала фонтаном,практично підряд, санітарка встигла підставити відро.все.Лікар сказала, що таке буває. І оце до теми, я ніде не зустрічала інформації про блювання, а якби й перед тим десь прочитала то нічого б то не змінило. Тому якщо ви начитаєтесь про випорожнення на халат лікаря, то чим воно допоможе? глупо по-моєму про таке думати, про дитину треба думати.крапка. щодо клізм, таки не дарма їх відмінили і знаю з досвіду жінок котрі народжували робивши клізму і не робивши,тобто можуть порівняти, що краще коли не робити, геморой як наслідок надмірного туження ніхто не відміняв, а після клізми шанси його дістати зростають. Та й знову таки, на пологах присутня санітарка не для того,щоб пісеньки співати,а щоб прибрати в разі чого. щодо поінформованості, кожен організм індивідуальний, а перегруз такого роду інформації мене б напряг, бо я начитавшись про ріки крові чекала коли ж то буде, до слова ні на постелі ні на нічній сорочці ні краплі не знайшла, та й муж нічого "про,що не прийнято говорити" не побачив
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити То залежить як голитись. Не всі голяться повністю. А чому цю тему охрестили ужастіками про пологи? І я щось не побачила щоб хтось тими ужастіками переймався більше ніж здоров"ям малятка, ГВ, висаджуванням і т.д. Чи таке обговорення означає, що ті, кому цікаво, автоматично зациклені на другорядних речах і в ПБ замість того щоб зосередитись на головному будуть думати як не обкакати доктора, чи чекати поки появиться злосна медсестра з катетером?
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити мова про те, що голитися заради лікаря - останнє діло. Хтось голиться постійно, хтось взагалі того не робить, я наприклад певну "зачіску" вже півтора року "ношу" і наразі міняти не збираюсь, але то явно не для пляжу і "що люди скажуть" — а в першу чергу для себе, і для чоловіка. А про страшилки - ні, зовсім ні але знати хочеться все до дрібниць, і воно ніяк не впливає на бажання мати дитину ну ж пишуть в інших темах про тріщини на сосках, так пишуть, що в очах темніє, і ніхто не каже, що цим вагітних відлякаєте Не факт що все, що тут розказують, буде з кожним, ще й весь комплект, але треба знати, як МАЄ БУТИ, і так само треба знати, як робити НЕ треба. до слова, коли мені беруть кров з пальця, я свідомість втрачаю. А коли з вени беруть - то ні. Але якби мені не розказали вперше, як то все буде виглядати ДО аналізу, невідомо, що би було. А так я вже готова була, менше боялася.
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити Читаю темку від самого початку))) Які то дурниці, ну обмажеться лікаря халат від несподіванки, ну і що, така його робота, ну хоч якось покриємо ті гроші, що лікар здере Я заради малятка ще і не таке готова пережити! В моєї мами буди стрімкі пологи, десь біля 1-2, ночі в неї почалися перейми, в 3 вона вже була в лікарні, а в 5.40 вже була я! І без всяких розривів, катетерів (може такого в той час і не було) і несподіванок чи рвоти не було. І я впевнена, що я так само в майбутньому народжу своє малятко, і не одне!
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити як показує сумна статистика то в 99% випадків то читають ті, кому вже пізно лякатись, бо дитина народилась. Ще 1% то ті, які читають і їм вшистко єдно, що там темніє в кого, бо в них потім зазвичай тріщин нема
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити Не зовсім згідна. Бо я теж ношу певну зачіску до якої звикла, але зараз доводиться носити "під нулик", не заради лікаря звичайно, а через наближення пологів.
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити погоджуюсь Просто коли народжувала вперше, то думала, що можлива і епізіотомія... а її зашивати краще по "голому". Тепер так не думаю, але "зачіску" роблю регулярно, тож для лікаря то точно не буде. І панчохи мої декомпресійні круті з мережаними резинками - теж не для лікаря!
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити Згідно із новими стандартами ведення пологів, клізма та голення не є обов язковими. Оце читаю і думаю, що це чергова тема із пологовими страшилками... Чи то мені так повезло, але я не відчувала себе "куркою патраною". Чи то від власного сприйняття людиною певних речей залежить. Руку " по лікоть" ( хоч це все "утріровано") запихали лише тоді, коли треба було перевірити відкриття, але ж і домашні акушери це роблять. На піку перейм це навіть не відчутно. Катетер був лише внутрішньовенний ( були покази до стимуляції), але то теж не критично. Гоління- голилася, бо так зручніше мені та й після пологів куди простіше так дотримуватися гігієни, коли виділення сильні. Клізма - тоді робили усім, за що величезне "дякую"- під час потуг тебе не підпирає ще й вміст пямої кишки та й після пологів набагато легше- в туалет " по великому" ще два дні після неї точно не захочеться ( маю на увазі класичну клізму, а не міні-клізмочки "норгалакс" і т.п.). Якщо під час пологів на потугах виділяється трішки сечі чи калових мас- лікарям то пофіг, вони й не до такого звикли і на те зовсім не звертають увагу. Стосвно того, що нудить і рве- мене не нудило і не рвало, але була свідком подібного- теж нічого страшного: навіть хто не встиг дійти до умивальника, то санітарки ту всю радість мовчки прибирали. Стосовно епізоотомій- не різали і не рвалася. За дві годинки вільно бігала по пологовому, лікарі навіть жартували, що "як і не родила" ( і я така була не одна). Дитинка з животика виходила чистенька, без крові, хіба трішки білої змазки на голівці. Одним словом, ніяких негативних спогадів під пологів, хоч і в пологовому будинку, немаю.
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити з того, шо читала про домашні пологи: - мами часто самі роблять собі клізми вдома. якшо кишківник не чиститься протягом початку перейм - відкриття сама мама також може перевірити, так як і акушерка - якшо перечікувати перейми в воді і бути в ванній на потугах, то, перепрошую, каки виловлюють черпаком і ніц нікому не є - рвота - ознака відкриття шийки матки, може бути, може і не бути, не залежить де ви народжуєте
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити Я, наприклад, нічого страшного не прочитала, але для себе багато нового дізналась. Не знаю чи знадобиться мені ця інформація в майбутньому, але "хто володіє інформацією, той володіє світом"
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити У нас вільна країна хочете - читаєте , не хочете -не читаєте. Якщо вам від того зле ДЛЯ ЧОГО РОБИТЕ СОБІ БОЛЯЧЕ? У мене через гормональні зміни зявилась непереносимість жорстокості, як результат - довелося відмовитись від перегляду більше як половини телепрограм і кінофільмів (навіть міцний горішок-4 змогла подивитися лише третину). Щож до потреби клізми - послідкуйте за собою, якщо у вас регулярний стілець, немає закрепів - воно вам не потрібно, особливо якщо вам раніше не робили клізму. Мені клізму робили раз у житті - сказати, що від того мені було лекше не можу, але така тоді була процедура. А от про те що потім ще 3 дні не потрібно в туалет (хтось з дівчат про те писав)- то таки правда, от лише у моєму вападку це вилізло боком на 3 день. Про відкривання матки - це добре чи зле ? Якщо потуги йдуть 10 годин і лікар приймає таке рішення - це одна ситація, але коли той же лікар таке робить на 3 годині потуг - це інша ситуація. І чому власне лікар приймає за вас таке рішення? Лікарі роблять все за схемою, але чи дозволяти з собою таке робити чи ні - це ваше рішення, на пологах ПРАЦЮЄ МАМА, а лікар лише асистент і помічник. Мою подругу почали стимулювати медикаментами уже на кріслі на 3 годину після відходження вод. Після пологів вона дуже жаліла, що не готувалася до цієї події - оскільки нормальні пологи можуть тривати до 24 годин(тож 3 години не було критичним часом -причина стимуляції зі слів лікаря) і можна стимуляцію робити не лише ліками, але й тим же ходінням по палаті (горизонтальне положення породілі зменьшує стрімкість пологів, але кому з медперсоналу хочеться в ночі ходити по залі і підпримувати поподіллю? - легше зробити 1-2 уколи) ---------- Додано в 15:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ---------- Щож до неприємних моментів 1 у момент потуги лікар підсунув (по іншому не скажеш) документи на підпис - подруга підписала оскільки була не встані прочитати. Це був дозвіл на активну 3 фазу пологів (народження плаценти - природньо триває до 30 хв, з подруги плаценту вирвала акушерка - за 5 хв), це не смертельно і як вона говорила не боляче.АЛЕ ДЛЯ ЧОГО ТАКЕ РОБИТИ? 2 при виписці у малюка виявили потребу підрізати уздечку (основа язичка) дитячий лікар відмовилася це зробити (у пологовому одні ножниці, що в пологовому залі і вона за ними не піде), як результат малюк 2 тижні (поки мама відходила від пологового і розбиралася з ГВ) не міг нормальмально їсти, довелося наймати машину (а це була наша зима з -20 за цельсієм і епідемією грипу)і їхати на Орлика підрізати уздечку (як розумієте не безкоштовно) Чи можна було уникнути цих неприємних моментів? Особисто я не хочу потрапляти у такі ситуації, а тому вже зараз готую список з переліком того, про що з лікарем ми (присутність чоловіка у такі моменти чудово впливає на весь медперсонал) будемо говорити перед пологами.
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити клізми роблять і досі- бо під час перейм з того страху можна всіх лікарів обробити)))під напором)0я сама в туалет сходила так і клізму зробили і я ще 20 хв в туалеті висиділася напевно за всі 9 міс все вийшло))
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити Касторку дають замість клізми? Я чула , що кастоорку дають для стимуляції початку пологів..
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити jalatan і для клізми теж )) а думаєте чим саме вона провокує пологи
Відповідь: Те, про що не прийнято говорити Можна ж самому випити вдома касторки, або клізму зробити. А як не хочеться ні того ні іншого? я думаю, що це не мало б бути для них так страшно, все ж таки ми їм за їхню роботу грощі даєм...