Дурник, пляшка - давати чи ні?

Discussion in 'Харчування малюків' started by Анута, Jan 31, 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    всі б дурники були такі, то може в нас би люди трішки встидались так дитину на вулицю випускати
    [​IMG]
    *****************************************************************
     
    Last edited by a moderator: Jun 10, 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    років за 20-30 зявляться нові теорії щодо годування і виявиться що ми зараз стільки всього важливого не знаєм!! відносно того, що будуть знати в майбутньому.. і наші діти будуть звинувачувати "мені мама (тобто ВИ) старими методами зіпсувала те і те, але я своїй дитині цього робити точно не буду"

    а ви зараз дуже подібні на своїх мам і свекрух, які доводять що потрібно давати сочки і манку з 3 місяців.. так само готові "горло перегризти" за чужі теорії як і вони у свій час
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    годування на вимогу і всі витєкающіє - то не новомодна теорія, то якраз і є материнський інстинкт
    так годували віками, поки не з*явилась МОДА на: годувальниць, тоонкі талії, маленькі груди
    поки владі не виявились потрібні жінки, як соціальний елемент (про шо пише комаровський, до речі)
    тоді материнство і почали заганяти в теорії
    теперішнє ж мистецтво годування (бо то не теорія, ну нема тут законів. лише загальні рекомендації, які можна інтерпритувати під кожну дитину) - має широкі рамки
    в ньому допускається багато відступів, можливостей, варіантів, є політ для творчості

    то те саме, як казати, шо пологи - важка робота і все
    так робота, але це і творчість, бо мама творить нове життя, нову людину
    так само годуючи без замінників, ви даєте в конкретний момент конкретне молоко для саме вашої дитини - такі миті унікальні
    сюди не проситься гума
     
  4. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    а чого ви так напористо вважаєте хиткою теорією, те, що призначене природою?
    більше ніц не пишу, хоч пре, але наталя дала такий геніальний текст, шо я сховалася:girl_tender: підтримую на 1000%!!!!!
     
  5. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    не хочу вас лякати але духовної близькості з моєю мамою я не маю, я її люблю дуже,але таємниць не довіряю. Навіть не знаю чого - чи то груддю мене не годувала чи то скакалкою по дупі била засильно...
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Staff Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Так і буде.
    Але хіба це привід не давати дитині те, що їй необхідно і мама може дати, бо так задумано природою?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Та йдеться про природу. Не про теорії, а про суть природи людини.
    Я чим більше пізнаю, як працює людське тіло, всі процеси, як відгукується тіло жінки на дитину - то це для мене як об'явлення, наскільки Бог усе продумав, до найменшої деталі.
    А теорії. Ну, ви якраз за теоріями й слідуєте, правда радянськими. І треба бути свідомими того, у продукуванні яких людей була зацікавлена тодішня система. Тому просто смішно чути про "материнський інстинкт" на тлі тих усіх застарілих речей (а ще було, коли на пана робили, то маком поїли, може, туди вернемося?). Власне для материнського інстинкту там не було місця. Не та була суть. Особа як така не була важлива взагалі. Важливою була система й "шурупчики" для системи. Сьогодні нарешті можна виховувати особистість, без страху, свобідно, тому й важко зрозуміти, чому досі хтось хоче виховувати "шурупчиків", яким можна з легкістю затикати рота, які не вмітимуть говорити про свої потреби... І ще багато всього можна вивести із нелюдських правил виховання дитини.

    Зрештою, далеко ходити не треба, Америка та інші країни сьогодні мало відрізняються від радянської системи. Вони навмисне створюють жінкам такі умови, щоби ті мусіли в першу чергу думати про гроші, роботу, а не про дитину. А для чого? Бо тоді держава зможе сама собі виховати "шурупчика" так, як їй то потрібно, адже дитину з 3 місяців чи з року формують державні установи. Тому й з'являється рух проти цього, рух за природність, за повернення до основ і коренів. Діти в останні століття стали тягарями, вони перестали бути Божим даром, як не сумно то визнавати. Тому й придумано різні речі, які полегшують життя мамі, але чи полегшують вони його дитині - мало-хто питає.

    Пишу зараз категорично, бо тема дуже вже болюча для мене особисто. Правда, не тільки для мене. Часто тут розмовляю із мамами, котрі власне прислухаються до свого інстинкту, до Божого плану, й дуже противляться тим усім системам та їхнім правилам.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    vkz, то годувати дитину грудьми а не з пристрою - це новітня теорія? З"їздіть в Африку шолі ну або кудись де не чули про пляшку з соскою. Подивитесь чи новітня чи не дуже.

    І направду, зараз прям найгірше що з жінкою може статися це "зальот". І всі тим ходять і страшать і рахують кілько в кого дітей, і нашо вона їх плодить, тьху.
    Дівчата, то не в нас на форумі (слава Богу), але таке враження що народ чисто подурів. "нашо вам женитися - живіть так", "ой ну так, складна ситуація - роби аборт", "ну це дійсно тяжко - дай йому суміш і не мучся" ... волосся дибом стає
     
  9. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Якось мені все дивно читати дописи, де переконують, що пляшечка і дурник - це нормально. Гарно написала Ліля Романова, все створено Богом і продумав Він усе до найменших деталей. Що може бути кращим за природність і насолоду тим, що маємо? Особисто беру себе, як я тішусь, коли доня бачить цицю і складає рученята, ловить, посміхється, радіє. Це найщасливіші моменти і радість неземна. Я можу довго тримати доню просто біля циці і на різні дурні запитання відповідаю, що треба любити або себе, або дитину (трошки може неправильно висловлююсь, але всі одразу замовкають). :)
     
  10. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Я сюди замість "жилєтки" :girl_crazy:

    Така справа. Моя доця любить покричати вечорами (починаючи десь із 7-ї години і приблизно до 10-ї), що, зрештою, є цілком нормальним для дитини її віку. Заспокоюю цицею і носінням/колисанням/пританцьовуванням (а як іще?), звісно ж заспокоюється вона не одразу (хоча часом достатньо просто знайти позу, в якій вона моментально засинає). От батьки і напосілися: "дай їй пустушку!", "те, що ви нею трясете, а вона кричить нічого доброго не дасть"; ну і класичне "а може вона пити хоче".

    Все б нічого, от тільки педіатр на плановому огляді і невропатолог сказали моєму татові (завозив нас в поліклініку, тож був присутній при огляді), що і водичку можна, що то не шкодить, і що краще дурник, ніж трясти дитиною, коли вона кричить, що то недобре для нервової системи. Тепер капають на мізки, що вже 3 лікаря сказали що дурник і водичка - то не страшно. І жоден з моїх аргументів не діє. Вже все згадала: і формування неправильного прикусу, і імовірність подальшого неправильного захоплення грудей, і недостатню стимуляцію грудей, і просто те, що це неприродно і нечесно пхати в рота дитині гуму, як її щось турбує. А в батьків головні аргументи: "вам давали і соски, і пляшечки, і нічого страшного не сталося" (в мами молоко "пропало" як мені було 6 місяців) або "дитина не дурна, вона відрізняє де їсти, а де пустушка", "дай їй спробувати, то ж лише на трошки":girl_devil:

    Загалом зараз сиджу і думаю, може батьки забули, як часом кричать малі діти? Чи краще сказати, що малі діти часом кричать? :girl_crazy:
     
  11. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ви знаєте, моя доня також десь до 3-х місяців вечорами плакала: ми її носили на руках, колисали, "трясли нею". І я все ж таки пробувала дати їй дурник - але всеодно не допомагало, ми і надалі її з чоловіком носили на руках, щоб хоч трішки заспокоїти. Я тоді вирішила, що дитина просто мусить викричатись, виплакатись. Після 3-х місяців все як рукою зняло - ніяких криків по вечорах.
     
  12. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    і мені так кажуть(((батьки, колись ще наводила аргументи, але тепер погоджуюсь з ними але роблю по-своєму))) бо постійно спорити нема вже сили
     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    а моя ляля дурника не хоче ( колись пробували ), зато дуже прикольно і голосно смокче свій кулачок чи пальчик. а сьогодні пас коні в мене на колінах ( поки татко набирав воду купатися), то насмоктав мені засос на руці.
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    тому я і написала
    і я вже не маю сили. зараз просто мовчу, бо всі свої аргументи навела, не бачу сенсу їх повторювати. просто роблю, як вважаю за потрібне.
    просто складається враження, що справа навіть не в тому, що дати дурника правильно/неправильно, а в тому, що нам його давали - і нічого страшного (мовляв, виходить, що нас неправильно виховали, а ми сильно мудрі стали, бо начиталися всякого в інтернеті).

    зате чоловікова мама проти дурників :)
     
  15. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    О, це і нам знайомо. Ніц не поможе тут. Тільки робити собі своє тихенько, мовчки і сопіти в обидві ніздрі посильніше, щоб не зірватися))))))):girl_smile: В нас досі батьки "перлять" на тему дурника, хоча малому вже далеко не місяць. Мовляв, що дитина нервова бо хоче повзати всюди, бо дурника не мав, що не спить в ліжечку, а засинає ЛИШЕ на циці (має ж сам в ліжку - поклав - спи) теж, бо дурника не мав. Одним словом всі біди від відсутності дурника:girl_yes2: А ще зараз нова фіча: як десь внепланово заплаче, то є лише три версії: врікли, животик, температура:girl_smile: Добре хоч не дурник знову)
     
  16. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    100%. І набирайтесь терпіння, бо то в Вас все тільки починається. На зміну дурнику прийде борщик і мнєско в 7 міс, "де то бачено, щоб дитина груди їла до 2 років" і ще багато-багато цікавого :girl_haha:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Як я вам усім співчуваю!!! :girl_impossible:
    І вкотре собі думаю, що то таки дуже файно чути такі речі раз на тиждень по скайпу, і лише пару хвилин. :girl_crazy:
    О, то мене так питають, чи я вже малому "їсти даю". Ну, виходить, що ГВ - то не їда. :dntknw:
     
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Лев Толстой о соске
    [​IMG]
    За границей в Англии и в других странах, где всякая мать кормит своего ребенка только грудью и не знает никаких сосок и не употребляет их, в странах из 100 новорожденных не доживает до года только 9, 10, 12 человек, а у нас в России из 100 новорожденных не доживает до года 33, а местами даже 60 человек. Что губит этих 20 и более лишних детей, умирающих на каждую сотню? Страшно сказать. Но это так. Погубила миллионы детей и губит еще тысячи и тысячи - ничто иное, как соска, как дурацкий обычай давать детям соску. Мало того, что за границей меньше мрет детей, чем у нас, у нас в России среди татар детей мрет вполовину, а то и втрое меньше, чем у нас. А отчего? Только от того, что у татар по закону Магомета каждая мать должна кормить ребенка ничем иным, как только своей грудью. Пора бросить этот дурацкий и жестокий обычай, губящий миллионы детей. Нечего ссылаться на дедов и прадедов, на бабок и прабабок. Что они не глупее нас были и что так велось веками, а мы станем переменять. Пора перестать говорить так: мудрость людская как была, так и есть не в том, чтобы делать то, что предки делали. Если бы было так, то мы до сих пор бы людей ели, как наши предки. Мудрость в том, чтобы из того, что делали люди, выбирать хорошее и следовать ему и откидывать дурное и переставать его делать. Соска. Пустое дело, кажется. "Как делали бабки, так и мы взяли тряпочки, наклали каши, пососали и сунули в рот ребенку. Что же плохого? И мы так росли, сосали соску. Отчего же и нашему ребенку не сделать? Бабы старухи там как знают так и делают". Так скажут отец и мать про своего ребенка. Но так они могут говорить, пока они не читали, не слыхали того, что написано здесь не для обмана, не для своей выгоды, а из жалости и любви к людям, к святым младенцам, которых посылает нам Бог и которых мы губим по невежеству. Мы могли так говорить пока не знали, но теперь когда знаем и знаем верно, тут спора быть не может: записано, сколько мрут детей при сосках и сколько без сосок. Оказывается, что при сосках втрое больше. Спора нет, дело ясно. И не может ни мать сунуть соску своему детищу, если она не хочет его смерти, ни отец допустить то, что его ребенок лежит в зыбке с тряпкой во рту, с той тряпкой, от которой половина детей должна умереть. Не то отец, всякий добрый человек, войдя в дом и увидя ребенка с соской, должен вынуть ее изо рта младенца и сказать матери про то зло, которое делает эта соска. Соска убила на Руси людей больше, чем чума и холера и все болезни. Надо вооружиться против нее и помогать друг другу уничтожить ее.

    Лев Толстой. Полное собрание сочинений. Том 27. Произведения 1889-1890 гг. Государственное издательство художественной литературы Москва-Ленинград 1933 год "
     
    Last edited: Jun 11, 2011
  19. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Привітулі дівчата! Думала створити нову тему, але щось таке вже тут є! Маємо проблему не проблуму, смокчемо соску! Хотілось отримати пораду, як від того звіра відівчити дитину, бо вже маємо трошки рочків, але смокчимо той агрегат досі. Я вже і надрізала її, в розповідала, що смоктати її то зле, але все одно смокчимо! Навіть думала намазати якимись гіркими ліками, але вчасно зупинилась! Дитя не віддає сосю ні песикам, ні котикам, ні тітці на вулиці! Правда смокче вона її коли лягає спати, або коли подорожуємо довго машиною. Розмовляла с педіатром нашим, хороша пані, то та сказала, щоб я навіть не думала силоміць забирати соску в дитини, бо можу її травмувати, мол, що дитина має сама добровільно віддати її, але нажаль так не стається! Допоможіть порадою!
     
  20. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    В нас мала відівчилася на диво просто, ми просто загубили соску в один прекрасний день, загубили насправді, прийнялися з малою її ретельно шукати, але так і не знайшли, мала трошки посумувала за нею , але вклалася спати без плачів, правда десь з тиждень засинала трошки довше, ніж було з соскою, але то скоро минулося.
     
  21. miraclen

    miraclen New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    В мене малий був з соскою майже до 2-х рок.потім прокусив її і туди набирались слюні ,він просив другу я казала,що нема.Ми її пару днів тримали просто в руках так і спали,потім поклали в тумбочку(досихпір там лежить).