Відповідь: меню для малечі після року А в нас хоч і ГВ, але каша має бути виключно молочна і ніяк інакше. Десь в 1,2 спробувала кашу на молоці, до того каші взагалі не смакували. Сир їмо виключно під настрій. З кисломолочним туго... І з улюбленими стравами теж, в нас така не вимальовується Єдине що смакує(не завжди), але часом буває, це тушкований кабачок або гарбуз (маю морожений), але виключно в чистому вигляді без нічого. Цікаво дві речі, який в вас приблизний режим їжі? І яку порцію ваші діти з'їдають в середньому? Зрозуміло що як жара, зуби, поганий настрій і т.д. то їжа не лізе, але все ж таки? Ми встаємо в 8.30-9.30, сніданок в 9.30-10.30 переважно каша, йдемо гуляти приходимо, не їсть, 13.00-13.30 сон десь 1.5-2,5 год, встає типу обід щось одне, далі знову на двір і як вийде то їсть ще десь біля 20.00, а так може і відмовитись. Після так названого прийому їжі переважно недоїдений, пропоную фрукти від яких ми теж не в захваті. Ну і циця на сон. З порціями, наприклад, в нас каша...я варю 200 гр горнятко, ну, а самої рідкої каші ще менше десь 170 гр, її ми ну дуууже рідко з'їдаємо всю ( часом 2 ч.л і всь). Приблизно така ж історія зі всім. Я чого питаюсь, в нас дуже низький гемоглобін, і все кажуть їжте більше, мол мала-худа, їжте м'ясо, фрукти... але з низьким апетитом тяжко їжею підняти гемоглобін, а низький гемоглобіном дає низький апетит, одним словом замкнуте коло якесь Прогулянки і відсутність печенька на апетит не впливають.
Відповідь: меню для малечі після року о в нас теж нема обіду часто Софія їсть десь коло 10-ї кашу, і йде з няньою гуляти - на прогулянку бере чищене і порізане яблуко і печиво марія/солений крекер/соломку ну і пити узвар/компот з ревеня/яблучний сік. Гуляють вони до 12.30 приблизно, тоді ше трохи тусні в хаті і десь 13.30-14.00 Софія йде з цицькою спати. Спить 2-2,5 години. Після сну зупа/картопля з мяшьком/макайони/тощо, ввечері кефір, сир зі сметаною, сирнички, між тим може сказати дати їй тост з масьом, або яблуко, або шось пеєкуситі)) такщо майже ніц нема режиму - шо дитина закомандувала то і і їмо
Відповідь: меню для малечі після року 1)Сніданок- каша на молоці(Нордік рис/гречка/4 злаки/вівсянка/ячмінь, ну коротше, всі злаки по черзі)350-400г 2) Перед денним сном- яблучка печені/пюре з банки або сирок домашній з ягодами/сирок Тьома 100-200 г 3) обід- овочі(бульба, бурячок, морква, броколі, цвітна,брюсельська, квасолька звичайна/стручкова, горошок, гарбуз- все чергую і комбіную) з телятиною/курочкою/яєчками перепелиними/ печінка(дуже рідко), рибка. А бо макарони з тим всім. Бульйон. 200г 4) підвечірок- див. пункт 2 100-200г 5) вечеря- див. пункт 1. 350-400г Ну і тепер вже почав трохи жувати і не давитися, то гризе печенька, банан, ківі, апельсинку. Ну і цицею запиває. Або компотиком з ягід(ожина, чорниця, малина, суниця, смородина, брусниця). Недавно спробувала зробити омлет паровий з сиром- мало з вилкою не з"їв, сирнички теж засмакували Загалом їсть все, їжею не перебирає. Але всеодно ми худенькі 10 кг при рості 90 см
Відповідь: меню для малечі після року О! МаленькаКотя то ваш хоч їсть нормальні порції, а моя мабуть повітрям перебивається. От візьмемо сьогоднішній день десь 100г каші на сніданок, обід рибка хек, кусочок товщиною в два пальці, десь пів яблучка з морквою, шматочок банану, сік 100мл і трохи черешень. Усьо! І то кашу поки з'їли тих 100г, то десь разів з 5 пропонувала і гріла, їли з 11 до 13 вже аж нерви взяли, рибу їли в три прийоми...зі всім іншим то саме. В мене раніше було, не хочеш-не їж, але коли пору днів нічого не їсть, часом абсолютно! І навіть тоді коли я смачно цямкаю! Ходить циця-циця, ням-ням! Ти їй ложку, а вона в сторону! Капец!
Відповідь: меню для малечі після року В мене такий капець вже 6-й рік. Не переросла, витрачено купу нервів, часу і грошей. З домашньої їжі нічого практично не їсть. Порціями взагалі не їсть. Глистів немає, аналізи чудові. При тому гіперактивна і щаслива дитина. Їсть сир домашній, фрукти і горішки та відбивні, вареники, булочки, йогурти, кекси, рідке - тільки юшку. Все решта в мікродозах і з моїми акробатичними прийомами. Я намагаюсь не зациклюватись, походи по лікарям відповіді не дали, просто зацікавлюю і підсовую. Допомогло спільне приготування їжі трохи. А друге маля топче краще, не можу натішитись. Хоче все, але алергує. Старша може, а не хоче, менша хоче, а не може
Відповідь: меню для малечі після року не, якщо випльовує то всю черешню або ковтає. З гранатою якось простіше було, випльовувала кісточку частіше пережовану.
Відповідь: меню для малечі після року А як вам таке меню для майже 2-річної дитини. Я випала в осадок. На сніданок суміш, потім чоколядова цукерка, вафлі, печенька з всякими прослойками, можна просто снікерс, який запивається або фантою, або живчиком. На обід буває гречка, рис з м'яском, але можна і з печерицями. Салат з майонезом це теж льогко! А можна ще дитину погодувати макаронами з гострою аджикою. Соки Садочок і йогурти чудо чи президент ті, що шоколадом политі на вечерю можна дати. І дурак в роті нон-стоп. Ну і звісно гордість, що дитина борщ їла в 4 місяці і відбивні в 6. І тому її дитина зараз може їсти все, а моя ні!
Відповідь: меню для малечі після року Я теж...:khomyak::khomyak::khomyak: Що ж буде з організмом дитини через декілька років при такому харчуванні? Навіть страшно подумати... Особисто я таких продуктів не вживаю (думаю про своє здоров'я), а давати дитині, то взагалі...
Відповідь: меню для малечі після року Моя коліжанка, яка є мамою двох діток коли я плакалася весною, що з фруктів майже нема дитині що давати хвалилася, що вона піклує ться про своїх і грошей на них не шкодує, тому всі фрукти дає в пюрешках, відповідно її дітки отримують всю необхідну кількість вітамінів. Щось не довіряю я тим пюре з баночки і все... Ну, зараз сезон, є багато ягід, хоча улюблених яблучок нема. Доречі, на рахунок кефіру. Зауважила, що малому від них животика здуває. Хтось мав таке? Пробувала різні магазинні дитячі, робила сама і все те саме.
Відповідь: меню для малечі після року Теж знаю про тяжкий випадок: 8-ми місячну дитину годували салатом Олів"є, а після року пельмені з оцтом і кетчуп . Мої спроби щось пояснити розбились об стіну "щирого здивування": "а во їсть і нічо йому від того нема" .
Відповідь: меню для малечі після року А що робити якщо дитина фрукти не їсть. І не їсть - це просто в рот візьме і виплюне одразу. Зі всіх ягід можливих, фруктів, в мене мала їсть лише яблука і банани час від часу і все. Ну ще грушку може поїсти. Любі цитрусові, персики, абрикоси, виноград, ківі, ніяких ягід типу полуниці, суниці, малини.. я вже не кажу про смородини і ожини з чорницями. Ну не їсть дитина. Зато любить пюрешки - з персиком, абрикосом, ожиною. Переважно їсть Карапуз. Не щодня, а коли має бажання. Тримаю постійно кілька баночок прозапас.
Відповідь: меню для малечі після року а наморозити в сезон? можна і в пюре потерти та заморозити. я, правда, маю щастя- моя дитина топче всі ягоди- малину, черешню, суницю, трускавку, чорницю... на початку їсть досить багацько, а далі вже поменше. та я морожу шо можу, шоб мати хоч на трохи. Зауважила, що малому від них животика здуває.-то цитата від jalla так буває. якшо то йому заважає, то зробіть перерву. можете спробувати з заквасок йогурт зробити самі.може подіє м"якше.
Відповідь: меню для малечі після року Не знаю як у мого складеться з цим, бо ми поки їмо тільки яблучко в чистому вигляді, а все решта, тобто суницю, полуницю, чорницю на разі тільки перетерту з сиром, або якоюсь кашкою. Цитрусових поки не давала, думаю, що ще замалий, персики, груші обов"язково спробуємо коли буде сезон, ну, а бананів, які полюбляють більшість діток не їсть ніяк, ні в перемішку з чимось, ані в чистому вигляді. Доречі, а як дітки їдять малину і ожину? Ті дрібненькі кісточки не шкодять? Свекруха з дачі передала малину, то я хіба компот в перемішку зі смородиною зварила...
Відповідь: меню для малечі після року абсолютно! навіть добре для "стільця" моя любить вибирати пальчиками по одній з мисочки і їсти. спробуйте, ви вже величенькі! ( ми на 3 місяці старші). чорницю дітям з 6-8 місяців можна і вона дуже корисна! та всі ягоди- це джерело усяких вітамінів-мінералів!
Відповідь: меню для малечі після року Пробувала, розкидає, хоче бавиться ними, але не їсть. Коли хочу ягідку сама в ротик йому покласти відвертається і тікає. Тоді показую, що от їм сама і пояснюю, що то така смакота, треба гамати, але нічого не виходить. Порозкидати йому хочеться, порозмазувати, а те що їх треба їсти ніяк не втулкмачу. Тому поки ягоди перетираю.
Відповідь: меню для малечі після року якщо це до мене, то при чому тут наморозити? Мала не їсьт ані в свіжому ані в мороженому вигляді. Тим більше що після заморожування як правило на смак ягоди і фрукти дещо інші, я би сказала не такі смачні. Я морожу, повну морозилку, в цей сезон планую наморозити практично 170 л ягід, овочів і т.д. але це все йде на супчики та компоти. Дитина не маленька і чудово вже розрізняє смаки які подобаються і які не подобаються. Їсть ті фрукти які не мають натяку на кислість. Якщо в чомусь хоч найменша кислинка - плює. А кислинка, хоть чуть-чуть є практично всюди крім деяких сортів солодких яблук та бананів. ---------- Додано в 00:21 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ---------- моя навіть таке плювала, коли давали поїсти
Відповідь: меню для малечі після року Як про мого Мартина, але він навіть і не пробує. Коли я йому пропоную, то він закриває рот руками. Я не розумію, як так можна, навіть немає бажання спробувати , а відразу "не буду". Їсть лише банани та яблука.