Відповідь: Все про хрещення Хрещена точно ніде не була.Мені цікаво як проходить сам обряд і що саме для нього необхідно?
Відповідь: Все про хрещення А мені свекруха говорила, що дуже добре, коли дітей хрестити в одному одязі, нібито діти будуть дружні і не будуть сваритись.
Відповідь: Все про хрещення Це , напевно, ще один з забобонів, але я про це теж знала і так і зробила. Обоє моїх донечок були хрещені в одному і тому ж одязі . Всі речі дитячі вже пороздавала, а цей одяг бережу, як зіницю ока ( може якраз ще колись пригодиться)
Відповідь: Все про хрещення Дівчатка, маю одне запитання стосовно хрещення. Ми з чоловіком розписані, але не вінчані, зараз чекаємо малечу, ще пару тижнів залишилось, і я подумую про хрестини, певно трохи зарано, але то приємні клопоти) Що хотіла вас запитати, почитавши тему, бачу що у невінчаних батьків діток хрестять, але з досвіду знайомих знаю, що не у всіх церквах. Я б дуже хотіла хрестити малечу у Преображенці (тій, що за вернісажом), чи хто чув чи є там якісь особливі вимоги? В мене чоловік - римо-католик, я - православна, бо за часів союзу в містечку звідк родом греко-католицької церкви не було. От і думаю, чи прийняли б нас там? Порадьте хто що чув) Дякую
Відповідь: Все про хрещення Найкраще звернутися до самих отців у Преображенці, то вам там дадуть відповідь. А з якою метою хочете дитину хрестити?
Відповідь: Все про хрещення Я людина віруюча і хочу, щоб дитинка була похрещена, чоловік в мене до цього ніяк не ставиться, тобто хочеш-хрестим, не хочеш - ні. Мені, загалом, по духу ближча греко-католицька церква, аніж православні, але в свій час, коли мене хрестили вибору не було
Відповідь: Все про хрещення якщо ви свідомо православна, а чоловік -римо католик, то чи не варто звернутися до ваших Церков?
Відповідь: Все про хрещення Я свідомо - віруюча в Бога, не можу сказати, що заходжу і молюся лише в православних церквах. Загалом вірю (зараз мене закидають тапками), що на даний час церква здебільшого перетворюється в бізнес. Не кажу, що всі церкви такі, але... можливо то мій гіркий досвід (в основному в православних церквах, як Київського так і Московського патріархату). Чоловік в мене іспанець, римо-католик. Їм у свій час настільки нав"язували релігію, церкву і т.д., що його покоління заледве атеїстами не стало, тобто йому фіалково, він сприймає хрещення винятково з поваги і любові до нашої родини. Чим підкуповує греко-католицька церква, в хорошому розумінні, це лояльністю до пастви. Та й є суто суб"єктивні фактори, от наприклад приходиш в ту саму Преображенку і на душі відразу легше стає.... Мене просто цікавило, як греко-католицька церква ставиться до хрещення дитинки від батьків з різних конфесій, бо мене, до прикладу, пару років тому в церкві Юра сповідати не захотіли, мовляв хрещена в православній церкві, от і йди туди. Так що перехрещуватися? Liliyah Romanova, дякую, так і звернуся до священників)
Відповідь: Все про хрещення В 2000му році в Преображенці не захотіли хрестити мого племінника тому що за хресних були православні. Батьки вінчались в Преображенці, а для дитини "або беріть інших хресних, або йдіть до православних" Я не спец у тому питанні, але мені це деякою мірою здається несінітнецею. Особливо той розбрат церков - кожен співа свою пісню і вважає себе єдиноправильним сумно Якщо у вас чоловік римо-католик, то чому не хочете хрестити дітей в Катедрі?
Відповідь: Все про хрещення ПОвністю погоджуюся, Бог один.... А думаєте мене в Катедрі приймуть як православну?) Мені просто дуже затишно в Преображенці, дуже "надихаюча" церква, якщо можна так сказати))))
Відповідь: Все про хрещення але і для мусульманів, і для пятидесятників.. молже краще піти до Церки і дізнатися про якісь канони. питання відпадуть.
Відповідь: Все про хрещення Ну так правильно. Хресні повинні бути католиками, принаймні хтось один. Інакше який тоді сенс у католицькій церкві хрестити? У жодному разі. Вас приймуть, але суть така, що хтось має виховати дитину в тій вірі, якщо ви вирішили її охрестити. Інакше суть такого вчинку незрозуміла. Ніяких нісенітниць. Є різні мови, є різні культури, є різні конфесії. Це не поділ, це різноманітність.
Відповідь: Все про хрещення Минулої неділі мала я бути хресною, але в суботу почались КД і православний священник сказав, що ні в якому разі не можна! Скажіть це забобон чи дійсно не можна? (хресною я так і не стала(()
Відповідь: Все про хрещення забобон. давно розяснений Церквою, але бувають люди що не чують. Олю, а для чого ви казали що у вас КД? теж десь наслухалися забобонів?
Відповідь: Все про хрещення Так я була якраз з кумою коли почалось і вона зразу подзвонила до священника
Відповідь: Все про хрещення я двічі хресна..і двічі в день хрестин починались КД...нікому ніц не казала,бо вважаю,що абсолютно ніякого відношення це не має до таїнства хрещення
Відповідь: Все про хрещення Касю, а ті, що провадять сайт pravoslavie.ru, також? Согласно установлениям богооткровенной ветхозаветной религии, чистота (духовно-нравственная и физическая) является необходимым условием для приближения ко всему священному. К внутренней нечистоте приводит грех. Физической нечистотой в законоположительных книгах Ветхого Завета счиалось: проказа, гнойные выделения, семяистечение, время очищения рожениц (40 дней родившая мальчика и 80 дней, если родит девочку, Лев. 12), женское кровотечение (месячное и патологическое), прикосновение к разлагающемуся телу (трупу). По религиозным понятиям древних культовая нечистота не является грехом, но генетически связана с ним. Древнееврейское слово "нечистый" первоначально означало нравственную нечистоту. В этом значении употребляют его святые пророки: Исайя(6:5), Иезекииль (22:5), Захария (13:2). Слово "чистый" также этимологически связано с нравственным состоянием. Оно означает - светящийся, издающий свет (Иов 17:9; Исайя 50:12). Новозаветная Церковь установления о ритуальной нечистоте отменила. Главным условием нашего соединения с Богом считается чистота внутренняя: "Блаженни чистии сердцем: яко тии Бога узрят" (Мф.5:8). Новозаветная Христова Церковь, отменив ветхозаветные установления о ритуальной чистоте, вместе с тем сохранила ограничения для женщин во время очищения рожениц и находящихся в состоянии месячных. 2-е правило свт. Дионисия Александрийского (3 в.) гласит: "О женщинах, находящихся в очищении, позволительно ли им в таком состоянии входить в дом Божий, излишним почитаю и вопрошать. Ибо не думаю, чтобы оне, аще суть вернии и благочестивии, находясь в таком состоянии, дерзнули приступить к Святой Трапезе или коснутися Тела и Крови Христовой". Можеш будь ласка сказати, де саме й коли роз'яснили. Тобто чи є офіційне джерело. Дуже треба! Наперед дякую.
Відповідь: Все про хрещення я вже давала лінк. пошукаю. тут , але я не можу найти першо джерело, бо це копір http://www.orthodox.com.ua/index.php?go=Pages&in=view&id=809 і тут http://azbyka.ru/parkhomenko/stati/genskaya_nechistota-all.shtml чітко вказано: -Ссылка некоторых батюшек на «каноны» не совсем оправдана. В Православной Церкви нет определения на этот счет, принятого на Соборе. Есть лишь весьма авторитетные мнения святых отцов (мы их упоминали (это свв. Дионисий, Афанасий и Тимофей Александрийские), включенные в Книгу Правил Православной Церкви. Мнения отдельных отцов, пусть даже очень авторитетных, – это не каноны Церкви.^
Відповідь: Все про хрещення Мене свого часу також хрестили в православній церкві МП. Але в свідомому віці я прийшла до греко-католицької церкви і ніхто не змусив мене ні перехрещуватись ні щось іншого. Святі Таїнства я приймаю зараз в греко-католицькій Церкві і не має жодного клопоту з тим. А стосовно Хрещення дитини, то вам потрібно буде знайти хресних батьків один з яких був би греко-католиком.
Відповідь: Все про хрещення Вже кілька днів читаю цю темку, коліжанка попросила стати хресною мамою для її доці. Я все своє свідоме життя ходжу в УГКЦ, шлюб брала в теж в УГКЦ. І тут мам моя каже що хрестив мене православний священник - таємно, вдома, бо тато займав високу посаду на той час. Я навіть незнаю що в тій ситуації мені робити.