Рагулі?

Discussion in 'Ой у Львові на базарі' started by Кольорова, Dec 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Рагулі?

    Трохи далі від нашого подвір'я є яма в якій труба , чи то газова чи то ще якась. Так раніше туди постіно народ викидав сміття. Сама бачила, як люди зупинялись, викидали сміття і їхали собі. Часто і біля мого дому виставлялись кульки зі сміттям. Це ж як розуміти треба? Що ми маємо прибирати чиєсь сміття? Щоправда, зараз то вже не спостерігаю)) помудріли))
     
  2. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: Рагулі?

    Пишу сюди, бо не знаю куди подзвонити, щоб прийняли міри, і чи прийняли б їх. По вулиці Суботківській (Левандівка), липи, які там ростуть вздовж, за два дні так обдерли, що на них страшно глянути, а далі на базар продавати. Ну не рагулі?
     
  3. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    Власне зайшла сюди написати про людей(?), що обдирають і ламають дерева, щоб "прикрасити" оселю до свята... Це просто капець, з малим сьогодні гуляли і бачили таких рагулей багацько, кожен раз мусила Тимофію пояснювати як то недобре. Зла, жуть...:girl_devil:
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    в нас навпроти хати є стадіон, де я завжди ( 2 рази на день ) гуляю з малим а дочка і ще сосідські діти катаються на роверах. тепер там вирвшили зробити " ремонт ". старі трибуни розібрали і з тих самих ! матеріалів роблять те саме шо було ( лиш би списати кудась гроші ). сама не раз бачила як грузова машина привезла пісок а робочі потім його позгрібали в мішки і бусом вивозили. так от: почали вони закривати ворота ( щоб ніц не вкрали-сторожі ж все набухані ходять ), тепер мені щоб туди потрапити треба бог зна скільки об"їзжати. а гуляти туди йду. бо там неме порохів.
     
  5. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Рагулі?

    І мене це просто вбило сьогодні, настоящий рагулізм, обдерти дерево, щоб 2 дні постояли ті гіляки в хаті, і повикидати потім на смітник...:girl_devil:
     
  6. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Рагулі?

    Це ще нічого,я чула.що в деяких селах зрубують маленькі берези,щоб поставити біля вхідних дерев,Безумовно-це неправильно,але це вже традиція,як на Пасху ламати бушпан,а на Вербну Неділю-вербу
     
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

     
  8. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Рагулі?

    Вчора гуляла з подругою нічним Львовом, вірніше центром) так от сиділи ми на лавочці біля фонтану навпроти оперного і поруч "дрімали" 2 голуби, мабуть хворі, бо не могли злетіти, ми їх трохи підгодували. Людей не було взагалі, пусто. І йдуть круті хлопці в модному одязі, видно, що трохи випивші і один ні з того не з сього як підфутболить того голуба, що в мене аж в серці йокнуло. І як ідіоти давай ржати. Робити зауваження ми побоялись, бо навкруги нікого не було, хто його знає. що в них на думці. Але в душі хотілось так його зафутболити, щоб навіть дихати не зміг, придурки інакше не назвеш. Перенесли обох голубів на траву, там хоча б ніхто їх не побачить, треба близько підходити до газону.
    Ну і в Ашані немає ключів, то вже не дивина, але люди чуть не б"ються за них то ненормально. Ми прочекали хвилин двадцять, поки не підійшла жінка забирати свої речі, дала подрузі ключі і тільки ми хотіли ставити свої речі підлітає жіночка років 50-60 вириває ті ключі з рук і запихає свою здоровенну клітчату сумку, а тим часом з таким недовольним виразом обличчя видає: "Дівчата та як вам не соромно тут може черга, я випала, її не було як ми стояли взагалі були тільки ми і хлопець з дівчиною і все, я навіть не зрозуміла звідки вона взялась. Ну та вже думаю будемо мудріші, що з нею сваритись всерівно наробить репету, що речі забираємо в неї чи ще щось. Почекали ще трохи і нормально без нервів поставили речі в комірку.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Рагулі?

    Ви не вкурсі...
    Все правильно!
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Рагулі?



    ---------- Додано в 13:07 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

    для чого? купіть букет квітів і прикрасьте. Чи тим самим аїром.

    Якесь варварство, до того ж звичай поганський, і до власне свята Зіслання святого Духа ніц не має.
     
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    Нині йшли із подругою з магазину, біля сусіднього гуртожитку стояло кілька дівчат. Коли ми проходили повз них, одна спитала, чи маємо закурити. Ми відповіли, що ні . Та далі: "А якщо подумати?" Моя подруга розвела руками, типу - нема! А та почала: "Ти с**а, та я тобі ті руки поламаю!" І далі у тому ж дусі. Ми більше нічого не говорили, просто пішли.
    Нема п"яним дебілкам шо робити! У якому лісі їх виховували?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Рагулі?

    а знаєте..? я в такому ж шоці була в суботу...

    посадили мене яко оператора на весіллі з музикантами. Я вже не рада була, що там сіла. Ніби в інший світ попала :girl_sad: Двоє молодих хлопців п"ють по-чорному, і це на самому початку весілля! з ними жінка одного з них, молодесенька гарна дівчина, теж хлебче горілку, і вдома годує грудьми дитину :girl_impossible: а предмет гордості - це те, що чоловік з весілля ще ні разу тверезий не прийшов :8:

    реально сумно і страшно було, думалося і не вірилось, складалося враження, що на селах люди всі такі.. і знаю, що це не так, але в якісь моменти після спілкування з такими людьми віриться.

    особливо "круто" було, коли в четвертій ночі музиканти пакувалися, а я йшла до таксі, і мусила розминутися з одним з них на вузьких кутових сходах, а він п"янота на мене навалився і щось п"яне верзе, а я в той момент з чоловіком по телефону говорю :khomyak: короче, я довго від того відходила :suicide:
     
  13. dollymom

    dollymom New Member

    Відповідь: Рагулі?

    А ми вчора були в кінотеатрі. За нами сиділа сім"я з двома хлопчиками. Весь сеанс один щось досить голосно наспівував. А інший тріщав порожньою пластиковою пляшкою. Не раз і не два а весь сеанс. Ладно, то діти. Але мама за весь сеанс хоч би хни! Ні слова.... Рагульня...

    ---------- Додано в 22:09 ---------- Попередній допис був написаний в 21:28 ----------

    І мене то дико просто обурює, а найгірше коли то люди в себе у дворі роблять!!! Всі липи обдерті, чужі ходять, а ти в себе у дворі таке робиш!!! Ми тільки зіллям прикрашаєм, навіщо ж дерево нищити???
     
  14. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Anyaroz

    Anyaroz New Member

    Відповідь: Рагулі?

    Відповідь: Рагулі?
    Мабуть сюди пасує. вчора ввечері гуляли. Йде мамочка з каляскою і ще одною дитинкою . З каляски плач чути. вона зупиняється, витягує малятко ( на вигляд місяць-півтора), лупить його по попі і кидає назад в каляску. мені аж мову відібрало! так шкода того малятка! чоловік мене аж заспокоював. Ну що воно там розуміє! може на ручки хотіло, а тут така "любов" з самого дитинства!
    __________________
    Це жахливо, нуль ціна такій мамі, якщо її можна так назвати!
     
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Рагулі?

    от вчора в парку атракцiонiв, таке чудо десь годину перед нами в черзi маячило
    [​IMG]

    ( i то не випадково, його дружина то бачила i нiц не казала? Ну хiба не рагуль? Чи то я село i моди не розумiю?
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    Я певне теж село і моди не розумію:)
    Може, він тим одягом демонструє, жи навколо повна дупа? :girl_wink:
     
  18. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Рагулі?

    ААААА, яка я зла!!! До рагулів відношу Укрателеком! Два місця ми сидимо без зв'язку, дзвінки, заяви, навіть телефонуванн до начальника пустомитівського відідлення не допомагають, повний ігнор. У всіх сусідів телефон працює, а в нас бачите "Благоустрій села роблять", так нам пояснили. Коли просимо з'єднати з начальноком відідлення секретарка кидає слухавку, заяви губляться, одна яка випадково знайшлась у неї в столі, від 25 травня. А рахунки на сплату послуг телефонного зв'язку приходять. Ну рагулі повні...
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    То рагулі особливого підвиду - бюрократус українус прімітівус.
     
  20. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    Гуляли з Ганнусею біля озера, годували качок. Недалеко сидять хлопець і дівчина, пють пиво, раптом дзвін розбитого шкла. Виявляється та рагуліха хотіла кинути порожню пляшку в озеро, а попала на камінь, вона розбилася.
    про саме озеро і територію навколо просто мовчу... Пляшок в воді в воді - море, поруч купи недоїдків і обгорток... А алкоголізм ввечері просто масовий: починаючи років так з 16 всі з цигарками, пивом, слабоалкоголками, горілками і матюками на додачу... І ніхто ніколи не зробить зауваження, патрулів, які б мали пильнувати дотримання закону щодо заборони розпиття алкогольних напоїв на вулицях, тут не існує... Це називається спальний район столиці. Кількість рагулів на квадратний метр просто зашкалює.
     
Thread Status:
Not open for further replies.