Відповідь: Спільний сон з малятком Я вважаю, що це має вирішувати не педіатр чи хтось зі сторони, а сім"я - мама і тато. Комаровський нікому не каже, щоб всі негайно поклали дитину в ліжечко, а висовує свою теорію. Головне, щоб мамі було добре, бо якщо "задоволена мама", то щаслива і дитинка. Я для себе вирішила, що мої діти будуть спати окремо. До 4-ьох міс. вони спали у візочку, який стояв біля нашого ліжка і мені зручно було підколисувати. Потім почала класти у ліжечко. Зі старшим проблем не було: зразу полюбив своє ложе, а з молодшим трошки намучилась: будився щопівгодини і я його заколисувала, погладжувала і так два тижні, але свого досягла (правда довелося ще соску долучити в допомогу). Просто був вибір: або в ліжечку з соскою, або біля мами з цицею. Я вважала, що дитина не повинна всю ніч мене цямкати, мені зручніше витягнути з ліжечка, погодувати і покласти назад. Крім того (тільки не сваріть мене) є прихильником годування по графіку, а не на вимогу, тож дитину вночі годувала в конкретні години, а не при кожному її пробудженні і чим більший малюк ставав тим більший проміжок часу був між годуваннями. Зараз нам 10 міс і ми вночі не їмо - сам перестав. Думаю, що це добре, бо вночі шлунок повинен відпочивати. Влітку, коли жарко дитина розкинеться в своєму ліжечку і має достатньо простору для спокійного сну, а не париться між мною і чоловіком (до речі чоловік спить так, що нічого не чує і я боялась, щоб він вночі малого не придавив). Мені добре саме так, як я собі організувала. Але це не означає, що так добре буде усім. Моя коліжанка спить з малюком (1,3 міс) і він вночі частенько будиться погамати або просто цицю потримати і їм так добре обом.
Відповідь: Спільний сон з малятком Мушу вступитись за Комаровського: це його теорія, а вирішуєте ви! Він же нікого не заставляє.
Відповідь: Спільний сон з малятком в мене на рахунок СС дуже різняться думки. з одного боку мені так зручно годувати, тай лялю все можна погладити, накрити. а з іншого боку: я теж прихильниця режиму ( але ніяк не вдається його добитися, я не дуже стараюся). тай не подобається бути соскою, соски потім болять. і з чоловіком люблю спати ( а він категорично втрьох не буде ) спить в залі на незручному дивані. і малий часом будиться поцямати цицю ( навіть не їсти ) кожні пів години і йому це заважає виспатися на роботу. поки що буде в нас як є, а далі буде видно. тай не знаю чи Я вже зможу спати без лялі .
Відповідь: Спільний сон з малятком Для мене СС - то супер! спимо всі втрьох. чоловік вночі малу не чує, не просипається.але спить обережно коли доцік між нами! вже трохи навчилась дрімати як мацьопа їсть. без СС була б певне як зомбі, а так чуюсь чудово!
Відповідь: Спільний сон з малятком А чим саме йому заважає, не він же годує? в мене є знайома в якої дитина спала в ліжечку, але вночі до грудей малявку підносив чоловік, потім клав назад, при потребі змінював підгузник! не можу уявити собі, що це міг би робити мій чоловік
Відповідь: Спільний сон з малятком Мій таке робив рівно один місяць від народження, результат - ходив як зомбі, схуд, змарнів. Потім стали спати втрьох - почав висипатись, поправився, навіть не пікав щоб відселити Ромка, відчув на собі як то гасати взад-вперед. Досі спимо втрьох, місця вистачає, всі пристосувались, чоловік виспаний.
Відповідь: Спільний сон з малятком В загалі я знаю,що дитина з народження пару місяців має спати біля мами(коли дитя в животику воно чує спокій і захист)при родах вони получають стрес і коли ви з пологового будинку приходите додому і кладете дитину в ліжечко спати починається паніка(дитина не відчуває захисту).
Відповідь: Спільний сон з малятком А моя синуля так звикла зі мною спати, що складно десь відійти вночі-чує що нема мами і прокидається. І досі їсть 2 рази вночі, щоправда кашу (не можу ніяк його відівчити від цієї звички)
Відповідь: Спільний сон з малятком Дивні мені такі вислови: до чого тут соска! Дитинці всього 3 місяці, для нього мама і циця то весь світ :і погамцяти, поспати, спокій, спілкування і т.д. Так, і для задоволення смоктального рефексу також, але і є для того груди, так природою, Богом задумано! "Соска"- це вже придумано людиною, щоб здурити дитину!!! Моя доня останнім часом дуже часто вночі гамає , певно 5-6 разів (а вже був період що гамала всього 2 рази)! СС нам дуже зручно, я в напівсні даю цицю і сплю дальше, а чоловік взагалі не чує що між нами спить доня!
Відповідь: Спільний сон з малятком хотіла написати те саме тільки іншими словами))) підтримую спільний сон!
Відповідь: Спільний сон з малятком Я не знаю чи вам це допоможе,я замість каші давала попити,соску,гладила його і він засипав,а потім просто соску.
Відповідь: Спільний сон з малятком моя теж не вміє тихо їсти))) то кряхтить, то стогне, то відпускає соск і смачно прицмокує (часом спросоння починає смоктати нижню губку), то дуууууже голосно ковтає))) а загалом СС - це і для мене просто знахідка. я прокидаюсь десь за 5 секунд до того, як доня повертає голівку до циці. запихаю цицю їй до рота і відключаюсь. навіть не знаю, скільки часу вона їсть. правда, останні пару тижнів доня навчилась якимось дивом пересуватись по ліжку: зранку я з чоловіком прокидаємось на одній половині дивану, а доня - майже по центру, часом ще й лежить впоперек
Відповідь: Спільний сон з малятком В нас малий спить під стіною, я посередині між ним і чоловіком. Малявка засинає і я собі повертаюсь до чоловіка, ніхто нікого не придавлює і можна спати в обнімку з чоловіком як колись , а серед ночі як синок зголоднів - мама тут як тут . Але зараз Матвій вже не прокидається від 12 год ночі до 6 ранку, спить собі розкинувши руки і ноги, а з народження клубочком біля мене скручувався і ручкою тримався за мене. Я це розумію так: дитина народжується з великою потребою в тактильному контакті з мамою,бо це дає йому відчуття захищеності і своєї правильності. Якщо задовільнити в дитини цю потребу вчасно,то поступово ця потреба відпадає, переростається, дитина росте впевненою, що мама поруч і що все ок, тому поступово перестає перевіряти і тримати маму біля себе. Якщо ж з народження дитина не отримує того контакту, то крім того,що це не додає малюку щастя, ця потреба може ще й гіпертрофуватися у наприклад постійне тримання мами коло себе або ж вилізти іншими проблемами які на перший погляд з тим не пов`язані. Я для своїх дітей обираю спільний сон з народження з дуже поступовим переходом на своє місце. Катя,наприклад,була готовою спати в ліжечку в 2 роки, зараз без проблем спить на своєму дитячому диванчику і ще півроку тому вона часом приходила над ранок до нашого ліжка, то тепер про то навіть не хоче чути.
Відповідь: Спільний сон з малятком і ми всі разом спимо)))всі висипаються і всі щасливі, не кидайте тапками, але я навіть не знаю, скільки разів дитина їла, бо навіть не чую того і не памятаю на ранок...мені так добре)))))))))
Відповідь: Спільний сон з малятком перший тиждень після плогового чоловік майже не спав,бо денис кряхтів навіть уві сні. а зараз не завжди просинається як іван плаче. до всього можна звикнути
Відповідь: Спільний сон з малятком А мене "задовбало", що всі кругом коли почують що мала спить з нами роблять великі квадратні очі:eek: і застерігають як це погано... я взагалі дуже спокійна людина, але вже починає надоїдати:
Відповідь: Спільний сон з малятком Я згадала, що в дитинстві я до 4 років спала в ліжечку, а потім до школи вночі дико кричала і боялась спати, кликала маму, бо мене постійно щось лякало, просто був присутній дикий страх, аж до істерик. Досі моторошно згадувати... І навіть далеко потому довго боялась заснути сама в кімнаті((( Може б якраз такого не було якби не оте дитяче ліжечко... П.С. Мій малий дикий крутько, то я навіть одну ніч пробувала його в ліжечко "відселити". Але лінь перемогла, і вже на наступну ніч він вернувся в "гніздо"
Відповідь: Спільний сон з малятком Немаю нічого проти СС! Але особисто я не можу спати поряд з дитиною, боюся придавити, бо маю дуже неспокійний сон. Я взагалі сплю тільки на животі-період вагітності майже не спала, бо боялася придавити дитинку. Синочок мав свій власний режим-їв що три години, а от доця може вставати 1 раз може 5. Мені пробуджуватися не важко, оскільки поки годую всерівно задрімати не можу - отакий маю страх:confused: