Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Всім привіт! Моєму сину 5 рочків і нам радять видаляти аденоїди, але я вже стільки страшних статей начиталася...Може хтось стикався з цим і може щось розповісти мені, можливо порадити хорошого спеціаліста і скільки коштує така операція?...
     
  2. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А ви не приймали гомеопатичні гранули Іов-Малюк? У наших знайомих таке було з малим. Також лікарі говорили видаляти, але після того препарату все внормувалося. Можливо у нього не було такої нагальної потреби. Точно сказати не можу. Знаю тільки що приймати препарат треба довго(відносно).
    Найкраще проконсультуватися з різними лікарями і то не в одного. А видалити завжди встигнете.
     
  3. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Гомеопати, справді не радять їх видаляти. Чому толком не знаю, ніби то це захист від інфекцій. Але в знайомих теж в дитини таке і лікарі традиційні вже давно кажуть видаляти, а гомеопат - ні. На разі вони лікуються гомеопатією і в них все добре.
     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В мене знайома купляла каплі з сріблом, в зеленій аптеці продаються, і обійшлося без операції. допомогло дуже добре)
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ми приймаємо і зараз Іов Малюк ( вже десь пів року як приймаємо), а ще місяць через місяць курс лікування іншими препаратами, такими як: цинабсин і лімфоміозот - це теж гомеопатичні препарати. Плюс ще от вже третій місяць Рибомуніл для підвищення імунітету, бо дуже часто хворіли. Ну і море. Ми нулого року їздили вперше. після поїздки значно підвищився імунітет, цього року теж плануємо. Були вже у кількох лікарів - всі радили удаляти і спокій, але я щось боюся. Просто в малого вже починає деформуватися щелепа, постійно спить з відкритим ротом.

    ---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:46 ----------

    В мене знайома купляла каплі з сріблом, в зеленій аптеці продаються, і обійшлося без операції. допомогло дуже добре)

    А як ті каплі називаються, можете зясувати?

    ---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:48 ----------

    Мені теж багато хто каже не видаляти, бо вони знов можуть наростати, тай стрес який для дитини...Ми і так від народження постійно по тих лікарнях з бронхітами...малий вже переляканий лікарнями, лікарями.
    Але як подумаю про наслідки цього розростання, він мучиться, не може носиком дихати...почитала в неті. що ті аденоїди впливають і на нервову систему і на органи дихання і на хребет і на память, уважність...то щось не можу визначитись, що буде краще
     
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В моїї старшої була початкова форма, мови про те щоб видаляти ще не було. Лікарка порадила розчином морскої солі промивати носа. Промивати мала не давала, то ми просто капали. Допомогло, ну і ще думаю дало ефект те, що почали водити в садок на півдня, а потім взагалі забрали.
     
  7. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    наскільки я розумію мова про аденоїди(в носоглотці) і про мигдалики(в горлі). теж маємо проблеми із одним, і з другим. аденоїди у нас збільшуються при ВРІ, при алергічних проявах. коли збільшуються - носові ходи практично повністю блокуються, але потім поволі приходять до "нормального стану" 2ст. і дитина далі дихає носом. видаляти не радили, бо мають здатність знову наростати, а до 11-12 років самі розсмоктуються. лише потрібно слідкувати за "чистотою" носа, тобто ніяких запущених насмарків, коли набряки теж промивати морською водою( більше нічим не промиваємо, капали один протиалергічними каплями , бо хропів так, не те що "вікна тряслись", стіни рухались).
    мигдалини у нас теж збільшені і реагують на будь-які зміни в організмі. видаляти також не радили, бо до 5-7років вони мають здатність бути збільшеними фізіологічно. ми просто полочимо горло настоєм ромашки, содою, сіллю, при почервонінні або видимому набряку, що інфекція на них не накопичувалась. сподіваємось пеперостемо і все буде в нормі. чого і Вам бажаю.

    ---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:20 ----------

    нам би це теж дало ефект .....напевно, але забрати із садка не маю можливості, тим більше через рік всеодно школа... якщо в садку уникнути повсякденних інфекцій, в школі вони нагадають про себе. хіба можливо дитина на цей момент вже стане крепша.
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    каплі називаються арголайф. але потрібно проконсультуватись на рахунок розведення. бо там має бути концентрована доза і поступово зводитись 1:10.
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дякую! Я запитаю в нашого лора на рахунок цих капель

    ---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:41 ----------

    Ми також маємо проблеми і з мигдаликами. При випробуванні вже багатьох ліків найкраще допомагає полоскання водою з йодом і препарат лісобакт
     
  10. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А наші краплі з сріблом називаються - розчин перголи (прадається в рецептурних відділах аптеки). а ще лікар виписала синупрет (драже). І море-море. В обов"язковому порядку.
     
  11. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Висловлюся як мама дитини,якій півроку тому видалили аденоїди. Отже,по порядку: почалося розрастання після першої застуди(десь в рочок з копійками), крапали протаргол,пили лімфоміозот - спостерігалися з півтора року в ОХМАТДИТі (в ЛОРа та алерголога). За три роки перепробували фактично все з вищеперерахованого, і гомеопатію(в Дунілової Н.Ф), і промивання в лікарні, і море,і загартовування. Результат мінявся щодва місяці - то сопіли, то хропіли. Паралельно обстежились в невропатолога та кардіолога. Простуди почали затягуватися, мигдалики збільшились до шалених розмірів (просвіт в горлі був мінімальний), аденоїди,судячи з нічного дихання теж. Мушу зазначити,що мала алергік, і ті всі процеси на фоні алергії лише погіршувалися. Я пробувала нових лікарів, рила нет і плакала по ночах - почалося найстрашніше - нічні апное (затримка дихання до 1,5 хвилини щодесять хвилин). Ми лікувались,але воно тривало (протягом трьох місяців я отак щоночі рахувала секунди між вдохами). Дитина була досить активна, але постійно з відкритим ротом, постійно відмова їсти, сині кола під очками,і застуди по 3-4 тижні.Потім мені порадили Висоцьку Роксану Ярославівну,і ми рванули до неї. Найперше - вона відправила нас на мазок з носу та горла, на інфекції та стійкість до антибіотиків. Результати були невтішні від стафілококу до стрептококів...повний алес. Висоцька поставила останню стадію аденоїдів та запропонувала спробувати полікуватися. Курс тривав 2 тижні...нам не пішло (з її слів, вона не була здивована,оскільки все було у жахливому стані, але спробувати було варто), потім сказала - видаляти. Ми вагались близько тижня (за той час встигли проконсультуватись в Чорнобильський, там навіть без вагань категоричне забирати!). Оте в грудні нам вирвали аденоїди в Городку під місцевою заморозкою (робила сама Висоцька).Три тижні воно заживало, і...дитина дихає!!!Рот закритий, апетит проснувся "конський", гасає, добре спить, не будиться. Після того ми пропили курс Лімфоміозоту,та прокапилися в ніс - Флюксоназе, пройшли в нашої Роксани Ярославівни курс з 10ти промивань. Алергії ве не такі жорсткі і часті. І мигдалики самі прийшли в норму. Я знаю,що аденоїди можуть розростися,але не шкодую,адже маю з чим порівняти теперішній стан дитини. З цього всього я винесла один досвід - не варто опускати руки та треба шукати свого лікаря, бо наслідки від розрізшихся аденоїд жахливі. А видаляти чи воювати має сказати Вам лікар,але той,якому Ви перш за все довірятимете.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дуже вам дякую за змістовне роз"яснення! вИ СПРАВДІ НАМУЧИЛИСЬ! а можете детальніше написати про операцію і що то за лікар Висоцька (де приймає, контакти). Дякую!
     
  13. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Операція, в принципі, це заголосно сказано;-) Отже приїхали, оформили папери. Напередодні здали аналізи: кров на формулу, сеча на білок. Потім медична сестра принесла спрей у флаконі,яким забризкала дитині ніс. Це була заморозка, мала поскаржилася, що в неї ротик "дивний", потім їй зробили укол заспокійливого в дупцю. Ми почекали хвилин 15 і нас закликали. Дитину забрали до операційної. Сам процес тривав не більше 5ти хвилин (аденоїди рвуть спеціальним інструментом з металевою петелькою на кінці). Малу вивели, вона не плакала,була якась пригальмована.З носа ішла кров - це нормально,тримали шматку ще близко 20ти хвилин до зупинки кровотечі. В цей час вона лежала в палаті на боку. (був варіант робити все під загальним наркозом, але наша лікар не радила,оскільки це потижний удар по імунітету). Поїхали додому. В цей день дитина мала їсти виключно легку їжу,ходити було не можна,щоб не почалась кровотеча,носили на руках до туалету,тримали весь день в диванному режимі, що було не просто,оскільки під обід вона вже розвеселилась і готова була стрибати. Перша ніч пройшла без видимих змін, на пяту добу ми не почули,як вона спить,настільки було тихо! На десяту добу показались до лікаря, вона оглянула (процес ішов,ттт,ідеально), призначила курс підтримки (я вже писала про це). Ось так скінчилась наша епопея! Що важливо,то за цей період ми застудились лише один раз, соплі тримались більше 5ти днів (краплями користуватись не можна) - вивели розчином бурякового соку за порадою того ж ЛОРа. ЛОР - Висоцька Роксана Ярославівна, приймає в шпиталі Шептицьких (вуличка біля цирку,що з"єднює площу Юра та Городоцьку),години прийому треба дізнаватись в реєстратурі (в них кожен місяць міняється графік), приймає всіх в порядку живої черги, віддячувати за бажанням та на власний розсуд. Особисто для мене,вона найкраща, але всім різне підходить,тому нічого більше сказати не можу)
     
  14. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ясно! дуже добре, що у вас все добре. :girl_smile:А ще напишіть чому саме в Городку робили?
     
  15. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Справа в в тому,що в шпиталі вхід в операційну коштує 2000грн + сама операція. Оскільки лікар паралельно працює в Городку (саме там розташоване обласне ЛОР- відділення),то вона запропонувала провести маніпуляцію там. А міняти лікаря через незручності ми не хотіли.
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А хоч приблизно - яку суму Ви платили, якщо не секрет?
    А нам лор в поліклініці на пл. Ринок казала. що видаляють тільки на весну, що на зиму не можна і що краще під загальним наркозом. щоб в дитини не було стресу.

    ---------- Додано в 10:54 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

    І після видалення відразу на море треба їхати.
    Я ось що помітила, що коли ми минулого року зїздили на може, стало набагато краще. За цілу зиму ми ні разу не хворіли так як попередні роки...ні разу не мали температурки, були звичайні простуди на 2 -3 дні покашлювань і сопельки з носа. В нас це теж почалось десь з півтори рочку, теж багато чого перепробували і протаргол капали (нічого не дало) і морську воду і купу всього, в чорнобильській лікарні на такі процедури ходили, вже й забула як називаються...дихали таким димом і носик гріли - нічого. А після моря конкретно полегшало. ще мабуть гомеопатія допомогла. Ось вже третій місяць з перервою на місяць будемо приймати лімфоміозот, цинабсин і рибомуніл для підвищення імунітету, а в червні плануємо море. Як скажете, може ще зачекати з видалянням, чи краще все ж видалити перед морем? У малого якось так періодами буває...то хропе вночі, то ні, але рот майже завжди відкритий.
     
  17. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ви ж писали, що після моря набагато краще, то й почекайте, ідьте на море, вирвати завжди встигнете. А скільки років вашій дитині?
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Так, ми перестали хворіти так серйозно...не було ангін, отитів, бронхітів як раніше, але дихаєм все-одно через рот. Дитині 5,5 рочків

    ---------- Додано в 11:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:25 ----------

    mayscream, а в якому віці Вашій донечці видаляли?

    ---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:26 ----------

    Редвумен, Ви праві...мабуть так і буде. От щойно дзвонила до нашого лора - сказала нам ще місяць пропити цей курс і потім до неї на огляд. Побачу. що скаже, чи дало якийсь результат чи ні.
     
  19. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Meriroma,ми видаляли в 4,5 роки. Щодо операцій на весну,то вперше про таке чую. Взагалі знаю,що саме такого плану процедури радять навпаки робити осінню/взимку, оскільки бактерії множаться в повітрі повільніше і вірогідність хорошего заживлення набагато вища ніж в теплий сезон. Я би вам радила,не поспішати,оскільки ваші зусилля мають позитивну динаміку, тим паче,що скоро ви поїдете на море! Видалити завжди встигнете. Щодо наркозу, то загальний має дуже негативний вплив на нервову систему, нирки, печінку, судинну систему, серце та імунну систему в цілому. Це загальновідомий фактор як для дорослих, а для дітей він ще вагоміший. Стрес від маніпуляції несе суто психологічний дискомфорт, а стрес імунітету має набагато гірші наслідки (хоча,вирішувати вам та лікуючому лікарю). Єдине,що мене здивувало,то це щільність курсів імуномодуляторів (лімфоміозот та рібомуніл), адже вони присипляють самостійну роботу дитячої імунної системи. Вирішувати звісно Вам,але я мабуть пркунсультувалась би паралельно ще в декількох спеціалістів (ми пройшли через 7 ЛОРів (практично про всі з них тут хороші відгуки), поки знайшли саме свого).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    mayscream, дякую...обовязково прислухаюся до Ваших порад, бо порадам лора я довыряю 50х50. Все ж свого лікаря щось підібрати не можемо. Моя родичка радила мені Дунілову, але ми поки не ходили до неї. От ця з нашої поліклініки така як на мене толкова. Стосовно рибомунілу. то вона рекомендувала його, а не приписала як обовязковий. Просто сказала. що якщо дитина часто хворіє. то можна спробувати. що чує позитині відгуки від батьків після приймання його. Не знаю, може це була така реклама, але я вирішила спробувати.
    Поки мабуть зупинюся на тому, що ще треба зачекати з видаленням. Стосовно наркозу, може й так...дуже дякую