Галерея "миколайчиків"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Мар'яся, 18 Грудень 2011.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Наступило свято і більшість учасників гри "Анонімний Миколай" уже отримали свої довгоочікувані презентики і в багатьох домівках відчули дотик свята і смак дитинства, коли з таким трепетом чекалося ранку, аби заглянути під подушку і нарешті побачити те, що приніс Миколай. Пропоную всім учасникам забави у цій темці поділитись подаруночками та позитивом, які отримали від форумлянок в рамках гри "Анонімний Миколай". Не забувайте вказувати від кого отримали подаруночок!

    УВАГА! В цій темі лише фото подарунків та коментар власника подарунку. Усі інші "ахи-охи" з приводу презентика, обговорення та інші моменти залишаємо у цій темі
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2011
  2. Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Мій Миколайчик - Мар'янка-mrochkizm.
    Смайлик суперово покращує настрій. Подивлюся на нього - і посміхаюся! :smile:
    А сніговичок зустрічає гостей - він вчеплений на склі вхідних дверей.
    І, звичайно, мандаринок було біііільше :blush::mocking:
    [​IMG]

    Всім гарного настрою :)
     
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А мій Миколайчик Sera.

    Смачнюча шоколадка була з"їджена на наступний же день :nyam2:(добре, що хоч сфотографувати встигла).
    Шоколадне мило ручної роботи, яким користуюсь тільки я -нікому не даю :xaxa:
    Убтан (я так розумію зроблений самою форумлянкою) спеціально для Соломійки.
    [​IMG]

    і річ, якої мені не вистарчало, і за яку окреме дякую- такий органайзер :girl_tender: (я вже мала нетерплячку і понасипала зразу бісеру :girl_crazy:)
    [​IMG]

    Ще раз дякую Sera за такий гарний подарунок!!!!
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Я була чемна цілий рік, тому до мене теж прийшов Миколай. Мій Миколайчик - Христина Barbie
    [​IMG]
    А ближче - під катом.

    А ще Миколай на то він і Миколай, що він знає УСЕ. І навіть те, що я байдужа до шоколаду, але дуже люблю посмакувати до кави якоюсь вишуканою смакотою. РіттерСпорт до знимки, та що там до знимки, він навіть додому не доїхав =))
    Ще раз дякую Barbie за святковий настрій:girl_crazy:
     
  5. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Миколай іде, свято наступає!
    Мрочкізм подарунком хвалитись починає :)

    До мене подарунок із Лондону прибув :)
    Мій Миколай хороший - нічого не забув!
    Є рукавички - модні і неймовірно кльові!
    У них буду, напевне, найперша дівка в Львові :girl_curtsey:
    Є три пакунки чаю - у телефонній будці,
    і ще в поштовій скриньці та лондонській маршрутці :girl_tender:
    Коли я п"ю той чай, то в хмарках десь літаю
    і лондонською леді себе я почуваю :girl_yes:
    Що я - солодкоїжка, мій Миколайко знав
    і оленя Рудольфа мені подарував!
    Смачненька шоколадка, до себе так манила,
    що я в наступний вечір на схуднення "забила" :girl_crazy:
    А ще була листівка, друкована для мене!!!
    Своєму Миколайку я дякую шалено!!!



    [​IMG]

    Миколайчиком моїм була Desperate Housewife :girl_tender:
    ДЯКУЮ!​
     
  6. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколаєм була Натуля-Наталя :) Дуже гарна вишита картинка- пасує до мого інтер"єру.Новорічна композиція-оригінальна ,і дуже смачна "начинка",з моїх улюблених цукерок. Дитячий набірчик Тереза навіть в гості носила :). І велике дякую за квиточки в ляльковий театр,вистава була гарна.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Подарунок для мене, від Миколайка, передала Богданочка :girl_wink:. Знаючи, але звідки :scratch_one-s_head: , що я почала цікавитися виготовленням листівочок, мій Миколайко надарував мені різних красот , для цієї справи. А, також, цікаву книжку, гарненьку рамочку для фото, прикраси на ялиночку, пледик улюбленого кольору та смачнющий шоколад. Дякую тобі, мій любий Миколаю:girl_tender: ! Обіцяю, наступного року, бути ще чемнішою :girl_yes:.

    [​IMG]
     
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайчиком була Т@нюшк@,подаруночки супер:фереро-роше,ліхтарик-нічничок,кулька розписана для мене,калькулятор-жабка,і обалденні рукавичкі-мітенки,з яких я невилажу:)))
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    Дуже дуже дякую!!!!:girl_tender:
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    певне я була дуже чемна, раз мене мій Миколай - Левиця так обрарував :khomyak:
    рукодільною вишитою торбинкою з моїми улюбленими ромашками, новорічною підвісочкою, вона вже у мене в кімнаті висить, виблискує і створює святковий настрій, а ще там був бісер, мереживо, набір наліпочок (рукодільниці зрозуміють)
    [​IMG]
    я щаслива-щаслива, всім хвалюся. Величезне дякую за такі подаруночки!!!!:girl_in_love:
     
  10. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    І я хвалюся!!!
    Моїм Миколайчиком була чарівна Tequila.
    В подарунок я отримала тірамісу (дуже люблю), солодкий подарунок, листівку, машинку для синочка і найголовніший подарунок - сережки ручної роботи (були запаковані в "цукерці"). Всім дуже задоволена!!!! Ще раз дуже велике ДЯКУЮ за свято!!!
    [​IMG]
     
  11. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Вчора пів вечора намагалась загрузити фото, і ніц не вишло, не знаю, що там сталось :sad:, хотіла першою виставити фото, але...ну нічого страшного
    Я першою отримала на форумі свого миколайчика, за що дуже дякую - Usmishka (Ольга)
    От отримала: коробочку для приклас, про яку мріяла давно, от тільки ніяк руки не доходили її придбати, шоколадку, та набір для виготовлення бусіків. Все поділила справедливо. Коробочка мені, шоколад - чоловіку (правда перше я з нього виїла всі горіхи), а набір з бусіками - доця собі примітила
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2011
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайком була Катя-MILITARIYA. Дуже дякую за відчуття свята та надзвичайні подарунки!
    [​IMG] [​IMG]
     
  13. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайчиком є Vika. З подарунками вгадала.:girl_crazy: Все, що мені дууже подобається, подаруночок неймовірний - дивіться
    [​IMG]
    І найбільша краса!!
    [​IMG]
     
  14. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    моїм миколайчиком була mamvasulka. все було гарно запаковано в св"яткову коробочку і кожен подаруночок в окремій новорічній торбинці.. для Катрусі шкатулочка з прикрасами. для Андрійка дракончик. а для мене класна рамочка. композиція з цукерочками і стрічки і прикраси для виготовлення листівок, я за тими стрічками обходила в нас всі магазини і не знайшла. видно Миколай таки все знає. ще була торбинка з цукерками, але Катя їх поростягувала.
    [​IMG]
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайком була Флешка! Наталя вишила дуже милу картинку з ангеликом, зробила чудову відкритку, Мартусі перепали шкарпеточки і милко, ну і солодщі, які нажаль, до фото не дожили. А молодкі Миколайчити він тигриці:)
    [​IMG]
     
  16. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Мій таємний Миколай - Каті. З усім вгадала :) Ручки загребущі навіть сфотографувати не дали нормально :)
    [​IMG]
    Шоколадний сніговик ще чекає свого зоряного часу, а решту вже поділили і спробували.
    Чашка малишці а коробочка з чаєм (Коробочка це Щось!!! Я б окрему кімнату виділила під коробочки і пляшечки) мені.
    [​IMG]

    Ну і окреме дякую за чай! Він неймовірний по смаку і запаху!!!
    [​IMG]
     
  17. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Є свято гарне в Україні.
    Є свято казки чарівне.
    Що Миколай в святій ряднині
    Слухняним ласощі несе.

    Це свято раз буває в році.
    Воно нікого не мине.
    Бо Миколай Святий із неба.
    В оселю кожну зазирне.

    Отець Святий про всіх все знає
    Хоч любить нас, та бачить все.
    Він чемних, лагідних вітає
    І радість їм за це несе.

    Моїм Миколайком була Терезка,вона мене задарила :girl_tender: Все те що я люблю :girl_yes: дуже гарненький подаруночок,за що тобі дуже дякую :kiss::kiss::kiss:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Мій Миколайчик від Adriasia!
    [​IMG]
    Різдвяна серветка
    [​IMG]
    Рукодільний кулончик
    [​IMG]
    Дракончик-брелок
    [​IMG]
    Рукодільне миделко-сніжинки у такій файнюній упаковочці. А як воно файнезно пахне :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    [​IMG][​IMG]
    Ну і цюці, до речі моє улюблене "Зоряне сяйво", в дитинстві з сестрою називали їх "горбиками".
    [​IMG]

    От такий у мене щедрий Миколай! Ще раз щиро дякую Adriasia!
     
  19. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Ось такий чудовий пакуночок приніс мені вчора додому помічник Миколайка:[​IMG]
    [​IMG]
    Признаюсь вам чесно, що я так люблю всілякі пуделочка, що навіть, якби воно було пусте, я би і так тішилася, а у комплекті з чеколядкою мого улюбленого розміру і смаку - то взагалі!!:girl_tender:
    Але воно пусте не було. Нє-нє!!! Там були всілякі несподіванки і кожна з персональною карточкою (кожна витвір мистецтва сама в собі): Гламурні заколочки для дівчаток, шампуньчик для Марчика (тепер шикарна шевелюра йому гарантована :)), крем для рук і бальзам для губ (це все для мене коханох:girl_spruce_up:) і найголовніший мега-супер-пупер подарунок: шикарна декорація ручної роботи, я б навіть сказала, що це не просто ручна, а ювелірна робота!
    [​IMG]
    Дякую Кasia!!!![​IMG]
     
  20. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколаєм була Tanju. Хотілось звичайно, щоб Миколай сам завітав :girl_yes:. Подарунок прийшов по пошті, все дуже гарне, все сподобалось :girl_tender:
    І ось такий подаруночок я отримала:
    [​IMG]