Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    запізно прочитала допис, але все ж відповім.
    Ми звертались до Владімірової, загалом вона не є поганий лікар, а навіть можна сказати добрий, зайвого не виписувала і т.д., бвгвто хто її хвалить.
    ІОВ малиш ми приймали, але нерегулярно.
    Кашель що в нас був при засинанні і який я списувала на аденоїди виявився зовсім з іншої причини. Як тільки перестали палити батареї - кашель сам зник.
    Пів зими я пшикала в ніс еуфорбіум композитум, в надії що він нам трішки допоможе, але мабуть він не стільки допоміг з аденоїдами, яких ймовірно і не було аж так збільшених, скільки допоміг нічим не захворіти зимою.
    По суті до видалення аденоїдів нам ще було дуже далеко, бо щоб я погодилась їх видаляти то мала би бути зовсім вже ситуація глуха і безперспективна.
    Чоловіка дядько - ЛОР ( я щось про нього піздно згадала, і проконсультувалась вже перед весною) правда він в іншій області, тому малу очно показати можливості не було. Сказав що найкращє з його досвіду допомагає при такого плану проблемах лімфоміазот. дуже радив приймати. Але я перестрашена, подумала що бавитись з лімфою - це щось складніше і серйозніше ніж просто промити носа соленим розчином, тому також цим препаратом не скористались.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    я теж про Владімірову поганого сказати не можу.
    а про аденоїди хочу додати, що дитина може їх "перерости", якщо практично не хворітиме протягом тривалого часу. от ми років до 5 будемо старатись "перерости" з йов-малюком і загартуванням...
    спадковість в цьому плані в Дмитра кепська, бо мені аденоїди видалили, а в чоловіка хронічний тонзиліт...
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Як я чекала, що ми переростем ті аденоїди, але бачу що дарма... Були на консультації маємо 2-3 ступінь збільшення і деформація щелепи початкової стадії, це нам ще й стоматолог підтвердив. Чотири роки нашого консервативного лікування не дали результату нажаль... І 15 днів на морі цього року не допомогло. Зараз ще їде з бабусею на 3 тижні а після того напевно наважимось на операцію. Тішить одне, що їх уже у Львові роблять у приватних клінках
     
  4. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В кого були на консультації? Бо в нас аналогічна ситуація. Від лікування, від якого малі трішечки стає краще на 2-3 місяці, вже втомилася і я і дитина. А далі все по колу, не дихає носом, страшна гнусавість і т.д... Вчора були в ортодонта на консультації, в малої дефермація щелепи + криво ростуть зуби від того, що вона постійно дихає ротом, в четвер ставлять пластину. Тому я теж все більше схиляюсь до операції.
     
  5. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Зробили ми сьогодні операцію малому(3,1). Зараз відxодить від наркозу. Операція не складна, робили під заг.наркозом~~15xв. Троxи кровило. Малий не рвав, не плакав. В нас аденоїди були 3ст. Лікування ніякого ефекту не дало/ не дає, треба удаляти. Чекаєм на лікаря.
     
  6. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Вибачте, що втручаюся, але би з власного досвіду раджу Вам спочатку прооперуватися, а потім відправити дитину на відпочинок. Щоб перед школою не було стресів зайвих.
     
  7. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Де саме робили? Хто оперував?

    Я в серпні обом дітям буду видаляти аденоїди. Старшій 5,5 р, рот постійно відкритий, говорить в ніс, скоро полізуть постійні зуби...
    Молодшому 1,9 р. Вже мав 10 гнійних отитів. Ліва барабанна перетинка як решето. Боюсь би слух не втратив...

    Хтось видаляв аденоїди такій малій дитині? Рецедиву не було?
     
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ого, то серйозно, ми мали лише два. І де плануєте видаляти?
    Зараз окрім державних клінік, аденоїди видаляють і в приватних клніках - в Параскеви, але там на вечір дитину додому, що мені не дуже подобається, хочеться щоб дитя побуло хоча б добу під наглядом, і в Естелі, там можливе перебування добу, що мені більше імпонує.
    Дійсно, слушне зауваження, але наш доктор буде лише з вересня а я хочу дочекатись його. Та й дитина вже поїхала.
     
  9. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    в нас напевно то щось вроджене, бо мала мала 4 отити і з соплів не вилазить, а малий то взагалі...

    а в естелі хто оперує? я на їхньому сайті отларинголога взагалі не знайшла, і скільки там коштує операція?

    в Параскеви коштує 4000 грн (операція 3400 + 600 анестезіолог), і ще напевно 2-3 огляди треба буде, то на 2 дітей вийде як мінімум 10 тис грн .

    напевно ми будем видаляти в Охмадиті (Крук, Юрочко), вийде значно дешевше, а погані умови 2-3 дні якось перетерпим
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Зараз там вже ніби трохи ліпше, ремонт робили.
    Дуже хороші ЛОРи, перший був нашим палатним лікарем, в другого консультуємось.
     
  11. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Я не буду писати в кого робила, бо я не зі Львова. Ми в лікарні були добу, бо не спішили. Мали можливість видалити в той же день що приїxали, але почекали до ранку. Видаляти почали о 10.13xв, а в 10. 30.був в палаті. Не складна операція.

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:30 ----------

    Відійшов швидко від наркозу, не рвав, не плакав. Каже що не болить ні горло, ні ніс. Xоч старші діти жаліються на біль у горлі. Шкода що не видалили відразу, а слуxали байки, що переростуть. Дотримали аж до 3 ступеня. А можна було давно забути про ниx!
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Знаю що у Тернополі цю операцію бездоганно робить професор Олександр Яшан-талант від Бога. Крім цього він оперувати приїжджає у Львів у клініку св. Параскеви, там з ним договір підписаний.
     
  13. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Про Яшана чула супер відгуки, але, дівчата, це операція на 15xв, нашо ще професОрів звозити на неї? Розпитати мамів, які є в лор- відділенні про те, xто гарно удаляє, домовитись з цим лікарем та й усе. Десяткам дітей за день роблять такі операції. Xіба у вас не знаю яка дитина, ви маєте море зайвиx грошей і часу. Тоді звичайно і з Німеччини чи ще з якоїсь країни професора можна привезти на тиx 10- 15 xвилин...
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дійсно, сама операція не складна. Але відходять від неї важко - ми з дитиною двічі по тижню лежали в ЛОР відділеннях на Орлика і в Охматдет - і за той час надивилась різного, тому може трохи перестрашена. Також на наркоз реагують по-різному, а проб не роблять.
    Не в професорі справа. Може я і перестрашена, хочу наперед перестрахуватись, робота впливає, але - наприклад в тій же Параскеві з тобою укладають угоду, де повністю прописано хто і що буде робити, перед втручанням оглядає анестезист, розповідають про наркоз, який саме будуть робити і т.д. спокійно можеш бути з дитиною і сама пояснити дитині що до чого.
    Щодо стаціонару в держустановах - щодо охматдиту писала тут і тут тамтешній підхід - добивав - лікарі чудові професіонали, а от інший персонал - дитина після видалення аденоїдів дуже рвала, бідна мама шукала відро, медсестра навіть не підійшла, в лікаря закінчилась зміна, а санітарка верещала на весь коридор що то не її робота... Взагалі медсестри - то окрема тема...
    Інша дитина рвала кровю і ніхто не думав нічого пояснювати - як воно має бути... Ще згадала як з нами в палаті лежала мамашка з синочком - якого лишила на добу і десь пропала, ми малого годували, а потім зявився тато і прямо там виясняв відносини - з мамашкою де вона ночувала:girl_in_dreams:
    А ще з нами лежали два психічнохворі хлопчики з інтернату та багатодітна сімя зі стоматитом - дитину саму на коридор не випустиш, а після коридору треба було мити руки.
    Я розумію що побутові умови - не головне, що то ненадовго, але повірте, в цей жах ще раз повертатись не хочу...
     
  15. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Жаx. Нам пощастило- і сусіди толкові, і лікар приxодив, і медсестри, анаст-лог оглянула, все пояснила і до, і після операції( обл.дит.лікарня)
     
  16. olena

    olena New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Наша багаторічна боротьба з аденоїдами таки на початку червня закінчилась операцією по їх видаленню.
    Операцію робив Бариляк, можна робити в клініці святої параскеви, бо консультувалась у цього лікаря саме там, але можна і в медінституті, я вибрала останнє, бо в параскеви мені дуже дорого виходило.
    Операція не складна, для нас найважче було то зробити укольчик, бо моя Уляся найбільше того боїться. Від наркозу доня відійшла дуже швидко, не рвала , не було ніяких запаморочень, до вечора пробули в лікарні, а на ніч вже забрали її додому. Показував мені дохтор те, що витягнув з моєї дитини, то я аж жахнулась , як багато тої зарази було і тепер розумію, чому моя дитина не могла зовсім дихати носом.
    Операцію , як радив лікар, робили за три тижні до відпочинку, потім поїхали на море, зараз вже можу сказати, що результат дуже помітний, дитина вночі не хропе, дихає носом, немає постійних виділень з носа, правда ще досі ведемо боротьбу з відкритим ротом, бо по звичці забуває його закривати.
     
  17. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Після чотирьох років лікування ми таки наважились на операцію. Весь цей час лікувались/консультувались в Юрочка Ф.Б., тому в нього хотіли і оперуватись. Але сталось так, що він з кінця липня до вересня мав іти в відпустку. Проте запропонував три варіанти вирішення нашої проблеми: зачекати до вересня; оперуватись через день в приватній клініці або він скеровує нас до свого колеги, який це зробить не гірше за нього. Ми обрали третій варіант, оскільки нехотіли чекати до вересня. 27 липня Настю прооперували. Вся процедура тривала приблизно 35хвилин. Трохи важко доця відійшла від наркозу, блювала. Але ввечері стан покращився і нас відпустили додому. Загалом я дуже задоволена і лікарем, який оперував нас і анастазіологом, і медсестрами, які часто заходили до нас в післяопераційну палату. Бо до останнього мене мучили сумніви чи правильно я зробила, що обрала держустанову, а не приватну клініку. Наразі неможу сказати про суттєве покращення стану, бо ще мало часу минуло, але Настуня почала дихати носом!
     
  18. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дівчата, які ліки вашим діткам призначили приймати після операції, на скільки часу? Чим миєте носика?
     
  19. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ніяких ліків після операції нам не призначили. Лише тиждень тепла, легка їжа/пиття, уникати перебування на сонці, ніяких фізичних навантажень. І все.
     
  20. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    ми вже більше року ведемо цю боротьбу..