Відповідь: Народжуємо вдома! Так, розповіді - то класно. Тому бажаю вагітним планувальницям домашніх пологів гарно народити, і щоб діточки були дуже спокійні щоб мама могла за пару днів після пологів все гарно написати, і цих чудових розповідей стало більше.
Відповідь: Народжуємо вдома! я так зрозуміла що ЖЖ с*оло_р*оди закрили тимчасово. А я якраз намилилась їх починати читати. Ну але зачекаю. як відкриються, дайте хтось знати.
Відповідь: Народжуємо вдома! багато мене просило написати розповiдь, наперед прошу вибачення але не напишу... бо в деталях то дуже багато особистого. Про старшу то було так що вона прийшла до мене в лiжко коли я вже дуже болiло а я власне не хотiла дуже шумiти щоб ii не розбудити... отже прийшла з ранку i каже дуже хочу з тобою полежати.... повертаеться задом своею спинкою до моеi спини притулилась i заснула буквально за хвилину... а те ii тепло менi допомогло i cтало легше.... та от коли вже мала народилась, беру той згорточок заношу в кiмнату,кладу поруч, Настя очиська вiдкрила... каже ти народила? а хiба дома можна? кажу, ну раз народила то можна, але не виходь до ванни бо не хочу тебе лякати. Настя -"ти мене не злякаеш, бо я вже все бачила в книжцi, навiть чоловiчу пiську")) ...кажу шо менi треба чаю з кропиви, за хвилину вже стояв чайник, Анастасiя побiгла на вулицю, принесла пару гiлочок кропиви, помила, залила кипятком...... далi лежала поруч, дивилась як сестричка гамае цицю, гладила ii. Далi взяла i попiдчищала пiдлогу де трохи кровi було.Тихо, спокiйно, не було шоку чи чогось лишнього... а пiдтримка без лишнiх слiв . менi жодна з книжок не запамяталась, лише розповiдi з практики. я зрозумiла що розрив е ше в той момент як вiн вiдбувся. а далi то потому як кровило, не сильно але чиста кров про то говорить. та нi. не все так страшно, пологовий виявився цвiточком в порiвняннi з icтериками свекрухи )) та й дали всi необхiднi документи на реестрацiю малявки - нема худа без добра, одна з порад як в хатi е надто эмоцiйнi родичi то спершу придумайте куди iх подiти перед Дп. пропонували ) ми не дали. на сухо, або сама народиться або масаж живота, не тягнути за пуповину! смоктання дитиною цицi дуже помагае народженню плаценти (видiляеться той самий окситоцин). Цiлiснiсть видно ну.... то такий напiвпрозорий мiшечок... от вiн мае бути цiлим то видно.
Відповідь: Народжуємо вдома! щодо власного досвiду в порiвняннi з всiм прочитаним мною..... дуже дуже вiдрiзняються пологи в лiкарнi, пологи дома з акушеркою та пологи без мед допомоги дома. В останньому випадку все мусите памятати i вчасно застосувати самi... бо нiхто не пiдкаже. в мене все вiдбувалось досить швидко та в порiвняннi з першими пологами то повiльнiше..... я чомусь чiтко знала що власне зараз в мене вiдiйдуть води, iх було бiльше нiж першого разу. Що до перейм то слухайте себе, свою бiль... щоб не здавалась вона вам кiнцем свiту...мене трохи збило з пантелику що до дикоi болi живота пiзнiше приеднався бiль попереку , вода розтянула iнтервал мiж переймами, дала полегшення на пару хв .. але далi все повернулось ...... я ше трохи побiгала по хатi в пошуках зручностi...вернулась в ванну i до перейм приеднались потуги...... ) все накупу. Але тепло води дуже добре заспокоювало мене. В якийсь момент промайнула думка...... "власне що то все минеться, i як би тебе не болiло ти повинна народити i не нашкодити дитинцi, все!!" трохи собi помогла забагато, тому й порвалась, на сьогоднi все добре) дитинку взяла на руки, вона почала дихати, я ще все таки вiдсмоктала слиз (маленькою дитячою, новою,простерелiзованою клiзмочкою), облили прохолодною водою i дiвчинка заплакала... поки я ii розглядувала то пуповина вiдпульсувала (побiлiла) . Далi дитинцi треба тепло (пiдтримувати стабiльну температуру тiла) i циця... вiдходить багато меконiю... а з ним i бiлiрубiн (жовтушки в нас не було ) щодо перейм ....менi було легше не дихати взагалi- але ж не можна. То допомогло коли схиляти голову на груди, вiдкрити рота i дихати але без фанатизму, шоб не було напруження в потилицi, в лицi, щоб всi мязи голови -шиi були розслабленi. i головне.. не давати нiкому себе напрягати як все минеться.... лишiться на одинцi -хочете плачте, смiйтесь...все добре! Народилось нове життя (та де б воно не народилось) не дайте свiту наложити на нього лапу вже з перших хвилин життя ).
Відповідь: Народжуємо вдома! Зетто, ДУЖЕ дякую за Вашу розповідь. Якщо можна, ще запитаннячко. Ваш чоловік знав, що Ви розглядаєте варіант ДП? Як ставився? Скільки років свідомій Анастасії ? така доросла дівчинка!
Відповідь: Народжуємо вдома! вона не просто доросла, вона така ... мудра (?) не знаю, слова не підберу... Зетто, дуже гарна ваша розповідь.
Відповідь: Народжуємо вдома! знав ) спочатку категорично нi, потiм поступово почав принаймi спокiйно слухати) весь час казав що надто мене любить щоб так ризикувати... а шо делать? ну я така. попри ii часами не легкий характер, мае в собi оту мудрiсть, то вже не раз казали менi . Як мале-старе . В липнi буде 8 рокiв. ще щодо практики, в пологовому грiлку дають на живiт дома теж можна ii, в мене були пакетики льоду ( в шматку i на живiт). Якщо вже е шовчик... нiц страшного, одноразову пеленку пiд попу , шовчик обробляти пару разiв на день прополicовою настiйкою (не пече, ну хiба ледь) ноги розвести i нехай пiдсихае . Срамоту накрити простирадлом ) за 2-3 год треба вставати ... так краще все виходить, ну i на органiзм легше (в мене вже нiц не тече) пупчик якщо е сухi кiрочки то спочатку перекисю, а пiсля теж прополiсом, пупчик на 3й день вiдвалюеться... продовжуем обробляти поки не буде чистий взагалi. слiдкуемо за тим чим харчуемось... менше солодкого, молочного, фрукти... те все згодом. Спочатку кашки, картопелька, пити чай, я ше пью ромашку. добре мати дома фурацилiн, марганцiвку, травки.... пiсля кожного ходження в туалет пiдмиваемось марганцiвкою прохолодною (пару днiв) пеленала не туго першi днi... бо так легше дитинi (ефект плаценти) i менi вразi чого легше взяти дитинку... потроху вiдпускала ручки бо сама вона ше з ними не дружила) попервах може бути температурка, в мене 2днi була 37 - то е нормально. але далi як мiряете то на згинi лiктя бо груди дають температуру.
Відповідь: Народжуємо вдома! Zetta вибачте за дурне питання, але як ви з пуповиною обійшлися? Як ви на дитинці зав'язали та чи самі перерізали? ( ніде не вичитала в інших розповідях).
Відповідь: Народжуємо вдома! i на дитинцi зав"язали бiля самого животика...вiдступаемо см 10 знову завязуемо, а мiж тими зав"язками перерiзаемо.
Відповідь: Народжуємо вдома! Гм-м-м... Взагалі, пуповину краще різати, коли відпульсує зовсім (зупиниться протік крові). Перев'язувати пуповину зі сторони плаценти не варто. Саме через цю помилку на перших пологах наша плацента не хтіла народжуватися. Обрізали перев'язь - і процес пішов.
Відповідь: Народжуємо вдома! все так , я вище написала що вiдпульсувала пуповинка. а от що вiд плаценти в'язати не варто то добре що сказали )
Відповідь: Народжуємо вдома! щоб процес йшов ще варто стимулювати соски і робити глибокі втягування промежини по типу Кегля (стимулювати скорочення). На других пологах в мене плацента відійшла саме завдяки цьому без жодних проблем.
Відповідь: Народжуємо вдома! А де\ким вважається? Цікаво. А як же тоді лотосове народження? Та і ми перерізали пуповину годин за 5-6 після пологів, і матка практично сама виштовхнула плаценту.
Відповідь: Народжуємо вдома! Вважалося у Москві 1989 р.. Чув тоді (уостаннє) з уст Льоні Кітаєва, який не потрафив приїхати на наші пологи одразу, але був на зв'язку. Дав команду зняти зажим. Я не розпитував детально, бо на курсах чув аналогічне від Тані Саргунас. Ми на своїх пологах "від щастя" цей момент пропустили, разом з відпульсовуванням... Не конфліктує. Жодним чином. Це різні варіанти: І не перетискали ж від плаценти..?
Відповідь: Народжуємо вдома! Відверто кажучи, ми її практично ніде не перетиснули. Ниточка більше для краси була.
О! Але для багатьох людей питання "а як пуповина!!!????" є надзвичайно "суттєвим". (де взяти супер-зажим? чим дезінфікувати? чим різати?!)
Відповідь: Народжуємо вдома! мене якраз це дуууже цікавить. Ніде не можу знайти в розповідях породіль. А як заікнулась лікарці - тільки лекцію з промиванням мізків отримала.