Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Яка ціна чоловічої сорочки? І чи є такі на дівчаток 3-4 роки?
     
  3. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Чоловічі лляні - по 150грн. Для дівчаток можна замовити - маю хорошу кравчиню, пошиє яке забажаєте.
     
  4. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ми на вихідні їздили у Яремче.Я сподівалась купити для себе вишиванку за розумною ціною,але там ціни вищі,ніж на вернісажі.Сорочка,вишита бісером,коштує 7000 гривень:girl_cray::girl_cray::girl_cray::гуцульський костюм(сорочка,спідниця і штучка на голову)-4000 грн:girl_cray::girl_cray::girl_cray:.Вишиванка на дівчинку 3 років-від 160 грн батистова і до 400 льняна:girl_sad::girl_sad::girl_sad:.Так ми нічого і не купили,піду і замовлю собі тканий костюм-довга сорочка,дві плахти,пояс.Знаю ,де роблять дешево і гарно.:girl_curtsey:
    Але мріяти про гарну вишиванку не перестану.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я теж мрію про вишиванку, постійно хожу придивляюся, от на вихідних була на Андрієвському узвозі-вишиванок тьма-тьмуща, ціни приблизно вернісажні, але в однієї жіночки таку красу побачила-очі розбігаються. Узори переважно квіткові, але не традиційні червоно-чорні, синьо-голубі і т.д, а різнокольорові (рожеві, салатові, голубі, жовті в поєднанні) і ті кольори дуже до смаку підібрані+особлива мержка-такі собі модерн-вишиванки. Я хвилин 10 роздивлялася-така краса. Але ціна на сорочку жіночу від 1000 грн, на дівчаток маленьких дуже гарні від 200 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я також мрію вишити собі сорочку, і уявляю собі квіткові узори, вишиті гладдю. Тіки от схемок нігде в продажі не зустрічала, тільки традиційні двохколірні для вишивки хрестиком. Тому вже запланувала шось "передерти" зі старовинного верета (прабабця колись вишивала з трояндами і маками). Треба в село поїхати, перемалювати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Узори на тих вишиванках, що мені сподобалися, дуже схожі на квіткові узори для скатертин :ninja: (ті, що з дрібними квіточками), то я вже від понеділка нахомячила журналів з кухонними мотивами :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: (потім обовязково все викладу, часу немає :girl_sad:), але все рівно ще не знайшла :girl_cray:. А от сьогодні вранці в трамваї по дорозі на роботу побачила жіночку в сорочці-туніці біленькій, тканина ніби марлечка плотніша, я не знаю, як називається), то думаю треба на ринок вибратися пошукати, щоб не думати, де то розкроїти-зшити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. simona

    simona Well-Known Member

    І нам обовязково узори скиньте, що знайшли

    і де саме так роблять
     
    Останнє редагування модератором: 10 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Обов"язково, тільки на роботі трохи розгребуся.
    Накачала того всього стільки, шо на жорсткому диску вже місця немає :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Цукерочка

    Цукерочка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Всім привіт, давно нічого не писала, ніяк руки не доходили і нічого не мала розказати, а ж тут моя мама їздила в Карпати і купила моїй донечці костюмчик гарненький, хочу поділитись.:girl_smile::girl_haha:
    http://posydenky.lvivport.com//attachment.php?attachmentid=627&stc=1&d=1248723747
     
    • Подобається Подобається x 23
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ірусю, дуже гарно виглядаєте!!! :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дякую, Лілю, приємно чути!:girl_spruce_up:
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    І взір на сорочці мені подобається! До такого й коралів не треба, хіба дукачі, бо він уже сам, як коралі виглядає! Носіть здорова!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ну... дукачів я щось не дуже..., а в сорочці, певне, засильно мені горловину кравчиня стягнула, то думаю трохи попустити
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А то не на шнурованні горловина?
     
  16. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Без шнуровання, то зібрано на тонесенькій гумці
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я не бачу зображення
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Може трохи погано пояснила...
    Ви маєте на увазі, коли на тканину накладають канву, по якій вишивають, а потім витягують, але я не про це...
    Зараз можна придбати заготовки для вишиванок, в тому місці, де має бути вишивка-вшита канва, як повність зашивається, а на готовому виробі то непомітно. Так би мовити-пришвидшений варіант, не потрібно спершу кроїти, потім вишивати, потім зшивати.

    На Вернісажі халявлять-не зашивають місця,які мають бути білими, тому і ввидно канву.

    Не впевнена, що зрозуміло пояснила :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    все зрозуміло :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, а де можна купити прості вишиті сорочки без претензій на творчість? На вернісажі трохи дорого. Може десь є магазинчики чи будки на базарах з дешевшими сорочками? Чи якісь цехи машинних вишивок..
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Точно знаю що цех машинної вишивки є в Дрогобичі
     
    • Подобається Подобається x 2