КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради.

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Gala
04.10.2008, 10:54
Може її зубки турбують? Я все списувала на зубки з 4-х місяців,коли були проблеми з апетитом і нервозність.Навіть якщо зубки появляться через місяць,турбувати можуть вже зараз.

карапуз
04.10.2008, 17:44
А чи хто знає ,як соком алоє закапувати носик? Я десь у журналі читала,що треба змішувати з медом,якщо нема алергії.А які пропорції не пам"ятаю :no:.

Usmishka
04.10.2008, 18:08
А чи хто знає ,як соком алоє закапувати носик? Я десь у журналі читала,що треба змішувати з медом,якщо нема алергії.А які пропорції не пам"ятаю :no:.
Микапали по одній краплі в кожну ніздрю на ніч, але самі листки тримали в холодильнику, з медом не змішували точно.

левиця
04.10.2008, 23:00
Мартин ще з вчорашнього вечора температурить:(.
Температура спадає на пару годин і знову піднімається до 39.Перестав їсти,що і не дивно :no:.
Сподіваюсь,що це на зубки,бо більше нічого нема.
Як я не люблю ,коли мої дітки хворіють :(...
І сама,щось зовсім розклеїлась.Вухо так болить,що...:8:
Настрою ніякого :umbrage:.

А темпервтуру йому збиваєш? Моя менша дві ночі підряд вставала і дико кричала. Ми вже не знали, що з нею діється. До того такого не було. Потім порадили давати 3 дні підряд Нурофен, але в зменшеній дозі, ніж при температурі. То вона після нього спала як вбита. А потім ще давала Дентокінд ще десь 3 дні по 3 рази на день (це вже гомеопатичні таблетки). Так все ніби з зубами трохи втихомирилось.
А щодо болю у вусі, то раджу його не терпіти, а закапати Отіпаксом. Препарат класний, помагає відразу. Перевірено на дітях.

карапуз
05.10.2008, 14:37
А темпервтуру йому збиваєш?

Збиваю свічками "Ефералган" ,коли піднімається вище 38,5.
Не знаю,що це у нас таке було.Температура трималась усього добу :umbrage:.Зараз все нормально :).

Ная
05.10.2008, 22:54
Мамусі,порадьте як лікувати мокрий кашель в дитини,і чи обов"язково викликати лікаря:confused: дитину більше нічого не турбує,має добрий апетит,бавиться,кашляє несильно з вчорашнього вечора,але дихання має хрипле. В нас кашель вперше,знаю тільки,шо треба багато пиття,дренажний масаж. Чи можна давати річній дитині сік редьки з медом(алергії нема) і чи варто застосовувати евкаліптовий бальзам д-ра Тайса?

Ольга
05.10.2008, 23:55
Напевне натираннями, вигріваннями та питтям теплим...

нталька
06.10.2008, 08:51
Мамусі,порадьте як лікувати мокрий кашель в дитини,і чи обов"язково викликати лікаря:confused: дитину більше нічого не турбує,має добрий апетит,бавиться,кашляє несильно з вчорашнього вечора,але дихання має хрипле. В нас кашель вперше,знаю тільки,шо треба багато пиття,дренажний масаж. Чи можна давати річній дитині сік редьки з медом(алергії нема) і чи варто застосовувати евкаліптовий бальзам д-ра Тайса?

Ви знаєте, я за лікаря, тим більше, що дихання хрипле і це вперше. Хай би лікар прослухав і сказав наскільки все серйозно. Мзже то й справді нічого серйозного, тоді вам можуть назначити просто відкашлююче на травах. Є проспан, грудний збір № 2; мій пив пектусін (це ще з нашого дитинства, памятаєте?). Давала і редьку з медом колись малому. Звичайно, приймали щось одне з того. І пити багато.
А розігріваючий бальзам на певному етапі може зашкодити, бо посприяє тому, що все піде донизу.
Здоровя доці!

Ука
06.10.2008, 15:00
Мамусі,порадьте як лікувати мокрий кашель в дитини,і чи обов"язково викликати лікаря:confused:

від самого виклику лікаря і того, що він дитину прослухає - шкоди не буде. Лише треба вибірково до призначень ставитися

olja_zaj
06.10.2008, 16:23
Ная в нас таке було тиждень тому,я лікарку викликала з поліклініки шоб вона послухала,сказала шо заразилась,вірусний кашель,хрипи в нас були,але бронхи ше чисті були,виписала нам антібіотік,я не давала його дитині,зверталась ше до свого педіатра , нам поміг умкалор і амбробене,викличте лікаря нехай послухає,а дальше вже визначитесь,така моя думка.Видужуйте.

левиця
06.10.2008, 22:30
Я теж думаю, що послухати лікар повинен. На Коперника,1 є аптека, де виготовляють ліки. Там хороші фармацевти, які порадять і виготують мікстуру подорожника виключно на травах. щодо проспану, то на початках це було супер лікарство, а тепер зіпсувалось. Зараз у багатьох діток воно викликає обструкцію. Тому до вибору ліків треба індивідуально підходити.

Ука
09.10.2008, 12:19
амбробене (він же лазолван, він же амброксол) - доволі жорстка штука, і при мокрому продуктивному (з відкашлюванням) кашлі я би дитину тим не труїла. Я своїй давала але лише у разі вялого безтемпературного бронхіту, коли в грудях свистіло, хрипіло, але кашеьль мокрим не ставав. І знову ж таки, краще таблетки, а не сиропи, це стосується всіх препаратів для дітей, бо сиропи містять велику купу алергічних складових, а в часі хвороби отримати обструкцію набагато легше, навіть, якщо дитина не схильна була до алергії.

Ная
12.10.2008, 01:55
А як давати таблетки маленькій дитині?:confused: Нам виписали Ереспал,купила в таблетках,цілу дати боюся,шоб не подавилася,розтерту в порошок Софійка плює і пальцями з рота витягує,розведену у водичці не п"є,бо дуже гірке:bad: Купила потім таки в сиропі,теж гидке на смак,але хоч якось його п"є. Розумію,що лікарство в таблетках краще,а дати його дитині не вмію.:(

Nata
12.10.2008, 11:03
Я читала, що мокрий кашель таблетками не лікують. Треба робити розтирання, масаж, гріття, але не таблетки.

Ная
12.10.2008, 14:01
Я теж таке читала:). Але спочатку мене дістала моя мама,бо як то дитина кашляє,а я нічим її не лікую,то я почала давати Софійці сік редьки з медом. Вона стала кашляти більше:(! Потім вже вклинився чоловік,виклич лікарку,страшно слухати як дитина кашляє. Після двох днів прийому ліків кашляє ще більше,аж до рвоти,вночі не спить,так він її мучить,хоча раніше вночі не кашляла взагалі. Комаровський пише,що для лікування кашлю достатньо багато пити і дихати свіжим вологим повітрям,поки я так робила,покращення не було,але й гірше не ставало. Масаж я своїй дитині повноцінно зробити не можу,бо викручується щосили,тому і погодилась на ліки. Шкода дитини,так мучиться:(. Лікарка казала за три дні дзвонити,як покращення не буде,то додасть нам ще якесь лікарство. Вже не знаю,шо маю робити...:confused:

Ольга
12.10.2008, 22:03
у нас крім кашлю ще є температура, але ми все-одно поїхали на пару годин погуляти до джерела в Раковець. Погода фантастична була і кашель після обіду не такий сильний був.
Дякую, що нагадали про грудний збір №2!!!
Натирати спинку наша дитина любить дуже, Ная, спробуйте веселі масажики типу "рейси, рейси" :)

нталька
13.10.2008, 10:27
Малий зараз пє Ереспал сироп. За три дні не вилікувались, але поступово покращується. І нам важливо, що ереспал заодно діє на всі лор органи, бо вуха - наше слабке місце.
Правда, вчора і я злягла, переживаю, щоб дитина по другому разу не підхопила від мене, а то замкнуте коло виходить.
Раніше для профілактики їла пилок з медом зранку натще, і коли починалась застуда - за день пройшло. Але для повноцінного підвищення імунітету то треба цілий місяць приймати. Я не змогла, бо маю слабкий шлунок, а пилок дуже подразнює.

Usmishka
13.10.2008, 10:30
А ми знову з шмарклями:(
В мене закрадається підозра шо то все таки якась алергія, бо сопляємо не почтійно, а часто на ніч або в інших, але поки для меен різних, ситуаціях:ninja:
Плюс в малої зявились на голові шкірочки біля тімячка, а раніше взагалі не було, і тут читаю в останньому випуску "мой малиш" шо то є признак появи алергії:8:
Що робити???? Визначити то якось медюшляхом, я так розумію, не можливо, а по словах лікарки - методом тику - теж не тішить. Ще хіба думаю шо то може бути пух, бо спимо з чоловіком на пухових подушках і під пуховим одіялом, але ж раніше, до 3 місяців все було нормально:confused:

tslezinska
13.10.2008, 13:07
Ті шкірочки-то може зовсім не алергія бути, а звичайні себорейні шкірки через надмірну активність сальних залоз. Правильний догляд за шкірою голови то швидко виправить.

tslezinska
13.10.2008, 13:11
А як давати таблетки маленькій дитині?:confused: Нам виписали Ереспал,купила в таблетках,цілу дати боюся,шоб не подавилася,розтерту в порошок Софійка плює і пальцями з рота витягує,розведену у водичці не п"є,бо дуже гірке:bad: Купила потім таки в сиропі,теж гидке на смак,але хоч якось його п"є. Розумію,що лікарство в таблетках краще,а дати його дитині не вмію.:(
Все ж таки, напевно, дитині краще сироп, а не таблетки. Ми Ереспал також пили, причому перші рази плювався, а потім сам вимагав сироп, пив його з трубочки. Ми також вже давненько кашляємо, але ніяких інших показників нема-ані сопель, ані температури. Кашляємо не постійно, а трошки після сну і надвечір, а так дитина цілком активна, проявів хворобливості нема. Вже й груди розтирали, сироп інколи давала, а кашель не проходить, хоча я сама покашлюю вже з місяць. Напевно, шось алергічне.

Радість
13.10.2008, 13:12
А в нас ті шкірочки досі появляються. І це пов"язане саме з алергією (в нашому випадку). Тільки я їх вичешу, як за місяць знов появляються. Тому і волосячко ріденьке, бо не може через ту бронь прорватися. Я вже не знаю що робити. Купила спеціальний шампунь, дієту дотримуємось, але нічого не допомагає.

Irus'ka
13.10.2008, 14:13
А в нас ті шкірочки досі появляються. І це пов"язане саме з алергією (в нашому випадку). Тільки я їх вичешу, як за місяць знов появляються. Тому і волосячко ріденьке, бо не може через ту бронь прорватися. Я вже не знаю що робити. Купила спеціальний шампунь, дієту дотримуємось, але нічого не допомагає.
В нас те саме! Гнейс на голові алергічного походження (провірено!). Рятуємось шампунем від А-дерма (десь вже то писала:ninja:) ну, і, звичайно профілактина гіпоалергенна дієта. До слова - начиталась на форумі "чем кормить кормящую мать" - напилася кави з молоком (молока з кавою)прошу зауважити - вперше за півроку :cesored:Левко став подібний на трускавку: червоний в крапинку. Так, що все треба сприймати дуже індивідуально!

Ная
13.10.2008, 16:09
Все ж таки, напевно, дитині краще сироп, а не таблетки. Ми Ереспал також пили, причому перші рази плювався, а потім сам вимагав сироп, пив його з трубочки.
Софійка вже й сиропу пити не хоче,ні з ложечки,ні з пляшечки,ні з пляшечки,ні з трубочки,ніяк не хоче:(. Найгірше те,що тепер вона відмовляється взагалі їсти чи пити з ложки чи трубочки,навіть пляшечці не довіряє,думає,шо там лікарство. Циці теж не захотіла,плакала,бідна,і так заснула. А ще лікарка добавила нам лікування,виписала антибіотик,бо стан дитини погіршився. Я не уявляю собі як то все їй дати:confused:! І як її тепер нагодувати?...

Gala
13.10.2008, 16:25
Моя меньша тільки зараз (їй вже 3 рочки) може випити якись сироп і то не завжди.А раніше була просто біда з тим лікуванням.Ми і вмовляли,і хитрували ,і на силу пхали ту гадость,всеодно умудрялась виплюнути.не можливо було лікувати.А коли була гнійна ангіна і лікарка виписала антибіотик,то мусіли колоти,бо сиропом нічо не попадало до рота.То від тоді лікарів за 10 метрів жахалася і взагалі усіх незнайомих тьоть.Навіть зараз не дає нормально послухати себе в поліклініці.А моя мама казала що як випльовує,той не треба-дитина відчуває що їй на користь.

tslezinska
13.10.2008, 16:51
Правильно! Та й мамі дивитися на те, як дитинка мучається, коли намагаєшся її ліками запхати-краще застрелитися...Тому якщо хвороба не загрожує серйозними наслідками, краще нехай само якось перейде, без активного лікування.

Ная
13.10.2008, 17:01
А моя мама казала що як випльовує,той не треба-дитина відчуває що їй на користь.
То,напевне,справа і в моїх відчуттях,бо маю сильне упередження щодо лікарських призначень,сформоване моїм життєвим досвідом. Дитина то також відчуває. Думаю,що для того щоб будь-яке лікування приносило користь,потрібно в нього вірити. Наразі,подумавши,прийшла до висновку,шо поїдемо ввечері на консультацію ше до двох педіатрів,взнаємо чи насправді стан дитини вимагає прийому аж п"яти ліків. Можливо тоді я повірю і все зміниться в кращу сторону:confused::)

tslezinska
13.10.2008, 18:19
А може не варто дитину по лікарях тягати? Тільки додатковий страх перед лікарями буде. Бо мокрий кашель-то ще не катастрофа, а, не дай Боже, щось серйозніше з дитинкою буде, де лікарі потрібні конче будуть, вона ж до себе потім їх на кілометр не підпустить! Тому краще заспокойтеся і дайте дитині спокійно перехворіти, то просто осінь така, всі довго хворіють...

mamatu
13.10.2008, 21:17
не думала, що буду питати таке, але: хто як лікує кашель мацьопам?
у нас все почалось із хрипів. призначили сироп "Трайфед", лоратадин та лісобакт.
а ще Афлубін, який я не давала, бо стійко переконана, що подібні препарати заміняють природню функцію опірності організму. помітила, що не дуже воно помагає, але після припинення прийому хвороба повертаться.

все решта давала, вже було покращення. пройшло 10 днів, а він остаточно не одужав. Почала давати від кашлю "Геделікс". нульовий ефект. вчора гугяли, бо погода суперова була, а сьогодні такий кашель, що аж страшно.
зробила компрес з меду, Геделікс даю, а синок все кашляє та кашляє.
нічого, окрім циці не їсть, спати не може, бо одразу будить себе кашлем. і від сопельок блює, як лягає.
я з цим рецидивом навіть не зверталась до лікарки, бо не довіряю їй. вічно понавиписує...

mamatu
13.10.2008, 21:33
а ще нам лікарка казала, що корисно пити тепле "Боржомі" без газиків.
я давала, але тоді була інша ситуація.
тепер сухий кашель, але хрипів немає.

а ще старша у мене... теж кашляла страшезно. лікувала розтиранням грудки медом і бачу вже ефект, але ніс у неї як заклало, так і не розкладає.
щось не виходить, як в анегдоті про "7 днів та тиждень". на ніч капаємо називіном, а вдень спочатку аквамарісом капала - нуль ефекту, тепер мазючку "піносол" в ніс - те саме.
блін, коли вже дітки одужають? вже ніяки сил нема...

Ная
13.10.2008, 22:39
Інший лікар на 90 відсотків впевнений,що у Софійки кашлюк:suicide::(
Зробимо аналіз крові, а там побачимо... Так шкода мені дитини:(...

Irus'ka
13.10.2008, 22:47
Інший лікар на 90 відсотків впевнений,що у Софійки кашлюк:suicide::(
Зробимо аналіз крові, а там побачимо... Так шкода мені дитини:(...
Не переживайте так дуже! Нічого змінити ви вже не в силі:confused: Десь вище я вже ділилася як ми кашлюк пережили. Тримайтеся і видужуйте швиденько!:clapping:

Яська Березнева
13.10.2008, 23:20
а ще старша у мене... теж кашляла страшезно. лікувала розтиранням грудки медом і бачу вже ефект, але ніс у неї як заклало, так і не розкладає.

В моєї малої теж весною такий був дурдом з тим носом, півтора тижні трималася закладеність, аж потім хтось порадив закапувати ніс содою. Три столові ложки теплої води, в ній розвести на кінчику ножа соди і капати три рази на день (на кожен раз для капання брати наново свіжу порцію води і соди). Бальзам-зірочку нюхати. На ніч - дитячий нафтизин. Також нам допоміг Міліносик. В нас, до речі, алергія на холод. Тільки похолодає на вулиці, вийдемо погуляти зовсім трошки - літом з носа "водичка" тече, а весною-восени-зимою нежить починається. То наша ЛОРиха малій при нежиті виписує ще Еріус у сиропі. Дороге задоволення, але малій допомагає. Можна на ніч гірчичники до стіп прикласти і надіти теплі шкарпетки. Знаю, є такий магазин по вул. Степана Бандери, де продають ефірні олії, ароматні палички для запалювання і т.п. То я там брала спеціальний ефірний бальзам (в ньому є олійки евкаліпту, м"яти перцевої і ще чогось, забула), так і називається "Від нежитю і гаймориту". Ватну паличку змочити ним і легенько змазати в носі і під носом (але дуже глибоко не запихати). Можна просто нюхати. А можна просто нюхати саму олійку евкаліпта. Вона мені вилікувала хронічну закладеність носа і трирічну залежність від крапель.
Моя мала, до речі, зараз теж шмаркає. Нині маємо перший день шмарклів.

Gala
13.10.2008, 23:53
Ще дуже помагав від кашлю чай з калини(зараз якраз сезон).Сьогодні нарвали на дачі і я видусила на соковижималці і перетерла з цукром 1до1.Потім взяти ложку-дві цього сиропу і кипяточком розбавити,пити такий чайок,можна додати ще меду.Дуже помагає і ніякої хімії тіко вітаміни.А в ніс,коли закладений капала 1-2 каплі каланхоє(такий вазонок).Від нього пчихаєш і все з носа виходить.,добре очищає ніс,а потім можна на ніч каплі протарголу.

syavych
14.10.2008, 12:37
Від кашлю файний ісландський мох, але ненаю чи можна малим дітям. Попитайте в аптеках.

Ольга
14.10.2008, 12:59
Дітям можна, але мох знімає в основному приступи кашлю. Якщо кашель не приступоподібний і сухий, а мокрий то краще дати або грудний збір, або калину, або будь-що відхаркуюче.
ісландський мох дуже кислий на смак, як алое, але асматичні чи інші приступи кашлю прекрасно знімає без жодних допоміжних засобів.
Як я памятаю то Ука давала інструкцію по запарюванню моху. Я у критичних ситуаціях просто заливаю кипятком і пю як чай з медом...

tslezinska
14.10.2008, 13:58
Ми вчора пару разів гуляли на вулиці, а ввечері малий бухикати почав так, шо мені аж страшно стало. 2 рази протягом вечора дала крапельки Умкалор, на ніч розтерла зігріваючим бальзамом груди та спину, потім на груди дала ще компрес з картоплі. Наранок дитина не кашляла. Взагалі я помітила, що в нашому випадку кашель дуже добре ті картопляні компреси знімають.

Ольга
14.10.2008, 14:49
який то компрес з картоплі? ми ніколи не робили...

julchyk
14.10.2008, 15:28
Дітям можна, але мох знімає в основному приступи кашлю. Якщо кашель не приступоподібний і сухий, а мокрий то краще дати або грудний збір, або калину, або будь-що відхаркуюче.
ісландський мох дуже кислий на смак, як алое, але асматичні чи інші приступи кашлю прекрасно знімає без жодних допоміжних засобів.
Як я памятаю то Ука давала інструкцію по запарюванню моху. Я у критичних ситуаціях просто заливаю кипятком і пю як чай з медом...

В аптеці є сироп "Бронхіал" з ісландським мохом для дітей. Але він ефективний, коли вже хоч трішки продуктивний кашель. До того можна приймати сироп "Ереспал" ( порадитись з лікарем).Набряк носа при нежиті- пів таблеточки лоратидину або кларитину на ніч.Добре слиз витягує схема: промили ніс "аква Марісом"- висмаркали ніс- закапали 2% Протарголом.

Nata
14.10.2008, 15:42
на ніч розтерла зігріваючим бальзамом груди та спину, потім на груди дала ще компрес з картоплі.

Розтирати одночасно груди і спину не можна в жодному разі. Можна на ніч спину, тоді зранку груди і т.д.

Ольга
14.10.2008, 15:44
Розтирати одночасно груди і спину не можна в жодному разі. Можна на ніч спину, тоді зранку груди і т.д.

а як це пояснити? чому ні?

Nadijka
14.10.2008, 15:53
В аптеці є сироп "Бронхіал" з ісландським мохом для дітей. Але він ефективний, коли вже хоч трішки продуктивний кашель. До того можна приймати сироп "Ереспал" ( порадитись з лікарем).Набряк носа при нежиті- пів таблеточки лоратидину або кларитину на ніч.Добре слиз витягує схема: промили ніс "аква Марісом"- висмаркали ніс- закапали 2% Протарголом.
А нам з вище перечисленого ніц не помогло:confused:

tslezinska
14.10.2008, 17:10
а як це пояснити? чому ні?
Дійсно, чого не можна? Мене так в дитинстві завжди розтирали, ніяких наслідків не було...
Ольго, компрес з картоплі робиться елементарно: відварюються кілька картоплин у кожурі (але шоб не були з гниллю чи якимись там хворобами), як добре зваряться-розтовкти у рушнику і загорнути так, щоб дитині не пекло сильно до тіла. Покласти той згорток на груди або на спину там, де легені. Дитину добре вкрити, шоб пропотіла. Забрати компрес, коли вистигне. Мені такий компрес також часто в дитинстві робили.

julchyk
14.10.2008, 17:54
А нам з вище перечисленого ніц не помогло:confused:

якщо дитині більше 3років- ще можна "Бронхолітин".а ще "Актіфед Експерторанд" ( не "Трайфед", а саме "Актіфед", але його рідко в аптеці можна знайти)

Nata
14.10.2008, 20:56
Дійсно, чого не можна? Мене так в дитинстві завжди розтирали, ніяких наслідків не було...

Я не виясняла чого, але мені багато лікарів казали, що неможна, так само як неможна ставити компрес (і розтирати) область серця, я сприймала це як аксіому, навіть не питала чого :).

tslezinska
14.10.2008, 22:25
На область серця не варто ставити гірчичники або банки, а про розтирання вперше чую. А взагалі у лікарів ЗАВЖДИ треба питати ЧОГО шось треба робити, а шось не треба. бо так і прооперувати можуть мовчки, не сказавши навіщо.
А якщо вже слідувати такій логіці лікарів, то і в сауну, і в солярій "область серця" заносити не можна було б.

Nata
14.10.2008, 22:46
Та я не намагаюся Вас переконати. Робити процедури чи ні - Ваша особиста справа. Хочете вірте, хочете ні, хочете - можете в лікарів питати навіщо.
А операцію мовчки Вам не зроблять, бо муситимете підписати добровільну згоду :).

ckorpionsha
15.10.2008, 00:06
Може не в цю тему, але пишу тут. У малого ліве око, ну як би то сказати. Нижні вії наполовину прикриті шкірою. Ніби напухло під оком. Коротше на правому оці нижні вії повністю видно, а на лівому наполовину. Я пальцями відкриваю то ніби не турбує малого. Може то від кривошеї так...у когось так було? І щото робити?

Koala
16.10.2008, 13:25
А взагалі у лікарів ЗАВЖДИ треба питати ЧОГО шось треба робити, а шось не треба

Так, і це правильно. Я завжди намагаюся перш ніж щось зробити порадитись з лікарем. Але і лікаря треба знайти гарного, я наприклад відвідую платні клініки, тай намагаюсь викликати платну швидку допомогу (http://www.aybolit.org/transport.html), замість державної. Адже поки не можу довірити здоров'я своєї дитини, нашій горе медицині і альтернативою бачу тільки платні служби.

tslezinska
16.10.2008, 14:26
А я лікарів не викликаю і до них не хожу, хіба в разі крайньої потреби. Від патронажної медсестри відмовилась одразу. З дитячими хворобами я можу й сама впоратися, діагноз поставити нескладно (напевно, мені треба було бути медиком). Щодо себе, то хворію дуже рідко. Нещодавно вхопила мене межреберна невралгія, то діагноз я поставила сама, а до лікаря лише пішла по скерування на електрофорез. Не хочу привчати дитину за кожним пчихом бігти до лікарні.

irushka
17.10.2008, 01:30
А в нас отит. Бідаця моя ще вчора казала що її вушко свербить, але на натискання вона не зреагувала, сьогодні зранку ще така бадьора була, ми і в центр розвитку їздили, потім ще на качельках покатались, а вдома мала знов каже, що вушко свербить, і несе мені ватні палички, щоб я почистила. Але почистити не вдалося. бо Катруська розревілась від болю і не могла заспокоїтись дуже довго, я аж запанікувала. Поїхали в Охматдит, виявилось запалення і то серйозне, за крок до гнійного...
А вдома дитина- наче нічого й не було: бавиться, сміється, мама навіть мені не вірить, що її так боліло, каже що я їй даремно антибіотик даю. Я і сама не знаю, може не так все серйозно як лор сказав, але лікувати на свій розсуд теж не беруся Це до речі в нас вже другий отит, вперше був навесні.

irushka
19.10.2008, 14:42
Мамусі, в кого в діток був отит, скажіть, чи може він проходити безсимптомно, бо дійсно після того одного випадку що вона плакала, дитину нічого не тубує, ні температури, ні нежитю, вона весела і активна, навіть не реагує вже на натискання на вушко. А антибіотики то даємо...
Лор говорив, що нам взагалі госпіталізація потрібна, бо може нагноюватися, потрібен контроль... Невже знов не на того лікаря натрапили?

zirka
19.10.2008, 15:44
... Невже знов не на того лікаря натрапили?

Схоже на те

Яська Березнева
20.10.2008, 01:06
Мамусі, в кого в діток був отит, скажіть, чи може він проходити безсимптомно, бо дійсно після того одного випадку що вона плакала, дитину нічого не тубує, ні температури, ні нежитю, вона весела і активна, навіть не реагує вже на натискання на вушко. А антибіотики то даємо...
Лор говорив, що нам взагалі госпіталізація потрібна, бо може нагноюватися, потрібен контроль... Невже знов не на того лікаря натрапили?

От і я про те ж:8:

Моя мала (4 роки 8 міс.) з серпня ходить до садка. Почалися холоди - почалися всі "прєлєсті" адаптації. З вересня починаючи: тиждень вдома (набряк Квінке), 2 тижні в садку, два тижні вдома (простуда), тиждень у садку, тиждень вдома (простуда). Почалося все в понеділок як звичайна простуда: насморк, кашель. А в п"ятницю почалися скарги на вушко: плаче, б"є себе по вусі, каже, що у вушку шелестить, заклало, болить. Поїхали до лікаря. Лікарка побачила запалення обох вух, виписала ліки. Що цікаво: ні по дорозі до лікаря, ні в черзі в поліклініці мала на вушко вже не скаржилася. Приїхали ми з нею додому, я дала їй ліки, закапала вуха. Краплі в вуха виписали ОТІПАКС. Всі неприємні відчуття зняло, і Янька вже казала: у мене вушко не боліло, я вас надурила:8: До сьогодні ніяких скарг на вуха не було. А запалення ж є! До цього часу я думала, що отит - це обов"язково температура, сильний біль, гній і т.п. А тут ніби все нормально з дитиною, а вуха хворі. І антибіотики даємо - ХІКОНЦИЛ... Правда, нам нічого про нагноєння не казали, а просто прийти в середу на контрольний огляд.

Ная
20.10.2008, 02:01
В нас чергова проблема з дільничою лікаркою:8:. Відмовляється визнавати і записувати в карточку те,що моя дитина хворіє на кашлюк,діагностований стовідсотково іншою лікаркою приватно. Дільничій огляду і аналізу крові,що вказує на захворювання недостатньо,їй потрібен ще й бактеріальний аналіз,котрий можна було зробити лише на самому початку захворювання,коли кашлюк і не підозрювався. В дитини сильно виражені всі симптоми захворювання,важка форма,а вона каже,що проблеми з санепідстанцією їй нідочого і робити запису не буде. Вести дитину в поліклініку на огляд до іншого лікаря совість не дозволяє,бо вона ще заразна,а на виклик ніхто інший не прийде. Дитина нещеплена,відмова оформлена за всіма правилами,я не можу зрозуміти ЧОМУ не хочуть визнавати факту захворювання,я не хотіла б шоб моїй дитині після перенесеної,але не зареєстрованої хвороби пізніше намагалися робити щеплення. Не знаю як мені добитися свого?,бо ше не маю досвіду вирішення подібних питань. Може хто щось порадить?

нталька
20.10.2008, 08:46

Може і не турбувати сильно. Мій малий на натискання не завжди реагував, але просто інколи почухував вушко. А температура не обовязкова. Нежить тим більше.
Що ж до антибіотика, ми пили аугментин. Не забувайте давати зараз поменше солодкого, але достатньо йогуртів чи кефірчиків, щоб у шлунку не зникали корисні бактерії і не зявилась молочниця. Ми й лінекс приймали.

Дана
20.10.2008, 11:42
В нас чергова проблема з дільничою лікаркою:8:. Відмовляється визнавати і записувати в карточку те,що моя дитина хворіє на кашлюк,діагностований стовідсотково іншою лікаркою приватно. Дільничій огляду і аналізу крові,що вказує на захворювання недостатньо,їй потрібен ще й бактеріальний аналіз,котрий можна було зробити лише на самому початку захворювання,коли кашлюк і не підозрювався. В дитини сильно виражені всі симптоми захворювання,важка форма,а вона каже,що проблеми з санепідстанцією їй нідочого і робити запису не буде. Вести дитину в поліклініку на огляд до іншого лікаря совість не дозволяє,бо вона ще заразна,а на виклик ніхто інший не прийде. Дитина нещеплена,відмова оформлена за всіма правилами,я не можу зрозуміти ЧОМУ не хочуть визнавати факту захворювання,я не хотіла б шоб моїй дитині після перенесеної,але не зареєстрованої хвороби пізніше намагалися робити щеплення. Не знаю як мені добитися свого?,бо ше не маю досвіду вирішення подібних питань. Може хто щось порадить?

Ная це для поліклініки нормальна ситуація. Поясню чому. Донечка моєї подруги дуже довго і сильно кашляла, наша дільнича( а у наших з подругою дітей одна дільнича) ставила бронхіти і простуди,вже були підозри на туберкульоз і пропонували їти на ренген, аж доки подруга за порадоб знайомих не поїхала до іншого лікаря, який поставив діагноз -кашлюк, подруга звернулася до дільничого, вона як і ваша навідріз відмовилася ставити такий діагноз. Виявляється що при такому діагнозі в поліклініку приїзжає з позаплановою перевркою санстанція, ставлять карантин на дільниці, от вони і не хотіли ставити такий діагноз.( бо завжди десь які хвости недороблені є в кожній поліклініці).

Моя подруга поїхала на Дністровську де їй поставили офіційний діагноз, крім того відправили цей діагноз в поліклініку і разом з тим цей діагноз (те що на дільниці є дитина з кашлюком) відправили в санстанцію, яка і не забарилася з провіркою. То дільнича потім з нею пів року крізь зуби розмовляло бо влетіло тоді усім і педіатрам за замовчування хвороби і головному за все разом:xaxa:
Моя порада- дома напишіть скаргу на імя головного, що дільничий або некомпетентний або спеціально замовчує діагноз, і обов"язково вкажіть що копію цієї скарги ви відправите в санстанцію. Якщо не приймуть скарги, відправте заказним з повідомленням про вручення.Стійте на своєму,інакше вас будуть футболити до останнього.:umbrage:

tslezinska
20.10.2008, 12:09
В нас чергова проблема з дільничою лікаркою:8:. Відмовляється визнавати і записувати в карточку те,що моя дитина хворіє на кашлюк,діагностований стовідсотково іншою лікаркою приватно...
Підіть в першу чергу до зав.поліклінікою, напишіть аргументовану скаргу на ту лікарку, що вона не виконує своїх професійних обов"язків. Якщо з нею не домовитеся, можете звернутися у ту ж СЕС і подати їм скаргу на вашу поліклініку, нехай трошки їм "шабаш" вчинять. Ну бо в нашій країні так сталося, що медики в будь-якому випадку залишаються непокараними, їм все з рук сходить...

Usmishka
20.10.2008, 12:57
А де згідно закону повинна зберігатись мед картка дитяча, бо я намагалась забрати минулого разу, а медсестра так нехотя "відмазалась" шо вона не поробила it всых запмсыв:bad:

tslezinska
20.10.2008, 13:59
Картка має зберігатися в кабінеті педіатра або в реєстратурі. Але ви ж можете її вільно взяти, сказавши, що вам треба до якогось там лікаря сходити, вони не мають права не дати вам картку. А тоді картку забираєте і робите, що хочете.

Zlju4ka
20.10.2008, 16:04
:8:Люди ну то капєць!!!Лікувались ми від кашлю и хвороби 3 тижни--а сёдня вночи все по новій і кашель і соплі !я вже сил немаю,:no:викликали ликарку-завтра робим аналіз крові,бо то начебто не простудне а алергичне причом з висипкою на щічках.:ninja:А зараз ще й вушка шкрябає-я певно мозгами поїду поки нам правильний диагноз поставлять!:8:

irushka
20.10.2008, 17:00
У нас до речі теж з кашлю почалося, дві ночі мала так кашляла, що я сильно хвилювалась, але на третю ніч кашель минув зовсім, потім соплі, але незначні, прозорі, тому я й не думала чимось капати, вони минули і тепер маємо отит. А ще на початку того всього теж була на лиці висипка схожа на алергічну. Сьогодні засипала лікаря питаннями, він казав, що то отит на фоні вірусної інфекції і те що він ніяк не проявляється зараз є тільки свідченням про покращення, але лікування ще продовжувати. П`ємо аугментин (антибіотик), каплі до вух - отіпакс, ніс капаємо називіном і даємо малій лінекс, а на ніч компрес горілчаний на вухо.
І як тих дітей вберегти від хворіб? Ми, здавалось, вже так малу загартували, що її би нічого не мало чіплятись, а тут на тобі 2 отити за рік!

julchyk
20.10.2008, 18:01
Що ж до антибіотика, ми пили аугментин. Не забувайте давати зараз поменше солодкого, але достатньо йогуртів чи кефірчиків, щоб у шлунку не зникали корисні бактерії і не зявилась молочниця. Ми й лінекс приймали.

"Хіконцил" та "Аугментил"- антибіотики з одного ряду.Кефірчики та ін. біопродукти можна і треба давати і зараз. А от "Лінекси та усякі лікарські біфі......давати потрібно після закінчення курсу антибіотиків, а не під час лікування ними- користі тоді з них 0.

нталька
21.10.2008, 08:29
"А от "Лінекси та усякі лікарські біфі......давати потрібно після закінчення курсу антибіотиків, а не під час лікування ними- користі тоді з них 0.
Після пізно вже буде. Особливо, якщо організм і так ослаблений.

Ksani
21.10.2008, 10:03
От і я про те ж:8:

Моя мала (4 роки 8 міс.) з серпня ходить до садка. Почалися холоди - почалися всі "прєлєсті" адаптації. З вересня починаючи: тиждень вдома (набряк Квінке), .
А від чого у донечки цей набряк утворився ? :no:

Яська Березнева
21.10.2008, 10:30
От і я без поняття, Ksani:confused: Зранку привела дитину в садочок здорову. Ввечері приходжу - а верхня губа в дитини розпухла, така стала, як у них негрів, що в баскетбол грають, аж до носа дістає:8: Я до виховательки - що сталося, чи вдарилася, чи хтось її вдарив? Вихователька нічого не знає - дитина не скаржилася, не плакала, не билася. Думала, що воно зійде, може, десь таки вдарилася, губка ніжна, от і напухла. Це було у п"ятницю, а в суботу зранку в дитини опухло вже півлиця! Я викликала чергову лікарку. Вона прийшла, тільки побачила дитину і відразу каже: набряк Квінке, в організм потрапив якийсь алерген. Але ж вона в нас ні на яку їжу не має алергії! Лікарка каже: як не спаде набряк, на Топольну вас відправлю, крапельницю прокапати, голку в руку і лежати. А поки що приймайте Еріус. Слава Богу, пронесло, в лікарню нам їхати не було потреби, набряк сам зійшов, ми чемно приймали Еріус. Правда, ще температура була висока вночі - до 39... Ми потім на консультацію поїхали до алерголога. Він зразу запитався: чи ми не давали дитині мед, горіхи, какао (особливо Несквік), то, виявляється, сильні алергени. Несквік ми давали за три дні до того два рази, але мала пила його по пів маленьої чашечки, все ж мало бути нормально. Тим більше, що я зранку відвела в садок здорову дитину, а привела вже опухлу. Вихователька божиться, що нічого такого в садку не їли, ну хіба огірки свіжі і помідори, але то все хороше, свіженьке. Ну, думаю, чи ти особисто кожен овоч перевіряєш, що таке кажеш, якщо навіть у неалергіка з"явилася не банальна висипка, а набряк Квінке, то не знаю, що то за такі овочі були. Коротше, я дотепер думаю-гадаю, що ж викликало таку алергічну реакцію, але на дієту на місяць нас таки посадили. Не можна було їсти мед, горіхи, какао, червоні фрукти і овочі, смажене, навіть рибу і курятину. Такі от пироги:confused:

tslezinska
21.10.2008, 11:55
А може дитину якась комаха вкусила? Бо наші знайомі так відправили доньку у літній табір десь на Херсонщині, а її там шось вкусило, то батьків викликали, щоб забрали, бо в дитини також набряк той був. Мусіли їхати терміново, дитинку забирати, всю ніч за кермом...

julchyk
21.10.2008, 17:41
Після пізно вже буде. Особливо, якщо організм і так ослаблений.

це не моя особиста порада- це порада фахівця з 30 річним стажем роботи.Просто прийом одночасно антибіотика і лікарського біо препарату зводить на ноль дію біфіпрепарату. Тому під час прийому антибіотика ( це ж зазвичай днів 5) вживаємо біопродукти харчові,а після закінчення прийому- уже додаємо усілякі "лактиви", "Біфіформи ....Непогано зарекомендував себе канадський йогурт та "Симбітер".

tslezinska
21.10.2008, 18:18
Непогано зарекомендував себе канадський йогурт та "Симбітер".
Мені дуже допоміг Хілак Форте після того, як мене нашпігували антибіотиками. Діткам можна просто Хілак давати.

Яська Березнева
21.10.2008, 22:33
А може дитину якась комаха вкусила? Бо наші знайомі так відправили доньку у літній табір десь на Херсонщині, а її там шось вкусило, то батьків викликали, щоб забрали, бо в дитини також набряк той був. Мусіли їхати терміново, дитинку забирати, всю ніч за кермом...
От і я так було подумала, може, оса чи бджола:8: Але жалка в губі не було, не почервоніло, сильного болю і свербежу не було, сліду від укусу не було... Таки набряк:umbrage:

нталька
22.10.2008, 09:05
це не моя особиста порада- це порада фахівця з 30 річним стажем роботи..

Можливо так і є, не знаю 100%, бо теж не фахівець, але теж кілька лікарів свого часу радили одночасно приймати. Навіть, казали, що можна приймати ністатин одночасно (вірніше з інтервалом у кілька годин). По свому досвіду і свого малого бачу, що одночасно - помічне, а як нічого крім наріне не приймали, то мали неприємності.

фіона
22.10.2008, 12:34
[QUOTE=Ная;387675]Дитина нещеплена,відмова оформлена за всіма правилами,я не можу зрозуміти ЧОМУ не хочуть визнавати факту захворювання,я не хотіла б шоб моїй дитині після перенесеної,але не зареєстрованої хвороби пізніше намагалися робити щеплення.

Доброго дня! Перший раз на форумі, ніколи до того часу ніде не розмовляла. Вибачайте, коли що не так.

Перечитата тему, яка мене цікавить і натрапила на ваше повідомлення. Справа в тому, що у мене дитина теж можна сказати не щеплена. Моїй донечці 2 роки 3 місяців. І вже два місяці кашляє. Історія дуже довга. НАм зробили всі щеплення в пологовому будинку. В 1 міс. - від гепатиту. В 4 міс. - АКДП (вітчизняного вир-ва). Після цього у нас почалися ходіння по лікарях. Справа в тому, що після прививки у нас почалися проблеми з ніжками (не ставала при огляді у невропатолога на ніжки) Хоча всі в один голос говорили про те, що дитина цілком здорова. Я вирішила не ризикувати, і не робити наступних прививок, принаймні до року часу. Коли я вирішила вже робити щеплення, у нас почалися проблеми із шлунком (вічні поноси). Висіяли флору, діагноз - дизбактеріоз. Довго розповідати не буду. ЗА три місяці в Охматдиті одна лікарка дитину так залікувала - почався понос (слиз з кров’ю) і всю її обсипало. Потім інша лікарка вже лікування відмінила, алерголог сказала, що ті поноси були алергічного характеру, і з флорою нічого спільного. Я так зневірилася в медицині традиційній, що вирішила рятувати дитину чим можу. І звернулася до лікаря-гомеопата. Вже рік ми без хімії, НІЯКОЇ!!!!! грипами і всілякими вірусами хворіємо повністю БЕЗ АНТИБІОТИКІВ!!!! тьфу-тьфу-тьфу!!!!! Перенесли дуже важку ротовірусну інфекцію, лише на тих горошках, що я вже хотіла лягати з нею в лікарню три дні рвота, понос, температура 40. Але, слава Богу!!!! Я це все розповідаю, щоб почути поради, розповіді про нещеплених дітей. НАм алерголог казала, що нас щеплювати скоріше за все не можна. Я була переконана, що то і добре, і що я щеплювати не буду ні в якому разі. А зараз злякалася, чую дуже багато випадків захворювань коклюшем. І дуже боюся тієї болячки. Як вона проходить у вашої дитини??? Що означає важкий стан?

tslezinska
22.10.2008, 13:10
Кашлюк абсолютно не страшна хвороба! Важкий стан-то сильні приступи кашлю, які можна полегшити, якщо того хотіти. Щеплення в рази небезпечніше за саму хворобу...

Ольга
22.10.2008, 13:25
у нас почалися проблеми з ніжками (не ставала при огляді у невропатолога на ніжки) Хоча всі в один голос
та, бачу знайомі наслідки щеплення :) і тепер попробуй після цього зробити ще одне щеплення...

фіона
22.10.2008, 14:10
Оля, у вас теж були подібні наслідки? А скільки разів ви щеплювали дитинку?

фіона
22.10.2008, 14:16
Кашлюк абсолютно не страшна хвороба! Важкий стан-то сильні приступи кашлю, які можна полегшити, якщо того хотіти. Щеплення в рази небезпечніше за саму хворобу...
У мене дитина кашляє зараз менше. Сам перебіг її кашлю був такий. Спочатку вірусне, з легенькою температурою 3 дні, трошки соплі, трошки горло. Потім почався кашель. Вона мені кашляла десь три тижні, гірші було вночі. Кожної ночі 2.25 вона прокидалася і до 5-ї ранку кашляла. Інколи аж до рвотного бекання, пардон за подробиці. Але вона не рвала. Трошки червоніла. кашель був помірно мокрий. Зараз, останні два тижні вона тільки вранці закашлюється, і через день може підкашельнути пару разів. Я їй на ніч ніжки розтираю самогонкою, і кладу компрес з картоплі на грудки. І намагаюся гуляти частіше.

zirka
22.10.2008, 14:18
Моя дитини щеплена за розкладом. Мала кашлюк в 2,5 роки. Щеплення лише змазало картирну хвороби, яку довго не могли діагностувати.

Zlju4ka
22.10.2008, 14:56
в нас ноу-хау::umbrage:була лікарка сказала що для дитини аналізи крові просто супер:y:-гемоглобін 133,и порадили від кашлю...масаж и пертусин(чи пектусин).малиш хворий з 5 числа ,а з таким лікуванням то точно ще на місяць затягнеться і то з сумнівним результатом:(

фіона
22.10.2008, 16:48
Нам зробили припущення, що можливо це паракоклюш. Це інший збудник, і протікає хвороба легше. Єдине лікування - симптоматичне. І на кашель дуже добре гуляти з дитиною чим побільше. Якщо немає температури, і дитина не в’яла. Треба вентилювати легені на свіжому повітрі.

zirka
22.10.2008, 16:59
Нам зробили припущення

Припущенняя.... це добре. З такими методами діагностування ми довго будемо лікуватись. Є анаізи які можуть показати кашлюк чи паракашлюк.

фіона
22.10.2008, 17:02
а можна зробити аналізи чи дитина перехворіла кашлюком чи паракашлюком? чи це дуже складно?

irushka
22.10.2008, 17:27
Моя дитини щеплена за розкладом. Мала кашлюк в 2,5 роки. Щеплення лише змазало картирну хвороби, яку довго не могли діагностувати.
А як діагностували, за якими ознаками? Цікавво взагалі як виглядає кашлюк у щепленої дитини?

zirka
22.10.2008, 20:03
Аналіз ми робили кров з вени одразу на кашлюк і паракашлюк. В залежності від того який буде титр можна з*ясувати на якій стадії хвороба.
Кашлюк в нас почався з кашлю, високої температури і болю у животі, під нижніми ребрами, від якого дитина прокидалась і кричала, високі показники ШОЕ. Звісно лікували антибіотиками бронхит. Почався сухий кашель до блювоти (у вигляді густого слизу, вибачти за подробиці). Потім лікували алергічний кашель різними ліками. Потім робили УЗД внутрішніх органів. Після 9 тижнів такого лікування ми поїхали в обласну лікарню (це було не у Львові) де нас одразу послали на рентген і аналіз на кашлюк. Рентген показав двосторонє запалення легенів (як ускладнення від кашлюка) і кашлюк. Через 3 місяці коли почався знову такий кашель ми знову робили аналіз, підозрюючи вже паракашлюк. Але аналіз показав ще досі високий титр на кашлюк (титр був меньший в порівнянні з першим аналізом, але досить високий). Ну і такий кашель нам відгукувався кожні півроку, протягом 2 років.

Ная
23.10.2008, 01:36
Розказуйте,як можна полегшити приступи кашлю при кашлюку,окрім гуляння в сосновому лісі і перепадів тиску я більше ніяких способів не знаю:confused:,а допомогти зараз дитині то найбільше моє бажання! Найгіршим у нас є те,що ті приступи закінчуються рвотою,дитині то дуже боляче,вже не говорячи про те,що вона худне на очах,їсти хоче,шось з"їсть,а воно все назад:( Кашлюк хвороба не страшна,але маленькі діти дуже важко її переносять,та й ускладнення з запаленням легень буває. На рахунок щеплення згідна,тому і не робили.
Кашлюк такий поширений тому,що в щеплених дітей його важко діагностувати,а дитина хворіє і заражає багато інших,або як в нашому випадку,коли захворювання з усіма симптомами,а визнавати його не хочуть,бо то для поліклініки ЧП.Але я принаймі знаю чим хворіє моя дитина і уникаю її контакту з іншими дітьми.

фіона
23.10.2008, 09:45
У моєї старшої доньки в паралельному класі місяць назад мав один хлопчик кашлюк. Я розмовляла з його мамою. Вона розказала як вона його лікувала. Щоб розрідити той густий слиз, вона сказала їй допоміг сироп подорожника Др. Тайс. Вона інгаляції хвойні робила йому. Потім казала, що водили його пару разів в конюшню, щоб дихав тими ароматами кінських какашок, пардон. Їм ще казали один спосіб, якщо вже нічого не допоможе - сісти в літак і піднятися в небо. То вона сказала, що вже думала в Київ летіти, щоб ті кашлі припинилися. Але після всієї терапії приступи сильні припинилися. Слава Богу.

Ольга
23.10.2008, 13:43
Людоньки, коклюш все менше схожий на казку. Подивіться с-ки діточок на форумі захворіли, а чи визнають у поліклініках, що у Львові епідемія??

Ольга
23.10.2008, 13:44
Оля, у вас теж були подібні наслідки? А скільки разів ви щеплювали дитинку?
Фіоно, ми зробили ВСІ щеплення по графіку інфанріксом до 6 місяців. Там було ОГО с-ки вакцин... Дитина втратила "міцність мязів" і не ставала на ніжки ...

Ная
23.10.2008, 13:47
У моєї старшої доньки в паралельному класі місяць назад мав один хлопчик кашлюк. Я розмовляла з його мамою. Вона розказала як вона його лікувала. Щоб розрідити той густий слиз, вона сказала їй допоміг сироп подорожника Др. Тайс. Вона інгаляції хвойні робила йому. Потім казала, що водили його пару разів в конюшню, щоб дихав тими ароматами кінських какашок, пардон. Їм ще казали один спосіб, якщо вже нічого не допоможе - сісти в літак і піднятися в небо. То вона сказала, що вже думала в Київ летіти, щоб ті кашлі припинилися. Але після всієї терапії приступи сильні припинилися. Слава Богу.
В небо на літаку ми вже піднімалися:) А сироп подорожника я не знаю чи давати,бо в інструкції пише,що дітям до двох років не слід його давати через вміст м"яти перцевої:no: Нам і лікарка його виписала,може то спробувати давати його дитині,якщо воно справді помічне:confused: Але не знаю чим шкідлива дітям м"ята,спробую спочатку взнати:8:
А просто летіти в Київ,то нічого не дасть,той політ мусить проходити за спеціальною схемою,з перемінами висот,ми звертались на аеродром Цунів.
І в конюшню можна дитину зводити,на іподром,наприклад,думаю там не відмовлять:confused:

фіона
23.10.2008, 14:08
Наїчка! Перепрошую, це ваша донечка не щеплена зовсім?

фіона
23.10.2008, 14:25
Ная, якщо маєте бажання, спробуйте гомеопатію, гірше не буде 100%, а перебіг приступів може суттєво полегшити.

фіона
23.10.2008, 14:44
Цитата:
Фіоно, ми зробили ВСІ щеплення по графіку інфанріксом до 6 місяців. Там було ОГО с-ки вакцин... Дитина втратила "міцність мязів" і не ставала на ніжки ...

Оля, нам теж пропонували інфанрикс, але у мене вдома чоловік з свекрухою відмовили мене. І ми зробили Харківську вакцину АКДП 1 раз. І теж втратила "міцність мязів" і не ставала на ніжки. Після того більше не щеплювалися. Цікаво, то щеплення ще діє, чи ні? вже майже два роки пройшло. Я зараз навіть не знаю що робити, може то щепити її? А з іншого боку, вона постійно має алергію, на що? - не відомо. Шкірні висипи по ніжкам, інколи на животику і щічках.

julchyk
23.10.2008, 15:11

ага. а лікарі в дит. поліклініці кажуть " у нас тепер супер вакцина- Інфанрікс". Нещодавно мала розмову з приватним педіатром, так вона казала, що дана вакцина зовсім не є супер-пупер, а в комбінації з французькою вакциною від поліомієліту (укольною, а не крапельною) взагалі не зовсім сумісна.Хто з батьків зараз націлений на щеплення від АКДС- треба шукати "четвірну" бельгійську вакцину- але вона мало де є і зовсім не дешева.А крім того правильна схема перед кожною вакциною- за два дні до вакцинації почати давати антигістамінний препарат, у день вакцинації - зробити імунограму ,у день вакцинації і день після неї - давати жарознижувальні.

Фіона,ефект при вакцинації АКДП діє при дотриманні чіткої схеми між прививками. Навіть між останнім АКДП у 6 міс і ревакцинацією у 1, 5 роки має бути інтервал не більше ніж 1 рік і 8 міс.

Usmishka
23.10.2008, 15:22
А ми не робили ще жодних вакцин - я і не хотіла, і обставини так склались:8::8::8: І чим далі - тим все менше бажання їх робити:umbrage:
А як можна домовитись і з ким щоб їх просто намалювали?

фіона
23.10.2008, 15:23
ці всі щеплення, це все так індивідуально. Одній дитині і звичайна вітчизняна нічого не зробить, а іншій супер-пупер бельгійська може зашкодити. І як бути? Як ту дитину вберегти? Невропатолог нам сказав, що 100% гарантії про результат щеплення ніхто не дасть. Типу, ваше право що ви будете робити з вашою дитиною. Це вони вміють, спочатку переконують, що без щеплень - труба. А потім - ми вам нічого не гарантуємо.

Дана
23.10.2008, 16:47
Ная ось Левиця писала про мікстуру від кашлю, і без добавок вам непотрібних
Я теж думаю, що послухати лікар повинен. На Коперника,1 є аптека, де виготовляють ліки. Там хороші фармацевти, які порадять і виготують мікстуру подорожника виключно на травах. щодо проспану, то на початках це було супер лікарство, а тепер зіпсувалось. Зараз у багатьох діток воно викликає обструкцію. Тому до вибору ліків треба індивідуально підходити.

Максим
23.10.2008, 19:13
В небо на літаку ми вже піднімалися

А просто летіти в Київ,то нічого не дасть,той політ мусить проходити за спеціальною схемою,з перемінами висот

;)
Дякую за цікавий допис. Добрий приклад того, як народна медицина пристосовується до сучасних досягнень цивілізації.

Якщо серйозно, то схеми з перемінами висот тут ні при чому. Так само, як і взагалі сам політ - не менш ефективним для дитини, що перенесла кашлюк, було б будь-яке інше, захоплююче і відволікаюче для дитини заняття.

І в конюшню можна дитину зводити,на іподром,наприклад,думаю там не відмовлять

Простіше вдома забезпечити достатню вологість повітря (напр. за допомогою зволожувача) а також перевітрювати і дитину регулярно водити надвір. Тоді можна обійтися і без конюшні ;)

tslezinska
23.10.2008, 19:16
У мене дитина кашляє зараз менше. Сам перебіг її кашлю був такий. Спочатку вірусне, з легенькою температурою 3 дні, трошки соплі, трошки горло. Потім почався кашель. Вона мені кашляла десь три тижні, гірші було вночі. Кожної ночі 2.25 вона прокидалася і до 5-ї ранку кашляла. Інколи аж до рвотного бекання, пардон за подробиці. Але вона не рвала. Трошки червоніла. кашель був помірно мокрий. Зараз, останні два тижні вона тільки вранці закашлюється, і через день може підкашельнути пару разів. Я їй на ніч ніжки розтираю самогонкою, і кладу компрес з картоплі на грудки. І намагаюся гуляти частіше.
Ну то в нас теж по всіх розкладах, напевно, кашлюк чи паракашлюк, бо інших причин для такого затяжного перебігу я не бачу. Дитина аналогічно має приступи вночі, але не такі сильні, як у вас. Кашель помірно мокрий, лікуємо симптоматично-сироп, шоб зняти приступ, розтирання, компреси...То триває вже достатньо довго, шоб не бути застудою. І чим далі, тим більше впевнююся, шо то з кашлюком пов"язано...

tslezinska
23.10.2008, 19:22
Розказуйте,як можна полегшити приступи кашлю при кашлюку,окрім гуляння в сосновому лісі і перепадів тиску я більше ніяких способів не знаю:confused:,а допомогти зараз дитині то найбільше моє бажання! ...Але я принаймі знаю чим хворіє моя дитина і уникаю її контакту з іншими дітьми.
Ми сироп даємо, коли приступ. А взагалі намагаємося більше гуляти на свіжому повітрі, вчора в стайню ходили. А от тримати дитину подалі від інших дітей більше місяця-то занадто...

tslezinska
23.10.2008, 19:37
А як можна домовитись і з ким щоб їх просто намалювали?
На днях біля поліклініки №2 на Симоненка зустріли знайому, вона спитала, чи ми вже ходимо в садочок, а я відповіла, що дитина наша не щеплена за графіком, що, напевно, не візьмуть, а вона каже: йдіть до дільничної, та довідка коштує 10грн...Думаю, педіатри зараз бізнес роблять на тих довідках, бо відмовників чим далі, тим більше...

Ная
23.10.2008, 21:05
Наїчка! Перепрошую, це ваша донечка не щеплена зовсім?
Ну чому ж зовсім?:) Ми зробили БЦЖ і двічі гепатит Б,на останню в дитини була сильна реакція,відтоді задумалася:8: і з часом дійшли до рішення,що щеплювати не будемо.

Ная
23.10.2008, 21:50
А от тримати дитину подалі від інших дітей більше місяця-то занадто...
Дитина при кашлюку заразна десь сім тижнів,мені совість не дозволяє вести її між діти,на майданчику гуляють і з зовсім маленькими дітками,для яких кашлюк то катастрофа. На качельки ходимо ввечері,або в обід,або рано вранці,коли дітей там майже нема. Моя дитина ще в такому віці,що їй мами-тата достатньо,то вже більшим діткам важко без дитячої компанії. Якась хвора дитина вже побавилася з моєю...:(

Nata
23.10.2008, 22:02

Ну так, простіше заразити півміста. Якщо дитина вже захворіла, то треба думати про інших, а не тільки про свою дитину.

Nata
24.10.2008, 10:27
Нає, я якось їхала з малим від лікаря і малий почав кашляти, старенька бабуся, що їхала поруч, відразу почала лікувати його від кашлюка: треба зайти в ліс з одного боку, а вийти іншою дорогою. Казала, що так внучці за три рази стало легше.

Може це забобон, але Вам втрачати нема чого, ітак гуляєте напевно в парку, можете спробувати.

Радість
24.10.2008, 11:29
треба зайти в ліс з одного боку, а вийти іншою дорогою.
Може це забобон, але Вам втрачати нема чого, ітак гуляєте напевно в парку, можете спробувати.
Якщо казати іншими словами "гуляти по три години в лісі (бажано в хвойному)", то це не звучить як забобон :). А то бабусі повидумують всяке різне:xaxa:, так і заблудитися можна.

julchyk
24.10.2008, 15:31

А як ви особисто відреагували б на маму, яка привела дитину з кашлюком на майданчик, де грається ваша дитина?є певні інкубаційні терміни, яких необхідно дотримуватися.особлива подяка совісним мамам!

tslezinska
24.10.2008, 16:30
Та ладно вам, годі кидатися капцями...Я вела до того, що від усіх небезпек в житті не вбережешся. А як раніше дітей, що хворіли на віспу, навпаки вели до здорових дітей, аби ті якомога раніше перехворіли? А як в садочках всі діти гуртом перехворівають вітрянкою? Або, наприклад, якщо доросла людина захворіла там на грип чи шось таке заразне, а лікуватися довго треба, а роботи по самі вуха...Нічого, пачку таблеток-і на роботу, але ж досі людина заразна...десь чхнула, десь кашлянула, когось заразила...
Мене так вагітну грипом заразили на роботі, але ж бучу з того здіймати не варто...

карапуз
24.10.2008, 20:42
Не знаю,що таке сьогодні з моїм Мартином...:umbrage:
Цілий день скиглить,майже нічого не їсть,погано спить :no:.
Що таке? :confused:

Ольга
27.10.2008, 12:32
В нас вчора був дивний настрій в дитини, плач, а сьогодні вранці температура 39... горло змогла побачити - червоне. Схоже на інфекційну ангіну...
Маємо таке вперше, прошу розкажіть як то лікується, якщо дитина 2,5 роки не вміє полоскати горло, і я не знаю як змазати їй горло...

Чи Ви лікували дітей прополісом?Самое эффективное средство при ангине любой стадии — прополис (на ночь - за щеку). Быстро помогает только прополис высокого качества: он должен вызвать во рту жжение и небольшое онемение языка. Во всех же остальных случаях выдаваемая за прополис вощина, обладающая сильным цветочным запахом, бесполезна. Для лечения ангины надо медленно жевать после еды кусочки прополиса величиной с ноготь. За день необходимо съесть около 5 г. При хорошем прополисе ангина проходит за 2 дня без осложнений, столь присущих этой болезни.

Дана
27.10.2008, 14:12
У мого племінника якраз ангіна закінчилася, спочатку ми лікували народними методами, всякі полоскання і тепле пиття. Але коли на четвертий день такого лікування малому стало дуже погано ми прийнялися за лікування антибіотиками, тим більше ангіна підступна якраз тим що дає ускладнення. Проусі ліки що прописала нам лікарка ми спочатку в інтернеті прошустрили і вивчили усі за і проти. Антибіотики місцевої дії (у вигляді спрею) ми відкинули, користі 0, а ціна ого-го яка, нам допоміг форум ЛОР-лікарів, їхні обговорювання користі того чи іншого лікарства дуже цікаві. Наприклад я з дитинства знаю що при ангіні потрібно часто і багато полоскати горло, а тут іншиа думка
Чем меньше будете раздражать воспаленные миндалины смазыванием тем быстрее вылечите ангину. Даже полоскать желательно только после приема пищи. Рассасывать таблетки - согласен, но основное лечение - общая антибиотикотерапия.
http://loronline.ru/forum/viewtopic.php?t=107

zirka
27.10.2008, 14:25
Я собі гнійну ангіну вилікувала препаратом Ангин-Хеель за порадою лікаря. Лікар сказала, що якщо за три дні не буде полегшення, то починати антибіотик Вампілокс (він містить Лактобактерії). Але антибіотик не знадобився. Цей препарат (анги-хеель) можна дітям.

julchyk
27.10.2008, 16:09
В нас вчора був дивний настрій в дитини, плач, а сьогодні вранці температура 39... горло змогла побачити - червоне. Схоже на інфекційну ангіну...
Маємо таке вперше, прошу розкажіть як то лікується, якщо дитина 2,5 роки не вміє полоскати горло, і я не знаю як змазати їй горло...

Чи Ви лікували дітей прополісом?

якщо це справді ангіна,а не ГРЗ, без антибіотика не обійтися.а потім можна приймати "Тонзилотрен"- гомеопат.засіб протягом 20 днів.

Олюська
27.10.2008, 17:19
В мало т-ра 38,5:( Не знаю, від чого, плаче, нудиться. В горло не можу заглянути, бо не дає. Може то на зуби? Переживаю, що на вечір моде більше піднятися і навіть не знаю, чим збивати:( Дільнична сказала, що так пізно не прийде, викликайте швидку. Що робити, бо швидку не хочу?

Ольга
27.10.2008, 17:29
Все ок, ніби не ангіна, горло не просто червоне, а вкрите ніби червоними судинками. Тобто вірусне, яке треба перечекати з теплим питтям...

tslezinska
27.10.2008, 18:01
В мало т-ра 38,5:( Не знаю, від чого, плаче, нудиться. В горло не можу заглянути, бо не дає. Може то на зуби? Переживаю, що на вечір моде більше піднятися і навіть не знаю, чим збивати:( Дільнична сказала, що так пізно не прийде, викликайте швидку. Що робити, бо швидку не хочу?
Збивати не поспішайте. Може й зуби, а може застуда. Швидку ви завжди встигнете викликати, але я б радила ніч перечекати, якщо не буде ускладнень, а вранці вже викликати дільничну. Носіть на руках, дитинці то зараз-найкращі ліки.

Natalka
27.10.2008, 19:39
В нас ларингіт - діагноз поставила педіатр. Призначення - антигістаміни (кларитин або супрастин), содові інгаляції, антибіотик. Дівчатка, хто стикався з цим звіром, напишіть будь-ласка, Бо мені ситуація, зважаючи на прочитане в інтернеті про ларингіт, не подобається зовсім.
Пи.Си. З поставленим діагнозом - згодна.

Nata
27.10.2008, 19:44
Дільнична сказала, що так пізно не прийде, викликайте швидку. Що робити, бо швидку не хочу?

Наша дільнича і вдень би швидку викликала, чекай-чекай, завтра прийде перевірити чи ти в лікарні :). Не переймайся сильно її словами, слідкуй за станом малої. А швидка - то вже крайній випадок, вони всю ніч їздять.

Ольга
27.10.2008, 20:20
в нас весь день t=39 двічі ставила свічку, зараз 39,3...дитина часто і не глибоко дихає... чим ще збити можна?
не можу обтирати холодним бо дитиною аж трясе - морозить... :(

Гелена
27.10.2008, 20:39
Что делать, если у ребенка повысилась температура?

Родителям советуют: И. Н. Захарова, доктор медицинских наук, профессор А. Л. Заплатников, доктор медицинских наук, профессор.

Повышение температуры у детей — один из наиболее частых поводов для обращения за медицинской помощью. У здорового ребенка температура тела может варьировать от 36,6 до 36,9 Со.

Для здорового человека характерны суточные колебания температуры. Минимальная температура определяется в 4–5 часов утра, максимальная — в 17–19 часов.
Чаше всего повышение температуры тела у ребенка наблюдается в результате острой респираторной вирусной инфекции (ОРВИ). Нередко при этом необоснованно и бесконтрольно используются различные жаропонижающие препараты. Следует помнить, что уровень температуры тела в пределах 38–38,5 Со на фоне ОРВИ при отсутствии ухудшения самочувствия ребенка не требует жаропонижающей терапии. Повышение температуры тела активирует обменные процессы, иммунитет, функции нервной и эндокринной системы. В то же время, из-за возможности развития осложнений на фоне высокой температуры, некоторые дети нуждаются в ее снижении, даже при меньших значениях.

Каковы общие мероприятия при жаре и боли у детей?

1. В случае ухудшения самочувствия ребенка, при температуре выше 38–38,5 Со, необходим постельный режим, несоблюдение которого может привести к нарушению деятельности сердечно-сосудистой и дыхательных систем.

2. Показано обильное теплое питье для обеспечения повышенной теплоотдачи за счет обильного потения (клюквенный морс, компот из сухофруктов, чай с малиной, медом, отвар шиповника, липы).

3. Кормить ребенка нужно в зависимости от аппетита: нельзя заставлять ребенка есть, если он не хочет. Рекомендуется преимущественно углеводистая пища (фрукты, ягоды, овощи, каши). Ввиду возможной плохой переносимости коровьего молока на высоте болезненного состояния необходимо ограничить его прием.

4. Рекомендуется прием аскорбиновой кислоты (возрастную норму можно увеличить вдвое). В настоящее время доказано, что прием больших доз витамина С сокращает продолжительность заболевания и уменьшает интенсивность симптомов простуды в среднем на 23 %.

5. Необходимо следить за регулярным стулом (можно сделать очистительную клизму водой комнатной температуры).

6. Если ребенок при высокой температуре жалуется на ощущение холода, его надо согреть, укрыв одеялом; в случае ощущения жара его нужно освободить от лишней одежды, переодеть в сухое хлопчатобумажное белье и не накрывать одеялом.

7. Для усиления теплоотдачи ребенка можно раздеть и провести обтирание водой комнатной температуры. Нет смысла обтирать ребенка водкой или ледяной водой, так как резкое снижение температуры тела приводит к спазму сосудов и уменьшению теплоотдачи. Эффективным бывает обертывание тела во влажную прохладную простыню. На лоб ребенка можно положить смоченную в холодной воде салфетку, сложенную в 5–10 слоев, часто ее меняя. В тяжелых случаях, при повышении температуры до 40 Со и выше, попеременно на голову ребенка кладут завернутый в полотенце (толщина не менее 2 см) пузырь со льдом, или на место проекции крупных сосудов шеи — небольшие пузырьки с холодной водой.

8. В качестве эффективных и безопасных жаропонижающих препаратов у детей в настоящее время во всем мире используются только препараты на основе ибупрофена и парацетамола. Прием ацетилсалициловой кислоты (аспирина) и анальгина внутрь у детей недопустим ввиду возможных серьезных осложнений.

нталька
27.10.2008, 21:04
Дівчата, моя думка така, що у ваших випадках варто знизити температуру ліками! Діти і так плачуть, нудять - значить їм погано. На ніч буде ще гірше. Ми збивали Нурофеном. Вібуркол не допомагав. А на випадок дуже високої температури є свічки анальдім.

карапуз
28.10.2008, 01:27
Після двох днів температури, у Мартина з"явився кашель і нежить :8:...

Gala
28.10.2008, 14:02
Нам температуру вище 39 збив тільки німесил(дитині 6 років пів пакетика)давали.

julchyk
28.10.2008, 16:50
всі препарати на основі німесуліду у Європі заборонені ( це стосується і "Німесилу" і "Найзу"). Краще традиційний "Нурофен" і свічки з анальгіном.а ще спробуйте гмеопатичний "Енгістол" (хеелівський).

tslezinska
28.10.2008, 17:22
Наскільки я чула, то Нурофен та його аналоги для дітей в Європі також не використовують...Але можу помилятися.

Дана
28.10.2008, 17:55
Наскільки я чула, то Нурофен та його аналоги для дітей в Європі також не використовують...Але можу помилятися.
Отаке:umbrage: а я читала якраз навпаки що ібупрофен пройшов в Європі усі клінічні випробування і дозволений для використання у педіатріїї, як безпечне і єфективне жаропонижаюче

tslezinska
28.10.2008, 19:19
Перепрошую за внесення паніки в ряди! Я переплутала його з Панадолом. Панадол на основі парацетамолу, а дітям того не варто. В Європі до 4-річного вікеу препарати на основі парацетамолу дітям заборонили давати. Почитайте про побічні ефекти парацетамола на організм.

irushka
28.10.2008, 21:09
Може бути таке, що в дитини на апельсини нема алергії, а на мандарини є? Бо в мене склалось враження, що в нас саме така ситуація...

Ольга
28.10.2008, 21:17
мандарини більш алергенні, ну і користі від них менше...

tslezinska
28.10.2008, 21:53
Особливо алергенні є ті мандарини-гібриди (мінеоли), африканські та іспанські, красиві такі та червонясті. Якщо вже й давати дитині мандарини (моя думка така, що до 3 років такі продукти взагалі дитині можна не давати), то краще самі звичайні, зовсім не красиві на вигляд-грузинські.

СОФІЯ -СОНЯ
28.10.2008, 21:54
Може бути таке, що в дитини на апельсини нема алергії, а на мандарини є? Бо в мене склалось враження, що в нас саме така ситуація...

Взагалі-то вважається, що алергія на цитрусові, значить на все. Але я тут почитала,що мандарини мають більше ефірних масел, може тому вони більш алергенні... А може ви просто переїли їх? В мене особисто на цитрусові нема алергії, але колись стріскала за раз 1,5 кг:o, то таке було:8:

фіона
29.10.2008, 10:24
в нас весь день t=39 двічі ставила свічку, зараз 39,3...дитина часто і не глибоко дихає... чим ще збити можна?
не можу обтирати холодним бо дитиною аж трясе - морозить... :(

У мене у малої на зуби температура трималася 5 днів 39 і нічим не можна було збити. Швидку викликали, єдине, що вони можуть зробити : вколоти анальгін папаверін димедрол, і адью. Інколи навіть не дочекаються результату. І навіть такі міри не збивали температуру. Тоді я просто брала четвертинку анальгіну і четвертинку ацитилсаліцилової кислоти, все перетирала в порошок і давала дитині. Малій було приблизно 1 рік 5 місяців. Якщо дитина дрібненька можна чутку менше четвертинки. Це крайня міра. Але нам допомогло. Лікарі самі так казали робити. Тому що бачили, що нічого не можуть зробити. А доводити дитину до судом це гірше. Від одного прийому такого коктейлю нічого не буде. Якщо немає алергії на анальгін! Якщо нормально переносите свічки анальгінові, то алергії немає.

фіона
29.10.2008, 10:31
Саме головне, коли така температура - не кутати дитину. Як би її не трусило. Слідкуйе, щоб кінцвки були такими ж гарячими як лоб. У маленьких дітей є така особливість - не витримує периферія судин у кінцівках і весь жар від температури осідає в голові, що є дуже небезпечним. треба ротирати ніжки і ручки. а тіло обгортати в марлечку змочену в літньому розчині водо+оцет+горілка - в рівних частинах. Головне обгорнути тіло так, щоб марлечка йшла попід ручки, протерти шию, і віски. Добре дуже ставити на голову листки свіжої капусти, трошки побийте молотком для відбивних і скропіть трішки оцтом. Старшій своїй я кладу дольки лимона на лоб і обгортаю хустиною. Малій ту капусту.

natka75
29.10.2008, 13:09
Вчора мій синуля мав понос і рвав кілька разів,темп 37,4, а сьогодні вже 38,7 , викликали лікарку, не знаю що думати - чи зубки чергові лізуть, чи щось зЇв не те(вчора 2 дольки ківі зЇв) чи якийсь вірус...

julchyk
29.10.2008, 14:52
Перепрошую за внесення паніки в ряди! Я переплутала його з Панадолом. Панадол на основі парацетамолу, а дітям того не варто. В Європі до 4-річного вікеу препарати на основі парацетамолу дітям заборонили давати. Почитайте про побічні ефекти парацетамола на організм.

"К. м. н. Поленцов Ю. О.

Насколько безопасен Панадол®
«SmithKline Beecham»

Из огромного разнообразия медицинских препаратов средства для устранения боли и купирования гипертермии применяются наиболее часто, причем — у пациентов всех возрастных групп: от новорожденных до лиц пожилого возраста. Потребление этих средств значительно возрастает в период вспышки ОРВИ и/или гриппа. При этом высокий уровень заболеваемости ОРВИ и гриппом, составляющий для Украины 10–12 млн человек ежегодно (в том числе 3–4 млн детей), определяет актуальность и значимость проблемы безопасности применения анальгетиков и антипиретиков.

Панадол® — лучший профиль безопасности Рекомендован Ассоциацией анестезиологов Украины. Детский Панадол® рекомендован Институтом педиатрии, акушерства и гинекологии Украины.

Исторически так сложилось, что в настоящее время в Украине для устранения боли и купирования гипертермии наиболее часто используются анальгин, ацетилсалициловая кислота и несколько реже парацетамол. Насколько безопасны эти препараты по данным ВОЗ, Министерства здравоохранения Украины, Фармакологического Комитета Украины, а также по материалам компаний-производителей упомянутых средств?

Панадол® содержит высокоочищенный парацетамол, соответствующий GMP EC.

Лучший профиль безопасности Панадола® определяется двумя компонентами:

химическая безопасность (высокая степень химической очистки),
клиническая безопасность (низкая гепатотоксичность, безопасное применение у детей и беременных [4, 5], безопасное применение у пациентов с риском желудочно-кишечного кровотечения, отсутствие угнетающего влияния на иммунитет и систему крови).

Панадол® содержит значительно меньше примесей, чем препараты парацетамола, производимые на территории СНГ. Но что дает такая степень химической чистоты для клинического применения? Во-первых — меньший риск побочных эффектов (смотри далее о низкой гепатотоксичности высокоочищенного парацетамола); во-вторых — более высокую допустимую дозу... "

Ольга
29.10.2008, 15:03
Слідкуйе, щоб кінцвки були такими ж гарячими як лоб.
у моєї якраз коли t>39 то руки як лід, тоді я ставлю свічку... до 39 нічого не робимо...

фіона
29.10.2008, 15:19
у моєї якраз коли t>39 то руки як лід, тоді я ставлю свічку... до 39 нічого не робимо...

Бажано і до t39 робити якусь терапію. Я вже раніше писала, ми лікуємося лише гомеопатією. Дуже добре при початку захворювання давати антигрипін 1 та антигрипін 2 - гомеопатичні горошки, 6 горошків розвести в 60 гр кип’яченої води і давати дитині по-черзі кожні 10-15 хв. по чайній ложці. Нам дуже добре знімає невелику температуру. Дуже дієве на ПОЧАТКУ захворювання.

tslezinska
29.10.2008, 23:36
Ось більш детально про парацетамол, анальгін та аспірин для дітей:
Благодаря вере в телерекламу мы набили свои домашние аптечки парацетамолом. Панадол и тайленол, калпол, парацетамол в сиропе и свечи ректальные с парацетамолом, табсин колд, эффералган, колдрекс, инфлубене, цитрамон-экстра и цитрамон-форте, солпадеин, фервекс, акамол, конгест, цитропар, ибуклин — это неполный список лекарств, в состав которых входит парацетамол.
Дело в том, что у очень многих детей до 4 лет есть митохондриальная недостаточность клеток печени (это доказано европейскими учёными), после этого возраста всё более-менее стабилизируется. А использование парацетамола как раз приводит к тому, что печёночные митохондрии угнетаются и не могут обеспечивать печень (а она считается одним из самых энергозависимых органов) достаточной энергией. И печень компенсаторно увеличивается. В дальнейшем это может привести к развитию печёночной недостаточности. Поэтому в Европе врачи даже запретили использовать парацетамол у детей до 4-летнего возраста.
Особенно усердно мы залечиваем детей, начиная пичкать их таблетками уже с 37 градусов. Сбиваем до 35, причем старыми методами — анальгин+аспирин. То и другое — лекарства запрещенные. Анальгин из-за большого риска аллергических реакций и возможности агранулоцитоза (страшные изменения в крови) с 1974 года не применяется в Швеции, а с 1980 года — в США, Англии, Дании, Италии, Германии, Австралии.
Аспирин с марта 1999 года не рекомендован в России для коррекции острых лихорадочных состояний у детей.
За последние 50 лет значительно участились случаи заболевания детей астмой. Оказалось, что это было вызвано употреблением ими в младенческом возрасте лекарственного препарата парацетамол.
Выявить причину загадочного увеличения заболеваний помогло исследование, к которому было привлечено более 200.000 детей из 31 страны.
В ходе проведения эксперимента младенцам и детям ясельного возраста давали парацетамол в качестве общего болеутоляющего средства и для того, чтобы сбить температуру. Оказалось, что у них впоследствии появилось гораздо больше шансов заболеть в школьном возрасте астмой или экземой, чем у тех детей, которые парацетамол не принимали. Кроме того, повышается риск возникновения бронхитов, конъюктивитов и даже экзем в возрасте 6-7 лет. Сейчас парацетамол официально считается безопасным для детей от двух месяцев весом 6-9 кг.
При этом австралийские специалисты, которые проводили исследование, отметили: пока до конца не ясно – само ли лекарство является фактической причиной развития аллергических заболеваний, или какие-либо его компоненты. Однако, на всякий случай, они призывают родителей при простуде избегать давать детям парацетамол.
І ще парочка непоганих посилань по темі:
http://crimea-board.net/index.php?showtopic=9146
http://medexpert.org.ua/modules/myarticles/print_storyid_10.html

фіона
30.10.2008, 09:33
цілком згідна з жахливими побічними ефектами від хімічних препаратів!!! в анотації до будь-якого препарату, який продаєтсья в аптеці, можна знайти подібні описи, і можливі побічні дії. Тут вже треба вибирати, або нічого не давати зовсім і надіятися на Бозіньку, що до судом діло не дійде, або приймати рішення і справлятися з гарячкою. Я вважаю, що одноразовий прийом тих ліків на які ви точно знаєте у вашої дитини не має алергічної реакції, шкоди моментальної не зробить, а дитині полегшить стан і вбереже від можливо ще більшої біди. Наша лікар не радить до 39 збивати температуру пігулками. Ми боремося лише гомеопатією та обкладаннями і обтираннями, хоча дитина дуже того не любить.
P.S.у нас алергія на панадол після одного разу прийому всю обсипало, і викликали швидку, тому що дуже кричала (у віці 6 місяців), вкололи гормон дексаметазон - дуже шкідливе теж.

julchyk
30.10.2008, 15:54
останнім часом від 3 незалежних фахівців чула рекомендацію батькам збивати температуру у дітей ( але м якими засобами) вище 37,5- кажуть, що у багатьох теперішніх дітей неадекватні спонтанні реакції виникають уже при такій.
чи чули щось подібного ви ?

Ольга
30.10.2008, 21:10
десь на форумі мама сказала, що дала дитині німесилу. За словами торгового представника, який постачає ці ліки, в жодному разі не давати їх дітям до 12 років, і дорослим теж приймати в крайньому випадку тільки...

фіона
31.10.2008, 09:26
останнім часом від 3 незалежних фахівців чула рекомендацію батькам збивати температуру у дітей ( але м якими засобами) вище 37,5- кажуть, що у багатьох теперішніх дітей неадекватні спонтанні реакції виникають уже при такій.

Так, я таке чула. Нам говорили щоб збивати температуру при 37,5, тому що у нас гарячка довго не збивалася нічим. І щоб приглушити дитині піднімання температури, казали так робити. ДУже лякали судомами і хотіли госпіталізувати.

Яська Березнева
31.10.2008, 10:08
десь на форумі мама сказала, що дала дитині німесилу. За словами торгового представника, який постачає ці ліки, в жодному разі не давати їх дітям до 12 років, і дорослим теж приймати в крайньому випадку тільки...

Само собою, адже ж він призначений для дорослих, чи ні? До речі, я знаю одного стоматолога, який після видалення зуба завжди призначає людині німесил, щоб не було запалення після того, і як протибольове. А нещодавно я видаляла в нього зуб, і він сказав, що нібито у складі німесилу знайшли наркотичні речовини. Він тільки посміявся і сказав, що якби так і було, наркомани виявили б це першими, препарат уже не перший рік на ринку. Не знаю, не знаю...

Irus'ka
31.10.2008, 10:30
Щось таке як тотальний збій (мутація:scare:) імунної системи в усіх дітей???
Як на мене, температурна реакція - індивідуальна здатність кожного організму. Правда, за умови, що до того (при кожному пчиху) дитину, в принципі, не лікували сильнодіючими ліками.

natka75
31.10.2008, 14:06
У нас все пройшло, Богу дякувати....малий вже здоровий і бігає по дворі, погода гарна.Таки був якийсь вірус, мабуть від мене малий заразився,бо лежала я 2 дні хвора з темп.38,8...за два дні пройшло...потім у нього те саме...от і вбережи від всього дитинку.

СОФІЯ -СОНЯ
31.10.2008, 15:45
Про німесил... Запитала сьогодні у педіатра, а потім у сімейного. Обоє категорично проти, сказали, що ні в якому разі. Тоді по дорозі зустріли знайомого хірурга. Той навпаки, назвав німесил серед засобів, що мусять бути дома, де є діти. Дивина...

П. С. Нам то ще ,дякувати Богу, нічого не треба було досі вживати, але ж хочеться бути обізнаною на випадок чого...

Ольга
31.10.2008, 19:14
Німесил діє дуже швидко, тому можливо у певних випадках потрібний. Основним тут напевне є те, що різке збивання температури є дуже шкідливим і печінка важко німесил переносить...

Gala
31.10.2008, 19:26
Я малій ніяк не могла збити температуру,викликала швидку.В лікарні вкололи їй анальгін з дімедролом, і сказали як не зіб"ється то дати німесил.Ми так і зробили.Дали той німесил.Температура збилася і більше не підносилась сильно.А збивали їй температуру в1-й ночі,була паніка.Це якийсь вірус був,бо спочатку в старшої доці їй 6 рочків піднеслась температура до вище 39 і був понос, апотім таке саме в молодшої.Але через пару днів все минулося.Потім такеж саме зі мною.Але наслідки були у мене гірші-я захотіла щоб все скоріше минулося, то напилась і парацетамолу, аспірину,і від поносу засобів,температуру і понос збила, тим всім.Тоді зі мною щось таке почало діятися,що думала що помру.Дуже часто почало битись серце,пульс був 108, місця собі не могла знайти,а була я вдома зі старшою доцею.Мене охопила паніка,доманікого нема.Я дзвоню до чоловіка-він везе в лікарню.Мені дають заспокійливе,і я йду до дому ,хочу спати.На другий день те саме.І аж на четвертий день мудра лікарка сказала що мене треба відкапати від тих таблеток,і мені нарешті стало краще.Короче таблетки можуть наробити багато біди.

natorella
01.11.2008, 20:27
дівчата порадьте нормального дерматолога дитячого у львові. шоб не казав як в поліклініці шо коли диина 1 раз в 2 дні какає то запор і всьо шо на шкірі з’являється - від ШКТ

Олюська
02.11.2008, 22:47
Ми збивали т-ру Цефеконом, від чого отримали файну алергію. Наступного разу (надіюсь, більше не буде того наступного) навіть не знаю, чим збивати, бо мала алергік. Вихід "не збивати т-ру" - страшно (перша дитина, перший раз таке). До 39,0 не збивали, а потім т-ра повзла до 40:( А коли ввечері стукнуло 40,1, довелось викликати швидку. Що я вам можу сказати. Надіюсь, що швидка-перший і останній раз в моєму житті. В них стандартний розвиток подій: червоне горло, вірусна і-ція, лікарня, антибіотики:8:. Таке враження, що чим більше дітей вони привезуть до лікарні, тим більше грошей накосять...Сумна правда

фіона
03.11.2008, 12:35
Ми збивали т-ру Цефеконом, від чого отримали файну алергію. Наступного разу (надіюсь, більше не буде того наступного) навіть не знаю, чим збивати, бо мала алергік. Вихід "не збивати т-ру" - страшно (перша дитина, перший раз таке). До 39,0 не збивали, а потім т-ра повзла до 40:( А коли ввечері стукнуло 40,1, довелось викликати швидку. Що я вам можу сказати. Надіюсь, що швидка-перший і останній раз в моєму житті. В них стандартний розвиток подій: червоне горло, вірусна і-ція, лікарня, антибіотики:8:. Таке враження, що чим більше дітей вони привезуть до лікарні, тим більше грошей накосять...Сумна правда

маємо аналогічну ситацію, дитина надзвичайно алергічна. Лікуємося гомеопатією, дуже задоволені. РІк часу без антибіотиків.

julchyk
03.11.2008, 14:46

можливо ви праві, бо коли місяць тому братова дружина викликала швидку до 3 місячної дитини ( в тої була 39С), швидка навіть не дивилася малу, а одразу сказала збиратися до інфекційної,де їх протримали 4 дні, нічого не знайшли ( сказали, що мабуть якийсь вірус),і виписали додому "під розписку"

tslezinska
03.11.2008, 14:54
Ага, а в інфекційній ще більший "букет" всяких вірусів можна підхопити...

нталька
03.11.2008, 17:33
Порекомендуйте, будьласка, гомеопата! Кому справді допомагає, напишіть, дуже прошу! Можна в ПП.

Lyudik
03.11.2008, 19:39
Порекомендуйте, будьласка, гомеопата! Кому справді допомагає, напишіть, дуже прошу! Можна в ПП.
І мені, якщо можна, бо чула хороші відгуки про гомеопата, що в районі Симоненка, але наразі вагаюсь чи варто йти з малими чи ні...

Радість
03.11.2008, 20:02
Я також за цього гомеопата чула дуже хороші відгуки від різних людей.

нталька
04.11.2008, 08:31
І мені, якщо можна, бо чула хороші відгуки про гомеопата, що в районі Симоненка, але наразі вагаюсь чи варто йти з малими чи ні...

Якого саме? Бо є в приміщенні садочку, а є в приміщенні поліклініки.

фіона
04.11.2008, 10:14

Точної адреси кабінету нашого гомеопата не знаю, тому що викликаю її додому, так просто сталося. Вона здається приймає на Городоцькій. Маю контактні дані. Кому потрібно звертайтеся. Нікого ні в чому переконувати не хочу. Вибір кожного індивідуальний. Почула про таке лікування від знайомих, спочатку не повірила. Але коли була в розпачі, і залікувала традиційна медицина мені дитину до майже реанімації, вирішила, що гірше не буде. А рятувати дитину якось треба. Єдине, що можу сказати, треба з тим набратися терпіння!!!!!!!!!! Перший ефект відчувся після перших вірусних та грипу, досить складного. Ми вийшли без антибіотиків. Дитина спокійніше стала переносити температуру. Потім і інші позитиви доклалися. Почала сходити алергія, яка просто вічно була присутня. Довго розказувати не хочеться. ДУже хочу, щоб мій досвід комусь допоміг. Хоча розумію, що у кожного індивідуальне сприйняття лікування.

Радість
04.11.2008, 10:52
Якого саме? Бо є в приміщенні садочку, а є в приміщенні поліклініки.
Я про садкового чула.

Zlju4ka
04.11.2008, 13:50
Порекомендуйте, будьласка, гомеопата!
Ми свого малого водимо на Сахарова до ликаря ,він лікар-невролог-натуропат, лікує виключно гомеопатією. те з чим ми до нього спочатку прийшли - він гарно лікує, є прогрес тощо. До нього багато діток водять. Мені його порадила мама чоловіка - вони більш як тридцять років знайомі. Наразі я задоволена:)

mayscream
04.11.2008, 19:53
Дівчата,ситуація наступна: в середу мала прийшла з садочку з поносом,дала ентеросгель-почалася рвота,потім мала заснула.В четвер лишилися вдома,дитина була активна і весела,в пятницю сходила до садочку,все було в нормі.Стул був рідкуватий,але мписувала на відклики поносу,давала лінекс,тай й мала ні на що не жалілася.В суботу з обіду піднялася температура до 39.Збила нурофеном,почався сухий лаючий кашель,насморк.Неділя: температура за графіком - 6 годин діє Нурофен,дальше злітає до 39,ввечері до 39,8.Обтирання з оцетом,амброксол від кашлю.В понеділок ситуація не міняється,викликала дільничу:діагноз ОРВІ.Виписала арбідол,нурофен,мезим,лінекс,ніфуродазин,гівалекс, амброксол.Від ніфурадозиду та мезиму відмовилась,начитавшись інету.Сбогодні вночі розвився ларингоприступ - зняла неофіліном,температура скакала 39,6 - 38,9,обтирала з оцетом,нурофен не допоміг,під ранок поставила свічку анальдіму,мала заснула.Анальдім збив температуру до 36,6;Міла снідала,бавилася,після обіднього сну 38,6,пізніше 38,0.Викликала швидку:діагноз попередній ГРЗ+ентеровірусна інфекція,порадили госпіталізацію,бо обидва діагнози зазвичай не дають такої температури так довго,підписала відмову,бо мала справу з черговими лікарями на Орлика,і в шостій вечора там діє стандартна схема:укол антибіотику+чекайте ранку,коли вам призначать лікаря.Прослуховували її довго,дихання жорсткувате,що не дивно при хронічному ларингіті,хрипів немає,пальпували живіт:все в нормі.Може хтось стикався?!Що це може бути?!Якщо покращення до завтра не буде,то мабуть госпіталізуватимемось або на Орлика або до ОХМАДИТу. Ще забула:мала стоїть на обліку в алерголога в ОХМАДИТі з діагнозом "Респіраторний алергоз",приймає курсом Рібомуніл та Кетотіфен.І швидка і дільнича сказали ці препарати не відміняти.Ось така ситуація((

mayscream
04.11.2008, 19:54
Ще одне: знаю лише одного нормального педіатра на Орлика,може хтось порадить лікаря в ОХМАДИТІ чи деінде,бо микатися по непровіреним носителям халатів не хочеться.

Яська Березнева
04.11.2008, 20:35
Від ніфурадозиду та мезиму відмовилась,начитавшись інету.

Можна детальніше про мезим?

Яська Березнева
04.11.2008, 20:37
Ще одне: знаю лише одного нормального педіатра на Орлика

Будь ласка, напишіть, хто це!

mayscream
04.11.2008, 21:48
З мезимом все максимально просто:призначення препарату геть не відповідає симптоматиці,якнамене штучна виробка фермантів підшлункової залози без діагностованої необхідності,толком не діагностованого захворювання є сутим лікуванням навмання.Щодо Орлика: Білас Любомир Михайлович.

Яська Березнева
04.11.2008, 23:21
З мезимом все максимально просто:призначення препарату геть не відповідає симптоматиці,якнамене штучна виробка фермантів підшлункової залози без діагностованої необхідності,толком не діагностованого захворювання є сутим лікуванням навмання.Щодо Орлика: Білас Любомир Михайлович.

Дуже вдячна!:):):)

фіона
05.11.2008, 09:50
Дівчата,ситуація наступна: в середу мала прийшла з садочку з поносом,дала ентеросгель-почалася рвота,потім мала заснула.В четвер лишилися вдома,дитина була активна і весела,в пятницю сходила до садочку,все було в нормі.Стул був рідкуватий,але мписувала на відклики поносу,давала лінекс,тай й мала ні на що не жалілася.В суботу з обіду піднялася температура до 39.Збила нурофеном,почався сухий лаючий кашель,насморк.Неділя: температура за графіком - 6 годин діє Нурофен,дальше злітає до 39,ввечері до 39,8.Обтирання з оцетом,амброксол від кашлю.В понеділок ситуація не міняється,викликала дільничу:діагноз ОРВІ.Виписала арбідол,нурофен,мезим,лінекс,ніфуродазин,гівалекс, амброксол.Від ніфурадозиду та мезиму відмовилась,начитавшись інету.Сбогодні вночі розвився ларингоприступ - зняла неофіліном,температура скакала 39,6 - 38,9,обтирала з оцетом,нурофен не допоміг,під ранок поставила свічку анальдіму,мала заснула.Анальдім збив температуру до 36,6;Міла снідала,бавилася,після обіднього сну 38,6,пізніше 38,0.Викликала швидку:діагноз попередній ГРЗ+ентеровірусна інфекція,порадили госпіталізацію,бо обидва діагнози зазвичай не дають такої температури так довго,підписала відмову,бо мала справу з черговими лікарями на Орлика,і в шостій вечора там діє стандартна схема:укол антибіотику+чекайте ранку,коли вам призначать лікаря.Прослуховували її довго,дихання жорсткувате,що не дивно при хронічному ларингіті,хрипів немає,пальпували живіт:все в нормі.Може хтось стикався?!Що це може бути?!Якщо покращення до завтра не буде,то мабуть госпіталізуватимемось або на Орлика або до ОХМАДИТу. Ще забула:мала стоїть на обліку в алерголога в ОХМАДИТі з діагнозом "Респіраторний алергоз",приймає курсом Рібомуніл та Кетотіфен.І швидка і дільнича сказали ці препарати не відміняти.Ось така ситуація((

У нас була ротовірусна інфекція три дні температура 40, рвота, понос. Дитина дуже погано себе почувала. Я їздила з нею до Гайдука в інфекційну лікарню на прийом вже з зібраними лахами, щоб лягати, тому що ради не могла дати вдома. Дитині було 1,5 роки. Ні шлунок промити, нічого. Дитина дуже алергічна, антибіотиків нам не можна категорично. Цей лікар заввідділенням, на НЕкрасова, здається. Я йому виклала ситуацію про наші болячки, розказала, що лікуємося лише гомепатією. Він все уважно вислухав, підтримав наше лікування гомеопатією, приписав теж гомеопатичне лікування, і вдправив додому, і сказав, що причин нагальних для госпіталізації немає. Я звернулася до нього тому що думала, що у нас ацетон. Він заспокоїв, що у всіх людей при гарячці буде ацетон, оскільки йде інтоксикація організму. Після візиту до нього у нас температура знову скочила 39,9, викликала швидку, написала відмову від госпіталізації. Вони вкололи той коктейль, він нічого не дав, і я просто ставила свічки анальдим. і навіть здається раз дала анальгін з аспірином по четвертинці. плюс давала регідрон пити, і поляну квасову без бульок, підігріту.

tslezinska
05.11.2008, 12:54
Мене ця осінь геть з розуму зведе...Тільки вилізли з кашлюку чи паракашлюку (дитина була щеплена, хвороба протікала зі змазаними та полегшеними симптомами, аналізи ми ніякі не здавали, тому точно сказати, що саме це було-не можу), а тут соплі+кашель (іншого характеру), вчора зранку Т підніматися почала, ввечері вже була 38,5, а до ночі десь до 39. Дитина весь день була квола, тяжко та часто дихала, майже перманентно дрімала. Я прийшла з роботи, почала трошки малого забавляти, Т трохи впала. На ніч обтерла холодним мокрим рушником, то спав цілу ніч спокійно, до ранку Т вже майже не було.

Zlju4ka
05.11.2008, 14:08
Ой,як я вас розумію!:8:!Сьогодні рівно місяць як ми хворі:(-слава Богу що вже й кашель на спад и Т немає.Зате зуби знов даються чути:млявість,слюні,соплі!!!:)Але все має бути добре,сподіваюсь!

tslezinska
05.11.2008, 15:43
Я принаймні безмірно тішуся з того, що ця невідомо звідки взявшася Т швидко минулася і не дуже виснажила дитину...Все ж таки, коли дитина хвора, дуже велику роль грає батьківська турбота. Ніколи не можна перед дитиною робити сумне обличчя! Посміхайтеся, розважайте, не давайте їй розклеюватись та почуватися хворою. Пережити хвороби можна і без ліків, я в цьому також не перший раз переконуюсь...

Nata
05.11.2008, 16:51
Порадьте будь-ласка, де можна здати дитині аналізи, щоб зробили якісно і без скерування (бо бігати зайвий раз до дільничої не хочеться).
Мій Петро почав пісятися в садочку. Вихователька каже, що він просто терпить до останнього, а свекруха пиляє гірше пилки. Хочу здати аналізи перевірити чи то не інфекція. Тоді вже щось будемо думати.

Ная
05.11.2008, 17:08
Можете просто піти в лабораторію і здати аналіз,думаю,не відмовлять та й коштуватиме недорого і мали б зробити добре. Я так здаю аналізи в лабораторії на Орлика:y:,без проблем. Скерування їм не дуже то і потрібне:).

kati
05.11.2008, 17:14
"чорнобильська" лікарня на дністровський....лабораторія МЕДІС. роблять всі види аналізів, як треба здати кров ми тільки туда

Ok*
05.11.2008, 17:37
Як це не прикро, але моє Сонечко також захворіло. З п'ятниці нежить і легеньке покашлювання. Варіант простуди - виключила, бо просто не було такого моменту, та й холодного нічого не пила. Отже інфекційне, температури не було, тому до лікаря не звертались. Чай з малини і Афлубін ось і все лікування - понадіялась що організм сам переборе. А сьогодні вночі почали боліти вушка - майже всю ніч на руках, з короткими перервами на сон.:8: Зранку до ЛОРа - запалення в обох вушках - наслідки інфекції.:( Ось так от. Я, переконаний прихильник мінімізації застосування ліків, засумнівалась в своїх принципах - можливо якби не злегковажила нежить, таких би наслідків не було.:confused: Що Ви про це думаєте і що порадите?

Ольга
05.11.2008, 17:43
можливо якби не злегковажила нежить, таких би наслідків не було. Що Ви про це думаєте і що порадите?
а чи капали носика?

фіона
05.11.2008, 17:54
Як це не прикро, але моє Сонечко також захворіло. З п'ятниці нежить і легеньке покашлювання. Варіант простуди - виключила, бо просто не було такого моменту, та й холодного нічого не пила. Отже інфекційне, температури не було, тому до лікаря не звертались. Чай з малини і Афлубін ось і все лікування - понадіялась що організм сам переборе. А сьогодні вночі почали боліти вушка - майже всю ніч на руках, з короткими перервами на сон.:8: Зранку до ЛОРа - запалення в обох вушках - наслідки інфекції.:( Ось так от. Я, переконаний прихильник мінімізації застосування ліків, засумнівалась в своїх принципах - можливо якби не злегковажила нежить, таких би наслідків не було.:confused: Що Ви про це думаєте і що порадите?
Інколи навіть від крапання в носик може виникнути запалення (або набряк барабанних перетинок), просто інфекція шукає слабке місце і туди б’є. Перевірений спосіб : крапати сечею дитини так часто, як тільки можна. Попередньо продезинфікувавши горщик. Ми капали вушка кожні годину-дві. Якщо немає температури, можливий просто набряк, який теж болить. Якщо добавляється температура, то вже можливо і гній набирається. У нас не дійшло діло до нариву. За добу, сечею у вушка та гомеопатією у нас все пройшло. Плюс прогрівання синьою лампою, або біоптроном Цептерівським. Біль можна зняти свічкою анальгіну.

Ok*
05.11.2008, 18:00
а чи капали носика?

Спрей "еуфорбіум композитум" (здається так назив. - на природній основі) проте в нас це малоефективно, оскільки ну не можемо ми ніяк навчитись почистити носика (видути), а спрей при тому, що сопельки перші дні течуть безперервно - ?... Та й нежить вже вчора була не значна???

ЛОР приписав капати "отіпакс" у вушка і "Флемоклав солютаб" - протиінфекц. Можливо хтось вже застосовував?

Koza-Dereza
05.11.2008, 18:32
МОя Котуся теж хвора. Температура, цiлу нiчку кожнi 15 хв прокидалась i плакала. Жах! В даний момент чоловiк з нею на прийомi у лiкаря. Ми ще зi Львова соплi привезли з собою, в подарунок, хiба що це якесь ускладнення, бо мокрий кашель теж ше зi Львова не пройшов. :(

Ольга
05.11.2008, 18:32
Спрей "еуфорбіум композитум" (здається так назив. - на природній основі) проте в нас це малоефективно, оскільки ну не можемо ми ніяк навчитись почистити носика (видути), а спрей при тому, що сопельки перші дні течуть безперервно - ?... Та й нежить вже вчора була не значна???

Бачите, Ви написали за афлубін, а за краплі не сказали :)
Тут є теорія строга - носа капати не можна, хай собі з нього тече - кому воно заваджає? Фіона теж цю думку озвучила.
Можна промивати соленою водою чи морською сіллю, можна ніжки масажувати і гріти, тільки не капати в ніс лікуючі краплі...

Яська Березнева
05.11.2008, 20:09
ЛОР приписав капати "отіпакс" у вушка

У нас уже закінчився отит, нам теж виписували отіпакс - дороге задоволення, але малій дуже допомогло. Вже другий раз користуємося ним - дуже хороші краплі, добре знімають біль. Також нам виписали УВЧ на носик і тубус-кварц на вушка 6 разів. Малій навіть сподобалося! Ми вже закінчили то все, а мала далі каже: хочу ще йти на процедурки, погріти носик і вушка:)

Бачите, Ви написали за афлубін, а за краплі не сказали :)
Тут є теорія строга - носа капати не можна, хай собі з нього тече - кому воно заваджає? Фіона теж цю думку озвучила.
Можна промивати соленою водою чи морською сіллю, можна ніжки масажувати і гріти, тільки не капати в ніс лікуючі краплі...

А я малій носика промивала слабеньким содовим розчином, допомагало.

Lyudik
05.11.2008, 20:16
"чорнобильська" лікарня на дністровський....лабораторія МЕДІС. роблять всі види аналізів, як треба здати кров ми тільки туда

Ми також здавали вже кілька раз там, в гуглі можна знайти їх сайт, там також ще одна лабораторія вказана на вул.Тургєнєва. Три аналізи: загальний крові і на цукор, плюс загальний сечі - 51грн. Результати, що для мене дуже зручно, можуть присилати електронною поштою.

Koza-Dereza
05.11.2008, 20:26
От i в нас отит :( вже купили антибiотики i знеболююче. Бiдна Котiнька, шо сi дiє.

Nata
05.11.2008, 20:34
Дякую, поїду завтра в той Медіс, ще мені скажіть до котрої години приймають аналізи (бо з моїми соньками то важливо)

natorella
05.11.2008, 20:46
От i в нас отит :( вже купили антибiотики i знеболююче. Бiдна Котiнька, шо сi дiє.

бідолшана Котя - тримайтеся
як ви заїхали/летіли

Lyudik
05.11.2008, 21:46
Дякую, поїду завтра в той Медіс, ще мені скажіть до котрої години приймають аналізи (бо з моїми соньками то важливо)

Ось їх сайт http://www.medis.com.ua/ можете там пошукати час роботи, або зранку задзвонити. Ми їздили в районі 10 год. Якщо хочете аналіз на цукор здавати, то треба на голодний шлунок дітей везти... Але добре, що хоч черги там не великі і з дітьми пропускають.

kati
05.11.2008, 22:05
якщо заболіли вушка то дуже добре діють краплі Софрадекс-містять антибітик і добре знімають біль.отіпакс теж дуже добрі...користувались
Якщо сопельки, то я використовую таку схему- промиваю носик як тільки чую що забився морською водою( мені особисто найбьльш зручний HUMER, також може бути аквамаріс, Салін,Носоль), краплі Протаргол, на ніч Віброцил + приймаем препарат СИНУПРЕТ_ це для відходження слизу

Koza-Dereza
05.11.2008, 22:38
бідолшана Котя - тримайтеся
як ви заїхали/летіли

Ми долетiли не погано. Бiля нас сидiли мамочки з карапузами, то ми на них дивились, час вiд часу за ручку трогали. А так, знов, заколисала в слiнгу в тамбурi та й спала масюся майже до прильоту. А я спала як курка, тiльки i встрiпувалась вiд малiйшого шороху дитини. Пильнувала щоб вона не впала з крiсла, бо панi дуже вертяться за i проти годинниковою стрiлкою коли сплять.

В нас каплi до вух не прописюють. Прописали якiсь пiлюлi антибiотики (сиропчик) amoxicillin i для зняття болю мотрiн дитячий.
Мала нiчого далi не хоче їсти, молоко не п'є. Тiльки плаче i хниче. :(

Яська Березнева
06.11.2008, 03:17

Соррі за оффтоп, от і в мене серед ночі вухо розболілося:(:(:(

mayscream
06.11.2008, 11:48
А ми,ттт,пішли на поправку,від вчорашнього ранку без температури,сьогодні вже і без ларингоспазму.Продовжую давати арбідол та амброксол.Соплі лізуть,та я їх не чіпаю,бо з тим запаленим горлом та ларінгоспазмами невідомо у що закапування можуть перерости. Ясю,спробуйте і собі Софрадекс,моя мама ним постійно від запалення вух рятується!

Ok*
06.11.2008, 11:53
Ура! Ми спали майже цілу ніч і вушка нас не турбували :clapping: (трішки заважала нежить і мала покашлювала). Отіпакс - просто супер - ніяки сліз і на личику знову посмішка у всі 20 молочних зубиків!!!!:xaxa:

якщо заболіли вушка то дуже добре діють краплі Софрадекс-містять антибітик і добре знімають біль.отіпакс теж дуже добрі...користувались

Софрадекс проти отіпаксу "віддихає". нам зовсім не допоміг в плані знеболення. Та й ЛОР казав, що софрадекс гріє, лікує проте не дає так потрібного для малечі знеболюючого ефекту. Ще раз дякую Яська Березнева і kati за пораду. Зі свого боку підтверджую, що отіпакс дійсно потрібен в домашній аптечці.

Яська Березнева
06.11.2008, 12:35
А ми,ттт,пішли на поправку,від вчорашнього ранку без температури,сьогодні вже і без ларингоспазму.Продовжую давати арбідол та амброксол.Соплі лізуть,та я їх не чіпаю,бо з тим запаленим горлом та ларінгоспазмами невідомо у що закапування можуть перерости. Ясю,спробуйте і собі Софрадекс,моя мама ним постійно від запалення вух рятується!

Дуже дякую! Візьму собі на замітку. Моїй малій теж хотіли виписати софрадекс, але я сказала, що у нас уже є досвід лікування отіпаксом, і лікарка виписала його. Вночі собі капнула у вухо отіпаксом (залишився ще після отиту в Яньки), зняло біль чудово. А зранку пішла до ЛОРа, вона подивилася вуха і сказала, що вуха здорові, то віддає у вуха... хворе горло, десь там запалення глибоко в горлі.:8::8::8:

mayscream
06.11.2008, 12:49
Дівчата,між іншим,про затяжні соплі.Маю суперовий рецепт мазі домашнього приготування:витягє все з носа зайве,підходить як діткам так і дорослим.Я з її допомогою гайморит лікувала собі,та малій закладеність знімала.Рецепт Дунілової Наталі Федорівни,ЛОРа з поліклініки на Руській:все по 1ій столовій ложці:мед,олія,сік цибулі,молоко,мило господарське 72%(нетерти на терку) - 1.молоко+мило заварити і дати все інше.2.закипятити. 3. в ніс 2-3 рази в день косметичною паличкою у пазухи.
Можливо комусь знадобиться;-))

kati
06.11.2008, 13:16
треба спробувати.....в нас насморк вже 2 тиждень...ніби проходить але якись похрюківання всерівно є

Ная
06.11.2008, 14:43
А ми вже виздоровлюємо від кашлюку:radist:! Робили аналізи,там вже білш-менш все в нормі,кашель ще є,але вже без рвоти і задишки. Гострий період тривав недовго,Софійка різко пішла на поправку. Не знаю,що помогло найбільше,лікувалися всіма нетрадиційними методами. Протягом двох тижнів возили дитину зраненька в конюшні на іподром,а потім до вечора гуляти в соснові ліси,погода ж була чудова. Гемоглобін нагуляли з постійних 101 до 115! Софійка на свіжому повітрі поправилася,навіть більше ніж була до хвороби. З ліків приймали тільки сироп подорожника,дитина пила його з задоволенням,може то і правда,шо діти вміють вибирати які ліки їм помічні. Ще від лікарки дізналась,що при кашлюку величезне значення має ГВ! І ще,виявляється,маленькі дітки легше переносять те захворювання,через незрілість нервової системи,аніж старші,виключенням є лише малятка до півроку,яких від кашлюку треба берегти. Ну і велике значення має вчасно поставлений діагноз,бо організму,залікованому антибіотиками,важко боротися з хворобою,якщо є сумніви,то в поліклініку ліпше не йти,звертатись краще до незалежного лікаря,бо у нас інфеційні захворювання вперто приховують як від СЕС так і від батьків. Але,сподіваюсь,шо наш досвід нікому більше не знадобиться,здоров"я всім діточкам!

фіона
06.11.2008, 15:33
А ми вже виздоровлюємо від кашлюку:radist:! Робили аналізи,там вже білш-менш все в нормі,кашель ще є,але вже без рвоти і задишки. Гострий період тривав недовго,Софійка різко пішла на поправку. Не знаю,що помогло найбільше,лікувалися всіма нетрадиційними методами. Протягом двох тижнів возили дитину зраненька в конюшні на іподром,а потім до вечора гуляти в соснові ліси,погода ж була чудова. Гемоглобін нагуляли з постійних 101 до 115! Софійка на свіжому повітрі поправилася,навіть більше ніж була до хвороби. З ліків приймали тільки сироп подорожника,дитина пила його з задоволенням,може то і правда,шо діти вміють вибирати які ліки їм помічні. Ще від лікарки дізналась,що при кашлюку величезне значення має ГВ! І ще,виявляється,маленькі дітки легше переносять те захворювання,через незрілість нервової системи,аніж старші,виключенням є лише малятка до півроку,яких від кашлюку треба берегти. Ну і велике значення має вчасно поставлений діагноз,бо організму,залікованому антибіотиками,важко боротися з хворобою,якщо є сумніви,то в поліклініку ліпше не йти,звертатись краще до незалежного лікаря,бо у нас інфеційні захворювання вперто приховують як від СЕС так і від батьків. Але,сподіваюсь,шо наш досвід нікому більше не знадобиться,здоров"я всім діточкам!

Слава Богу!!!!! Я ТАК за вас тішуся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ви молодці!!!!!!!!
Як казала моя лікарка. Нам в житті даються різні випробовування, а наша задача з гідністю ті випробовування долати!!!!!!!!!!! ВІТАЮ з гідною перемогою!!! І бажаю, щоб на вас нападали лише приємні і позитивні випробовування!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ольга
11.11.2008, 20:45
Мала довго плакала після сну, бо збилася зі звичного часу засинання, а потім почала жалітися, що її болить вушко. Тепер вирвала - вже тричі... Спокійно сидить бавиться, на вушко натискаю не кричить... що то може бути :(

З іншого боку - можливо рвота від того, що на обід були вареники, які легко могли нашкодити...

Koza-Dereza
11.11.2008, 22:26
У мене питання на рахунок запалення вуха. Я читаю тут багато про всякi каплi iтд. Вони мiстять антибiотики чи нi?
Я звичайно проти давання малiй антибiотикiв, але так як в нас нiяких капель немає, та й iнших методiв лiкування теж, запустити щось таке я боюсь.
В Українi антибiотики не прописують для лiкування запалення вуха?
I ще, пiсля прийому антибiотикiв, що можна давати дитинi щоб помогти вiдновити те що знищилось антибоiтиками. Про йогурт, звичайно я знаю. Для дорослих є капсули пробiотикiв, якi я особисто приймала колись. А щось є таке, народне, щоб без капсул iтд?

kati
11.11.2008, 23:17
Напевно майже любий лікар при запаленні вуха припише антибіотики.( окрім гомеотпатів звичайно) Не всі краплі містять антибіотик, але багато з них. Але це як іправило антибіотики місцевої діїї, тобто вони не всмоктуються в кров, і якшо дитина пожалілась на вушко і ви його закапали, то звичайно зразу щось давати для відновлення флори не потрібно, та якшо лікар призначив комплексне лікування, і антибіотики внутрішньо, то треба подбати про мікрофлору.З народних методів хіба шо біокефір, тільки де тепер його найти, той натуральний кефір:)))))
Ми ще приймаєм актімель, коли лікуємся антибіотиками( ну ми в принципі його і так щодня пьемо)

Koza-Dereza
11.11.2008, 23:49
А в нас є бiокефiр впринципi всюди. Ясно, то я тодi постараюсь давати їй бiокефiр. Бо ще той йогурт що вона їсть мiстить живi бактерiї так що ми навiть тепер чимось допомагаємо.
Я щось просто забоялась НЕ давати антибiотики з вiдсутнiстю iнших лiкiв чи методiв знаних менi на даний момент. Але дитина верещала як ненормальна цiлу нiч i день i така хвора хвора була, аж страшно було дивитись. Я просто навiть не знала що думати. :(

kati
12.11.2008, 00:20
І ще на рахунок вушок.....НУ ДУЖЕ ДОБРЕ гріти вушка синьою лампою....ну тою що з нашого дитинства,правда не в курсі чи вони тепер продаються.....хоча напевно в медтехніці можна питати.....Нею( лампою) також добре гріти і носики

irushka
12.11.2008, 01:25
При запаленні вушок без антибіотиків, на жаль, не обійтись, при тому, що пройти треба весь курс навіть якщо дитині покращало швидше. А щодо флори, то наскільки я знаю, в нас всім дітям приписують такі ж капсули, як і дорослим, просто дається сам порошок без оболонки, але наскільки то добре, я не знаю.

Дівчата, я знову про алергію. Чи знаєте якогось алерголога, що може щось порадити, чи може до гомеопатії звернутися, бо я вже не знаю, що з тою плямкою на лиці в малої робити. Вона на дитячому меню, готую їй окремо, виключали з раціону по черзі майже всі продукти, які підозрювали, але в мене таке враження, що та алергія з`являється нізвідки... Зранку шкіра практично чиста, а до вечора одна щічка червоніє, а ще на холоді теж все добре, а в теплі відразу помітно висипку. І ще шкіра по всьому тілу дуже суха.
Минулої зими ми вже мали сильну алергію, звернулись до алерголога в чорнобильську лікарню, то вона нам гормональну мазь приписала (річній дитині!) і взагалі посилено намагалась прибрати тільки прояви алергії на шкірі.

Поділіться, будь ласка, досвідом, як ви лікуєте дітям алергію?

нталька
12.11.2008, 08:16
При запаленні вушок лікар дивиться наскільки сильне те запалення і тоді вирішує що призначити. Не обовязково антибіотик! Може почати з крапель для вух і носа, але тоді треба через кожні 2 дні показуватись лікарю, щоб він бачив в яку сторону іде процес.
А при антибіотиках обовязково лінекс чи хілак і йогурти. І поменше солодкого.

Loyal
12.11.2008, 11:43
І ще на рахунок вушок.....НУ ДУЖЕ ДОБРЕ гріти вушка синьою лампою....ну тою що з нашого дитинства,правда не в курсі чи вони тепер продаються.....хоча напевно в медтехніці можна питати.....Нею( лампою) також добре гріти і носики

Синя лампа не така вже і безпечна!!!! Нею гріти не більше 3-5 хв. А за той час навіть не встигне відчутно нагріти

Яська Березнева
12.11.2008, 12:11
У мене питання на рахунок запалення вуха. Я читаю тут багато про всякi каплi iтд. Вони мiстять антибiотики чи нi?
Я звичайно проти давання малiй антибiотикiв, але так як в нас нiяких капель немає, та й iнших методiв лiкування теж, запустити щось таке я боюсь.
В Українi антибiотики не прописують для лiкування запалення вуха?
I ще, пiсля прийому антибiотикiв, що можна давати дитинi щоб помогти вiдновити те що знищилось антибоiтиками. Про йогурт, звичайно я знаю. Для дорослих є капсули пробiотикiв, якi я особисто приймала колись. А щось є таке, народне, щоб без капсул iтд?

Моїй малій при запаленні вух виписали отіпакс - краплі в вуха і хіконцил - антибіотик (дитяча доза), еріус в сиропі. Пропили і прокапали все, вуха в порядку. Про те, що щось пити для відновлення після антибіотиків, лікарка не казала. Я малій давала просто йогурти.

kati
12.11.2008, 12:14
Синя лампа не така вже і безпечна!!!! Нею гріти не більше 3-5 хв. А за той час навіть не встигне відчутно нагріти

Ну я знаю що нею потрібно гріти до 10 хвилин. Перший раз чую, що вона шкідлива:umbrage: Цікаво, розкажіть чому, тому що всі лікарі її радять( ще зі свого дитинства мама постійно нам гріла вуха

Яська Березнева
12.11.2008, 12:17

В малої алергія на холод. Тільки вийдемо надвір при похолоданні, вітрі - дитина тепло вдягнута, а з носика тече "водичка". Нам ЛОР виписує еріус у сиропі. У вересні ми мали набряк Квінке (щось з"їли в садку алергічне, швидше за все - якийсь свіжий овоч "не сподобався"), це перший раз така реакція, до того їли і пили все без проблем. Нас хотіли в лікарню брати на крапельницю, але, слава Богу, еріус врятував.

Loyal
12.11.2008, 12:18
Дівчата, я знову про алергію. Чи знаєте якогось алерголога, що може щось порадити, чи може до гомеопатії звернутися, бо я вже не знаю, що з тою плямкою на лиці в малої робити. Вона на дитячому меню, готую їй окремо, виключали з раціону по черзі майже всі продукти, які підозрювали, але в мене таке враження, що та алергія з`являється нізвідки... Зранку шкіра практично чиста, а до вечора одна щічка червоніє, а ще на холоді теж все добре, а в теплі відразу помітно висипку. І ще шкіра по всьому тілу дуже суха.

Я б сама не проти вияснити від чого в малого алергія... Так само не можу вияснити на що. На лобику періодично прищики і малий розчухує їх. Я змушена їх мазькою мастити, бо для дитини дискомфорт :confused:

tslezinska
12.11.2008, 12:32
В малої алергія на холод. Тільки вийдемо надвір при похолоданні, вітрі - дитина тепло вдягнута, а з носика тече "водичка".
А чого то алергія? В дорослих так само на холоді з носа тече...І ніхто не думав, що то алергія і що то лікувати якось треба..

Яська Березнева
12.11.2008, 12:36
А чого то алергія? В дорослих так само на холоді з носа тече...І ніхто не думав, що то алергія і що то лікувати якось треба..
Воно то так, але те, що тече в дорослих - то швидше в носі мокріє, і, зайшовши з холоду в приміщення, людина просто висмаркує носа, і все. То буває, як правило, в холодну пору року, а в нас таке і влітку, коли похолодає, на вулиці з носа аж на рот тече.

фіона
12.11.2008, 14:43
Минулої зими ми вже мали сильну алергію, звернулись до алерголога в чорнобильську лікарню, то вона нам гормональну мазь приписала (річній дитині!) і взагалі посилено намагалась прибрати тільки прояви алергії на шкірі.

У нас теж вічні проблеми з алергією, практично на все. Вже замучилася тримати її на дитячому меню, кашки на воді і т. д. Ми були в лікаря-алерголога в 1р.і 2 міс. в Охматдиті Бертравм Вікторія Вікторівна - по-батькові можливо помиляюся. У нас теж тоді всю обсипало в шкіра була ДУЖЕ суха. Вона нам першим ділом сказала мастити Вівсяним Молочком Адерма (фірма) Продається лише у "Вашій Аптеці" в проїзді Крива липа. Ми вже дві банки змазали. Дитина після того і не чухається так сильно. Купати дитину теж дуже добре у вівсяних пластівцях, або у крохмалі - просто добавляти у воду. А лікування у нас - гомеопатія. НУ і дієта. Ще варто провірити дитину на глисти.

lapocka
12.11.2008, 16:16
Я коли була малою в мене досить часто боліли вуха, (дуже неприємно, таке відчуття що у вусі постійно чухкає поїзд:8:). Мама робила мені досить дивну процедуру, незнаю як, але мені допомагало:confused:.
По діагоналі з газети робила лієчку,її тоненький кінець вставляла у вухо, а протилежний підпалювала, так щоб дим ішов у вушко. Я б напевно не ризикнула таке робити.

lapocka
12.11.2008, 16:22
Я б сама не проти вияснити від чого в малого алергія... Так само не можу вияснити на що. На лобику періодично прищики і малий розчухує їх. Я змушена їх мазькою мастити, бо для дитини дискомфорт :confused:

може це у вас така реакція на шапку? В моєї колишньї одногрупниці була подібна реакція, на головні убори в яких була шерсть:)

Ольга
12.11.2008, 16:28
були щойно в лора Охматдиті - прекрасний пан Юрочко... виявили, що маємо отит.
А рвоту ніхто не знає від чого - зробити і аналізи і УЗД, і вже майже добу рвота (при тому що дитина і на горщик ходить ще)

Призначив отинум і антибіотики.

що Ви думаєте про лікування дітей галстеною??

tslezinska
12.11.2008, 17:49
Ольго, а може день потримати на жорсткій дієті? Попити ромашку, вона мала б шлунок почистити. Якщо не поможе, тоді вже щось з лікуванням думати.

irushka
12.11.2008, 17:53
У нас теж вічні проблеми з алергією, практично на все. Вже замучилася тримати її на дитячому меню, кашки на воді і т. д. Ми були в лікаря-алерголога в 1р.і 2 міс. в Охматдиті Бертравм Вікторія Вікторівна - по-батькові можливо помиляюся. У нас теж тоді всю обсипало в шкіра була ДУЖЕ суха. Вона нам першим ділом сказала мастити Вівсяним Молочком Адерма (фірма) Продається лише у "Вашій Аптеці" в проїзді Крива липа. Ми вже дві банки змазали. Дитина після того і не чухається так сильно. Купати дитину теж дуже добре у вівсяних пластівцях, або у крохмалі - просто добавляти у воду. А лікування у нас - гомеопатія. НУ і дієта. Ще варто провірити дитину на глисти.

Ми теж мали таке молочко, воно дійсно гарно зволожує шкіру, але на алергію особливо не впливає, бо це ж насамперед проблема зсередини, а на шкірі лише прояви. Завдяки дописам Уки, я дуже скептично ставлюсь до лікування алергії різними мазями і особливо протиалергенними таблетками, які далеко не є безпечними для дітей.
Фіоно, розкажіть, будь ласка, детальніше, чи ефективна гомеопатія проти алергії?
Мені ще радили проти алергії еліксир Біонет, він на основі трав за якимись там східними рецептами. Хтось чув про нього?

Маруся-мама
12.11.2008, 19:57
Ольго, а може день потримати на жорсткій дієті? Попити ромашку, вона мала б шлунок почистити. Якщо не поможе, тоді вже щось з лікуванням думати.

Не треба нічого лікувати.

Зараз сезон шлункового вірусу, поки не вдарять файні морози і всі вірузи не замерзнуть до весни ви відчуєте на собі всю красоту цієї хвороби. Звідкіля вона береться? З повітря.
Як її вберегтись? Важко, але можна пробувати тим що ретельно мити руки
Як лікуватись? Кока-колою. Українські лікарі цього не знають бо паличка-збудник для них нова, вони цього ще не бачили. А чому не бачили, бо в старі радянські часи були закриті кордони і не було такого напливу люду з різних куточків світу, а кожен везе свою хворобу. Ось і подумайте, скільки зараз у тому самому Львові мікробів які медики ще не дослідили і не знають як вони впливають на організм людей.
Дієта. При шлунковій паличці дієта потрібна на перші 24-ри години. Просто дуже строга. Не можна нічого давати їсти, бо воно спричинить страшну рвоту. Пити давати кока-колу без газу по чайній ложечці. Буквально ложечку дали - і все. Навіть від звичайної води чи чаю дитина буде рвати. Після перших 12 годин голодання можна попробувати дати один кракерс. Якщо втримає і не вирве то дуже добре. А якщо вирве, то знову лишень на рідину і то по-чайній ложечці.
Ця хвороба дуже заразна. Вона хоч і проходить через 24-48 годин але вона може перекинутись на маму, тата чи любого іншого члена сім*ї. Тому треба дуже вважати і ретельно мити руки.

Благо, що вона швидко проходить, але зараза дуже неприємна. Мої діти як таким хворіли, то нераз всі зразу. Ніченьку я не спала і мусіла міняти постіль по-кілька раз. А що поробиш. Дитині ітак погано, той мама мусить потерпіти.:confused:

Маруся-мама
12.11.2008, 20:00
Я коли була малою в мене досить часто боліли вуха, (дуже неприємно, таке відчуття що у вусі постійно чухкає поїзд:8:). Мама робила мені досить дивну процедуру, незнаю як, але мені допомагало:confused:.
По діагоналі з газети робила лієчку,її тоненький кінець вставляла у вухо, а протилежний підпалювала, так щоб дим ішов у вушко. Я б напевно не ризикнула таке робити.

Це не просто з ґазети, а є спеціальні воскові свічки які вставляються в вухо і палиться. Але цього часто робити не можна бо в результаті можна оглухнути.

Яська Березнева
12.11.2008, 20:46
Не треба нічого лікувати.

Зараз сезон шлункового вірусу, поки не вдарять файні морози і всі вірузи не замерзнуть до весни ви відчуєте на собі всю красоту цієї хвороби. Звідкіля вона береться? З повітря.
Як лікуватись? Кока-колою.
Дієта. При шлунковій паличці дієта потрібна на перші 24-ри години. Просто дуже строга. Не можна нічого давати їсти, бо воно спричинить страшну рвоту. Пити давати кока-колу без газу по чайній ложечці. Буквально ложечку дали - і все.

В моєї малої теж було щось подібне двв роки тому, і лікар Гайдук (з інфекційної лікарні) теж радив кока-колу, але в скляній пляшці, відкрити і почекати, поки вийде газ, а тоді давати дитині.

kati
12.11.2008, 20:57
Ну якшо вдатися в історію, то колу придумав фармацевт саме для лікування кишкових інфекцій......а вже потім це став напій №1 у світі:)))))).
Навіть дорослому, коли відчуває важкість у шлунку..і.т.д варто випити шкляночку коли і станеи легше....А от різниці з шкла чи пластик. пляшки немає., кола однакова і там і там

Яська Березнева
13.11.2008, 00:46
А от різниці з шкла чи пластик. пляшки немає., кола однакова і там і там

То нам лікар так сказав - щоб у скляній пляшці.:confused:

irushka
13.11.2008, 01:49
Ще варто провірити дитину на глисти.

Подумала я над тою фразою, пошукала трохи інформації про глисти і в мене з`явилася чимала підозра на тих паразитів. Скажіть, будь ласка, як правильно здавати аналіз дитини на глисти і де це зробити найкраще? І чим найчастіше лікують? Дуже прошу, відгукніться, бо мені вже зле від одної думки, що це можливо в моєї Катьки...

Irusya
13.11.2008, 22:25
Насіння гарбузове, кажуть, помагає

Маруся-мама
13.11.2008, 22:50
Подумала я над тою фразою, пошукала трохи інформації про глисти і в мене з`явилася чимала підозра на тих паразитів. Скажіть, будь ласка, як правильно здавати аналіз дитини на глисти і де це зробити найкраще? І чим найчастіше лікують? Дуже прошу, відгукніться, бо мені вже зле від одної думки, що це можливо в моєї Катьки...

Все залежить які у вас глисти, але в старі часи збирався кал у сірникову коробочку а в наші повинен вистарчити лише мазок ( ну хіба Українські лабораторії до цього таки не доросли:()
Якщо ваша дитина не виносить запаху часнику і не любить квашені огірки, а надає перебагу мучному і солодкому - тоді точно є глисти. Скоріш за все - гострики, такі маленькі паразитики яких можна легко позбутись.
Лікують це діло спеціальними препаратами, там в вас є такі таблеточки. Даєш одну а потім через кілька днів іншу. І все. А як профілактика і на майбутнє гарбузове насіння дуже добрий лік.

Яська Березнева
13.11.2008, 23:03
Є такі таблетки Ворміл. Їх треба смоктати, непогані на смак. Можна дітям. Але спочатку треба здати кал і точно впевнитися, що є глисти. Де зробити аналіз - то треба питати у Вашого лікаря. Моїй малій робили аналіз калу на яйця глистів у нашій поліклініці. Можливо, ще на Орлика роблять...

СОФІЯ -СОНЯ
13.11.2008, 23:18
Все залежить які у вас глисти, але в старі часи збирався кал у сірникову коробочку а в наші повинен вистарчити лише мазок ( ну хіба Українські лабораторії до цього таки не доросли:()
.

Доросли ніби. Принаймні якщо у Луцьку ми здавали лише мазок, то у Львові тим більше, мені здається...

olya_d
13.11.2008, 23:34
Насіння гарбузове, кажуть, помагає
І ще я знаю, що добре для профілактики пити по ложці росолу з квашеної капусти

карапуз
13.11.2008, 23:51
були щойно в лора Охматдиті - прекрасний пан Юрочко... виявили, що маємо отит.

Ми теж у нього лікуємось.
Єдине,що мені не подобається-це черги в холодному коридорі на сходах :8:.

irushka
14.11.2008, 00:31
Якщо ваша дитина не виносить запаху часнику і не любить квашені огірки, а надає перебагу мучному і солодкому - тоді точно є глисти. Скоріш за все - гострики, такі маленькі паразитики яких можна легко позбутись.

Часнику і квашених огірків ще малій не пропонувала, але щодо мучного і солодкого то вона без того не може. я просто думала, що якщо в дитини глисти, то в неї поганий апетит, втрачає вагу, бліда шкіра, а в нас того всього нема, навпаки їсть забагато, відповідно і пампулі нівроку. Зате ми маємо: алергічні прояви на шкірі, часто каже, що її дупця свербить, а тепер до всього стала боятися какати (перепрошую за подробиці), тримає до останнього, на горщик не сяде, поки в штани не наробить, а тоді кричить так, що довго не можу її заспокоїти, з пісянням все окей.
А ще плаксивий настрій теж напевно з тої опери, ті останні дні ниття не припиняється. :8:

Женічка
14.11.2008, 00:53
колись ще на ЛФ писала про ті глисти.
з апетитом у нас теж проблем небуло, і пампулі гарненькі, а гострика я у дитини з пісі витягнула...................
крик був страшний, добре, що у мене в дитинстві таке було, то здогадалась в чому справа.
ворміл кажуть токсичний дуже, ми пили пірантел.
аналізи наявність глистів не підтвердили.

olya_d
14.11.2008, 01:29
часто каже, що її дупця свербить,. :8:

Один із признаків гостриків. Вони яйця відкладають, лазять, тому і може свербіти.

irushka
14.11.2008, 02:02
Один із признаків гостриків. Вони яйця відкладають, лазять, тому і може свербіти.
Ой, який жах!!!!!!
А якщо аналіз їх не виявить, то як призначають препарат?

olya_d
14.11.2008, 02:12
Чесно кажучи, не знаю...
Але гострики часто з калом виходять, тому можна їх побачити - малесенькі білі. Давайте дитині гарбузове насіння, може буде пити росіл з капусти квашеної, обмежте солодке.

Женічка
14.11.2008, 10:30
і обов"язково пропрасовувати добре трусики, там теж яєчка бувають.
за деякий час я теж відчула, що маю їх, лікарка мене попереджала, що то вся родина від дитини може заразитись.

lapocka
14.11.2008, 11:25
Гострики можна вилікувати не використовуючи медикаментів, бо вони не довго живуть. необхідно попередить реінфікування, максимум гігієни в сім'ї, і так як казили, прасувати трусики

Irusya
14.11.2008, 22:20
Ретельне прасування трусиків, часта зміна білизни і миття дитини - дуже ефективний медод боротьби з гостриками. (З власного досвіду)

Маруся-мама
14.11.2008, 22:48
Часнику і квашених огірків ще малій не пропонувала, але щодо мучного і солодкого то вона без того не може. я просто думала, що якщо в дитини глисти, то в неї поганий апетит, втрачає вагу, бліда шкіра, а в нас того всього нема, навпаки їсть забагато, відповідно і пампулі нівроку. Зате ми маємо: алергічні прояви на шкірі, часто каже, що її дупця свербить, а тепер до всього стала боятися какати (перепрошую за подробиці), тримає до останнього, на горщик не сяде, поки в штани не наробить, а тоді кричить так, що довго не можу її заспокоїти, з пісянням все окей.

Це від мучного і солодкого в неї такі прояви. Треба буде їй це обмежити, поки не пізно, бо зіпсуєте манюні метаболізм і потім в неї будуть великі проблеми.
А ви попробуйте їй запропонувати понюхати часник колись або дати росіл з капусти, ну квашеної... і зверніть увагу як реагуватиме.

Та у неї точно гострики і їх дуже легко виявляється навіть в самій задрипаній лабораторії. А худнуть діти при аскаридах чи ще якихось гірших паразитах.:8:

irushka
15.11.2008, 01:07
Сьогодні хотіла дати їй трохи квашеної капусти, то мала кричала "ні" як тільки побачила, ще не встигла понюхати. Завтра спробую часник, щось ніколи їй раніше не давала, бо мала схильна до алергії, думала що часник не можна . А стосовно мучного і солодкого, то зі всіх сил намагаюся обмежити, але як нема якогось печива в хаті, то вона собі піде хліба наїсться, а як нема в мене на кухні, то піде до баби, а вона як може дитині відмовити, як дитина голодна...
Всю білизну вже попрала при 90 градусах і перепрасувала, дякую всім за поради.
Але ще таке питання. Якщо в неї дійсно глисти, то чи можуть від неї інші діти набратися, бо в неділю в нас будуть гості, я вже трохи за них хвилююсь. І ще, ті гострики можуть бути від кота? З гігієною в нас все чітко, мити руки в дитини - улюблене заняття, те, що їх треба мити після туалету, прогулянки і перед тим як сісти їсти Катя засвоїла давно, бо в мене трохи пунктик на тому. Але ми часто їздимо маршрутками, бавимось з іншими дітьми і маємо вредного кота, який гуляє по вулиці, а потім вилежується в нас на кухні. Де найбільша небезпека, як думаєте?

Женічка
15.11.2008, 01:18
а коту ви глисти женете?
не знаю, чи гострики у котів живуть, а от аскаридами заразитись можна точно.
мене мала гостриками зарзила, але то не означає, що одноденного контакту з дітьми буде досить для зараження

lapocka
15.11.2008, 10:21
[
Трусики потрібно прасувати перед сном дитини і зранку, тому що самка відкладає на них яєчка і потім помирає, коли прасуєте дія тепла їх вбиває. Те що ви загалом перепрасували білизну, трохи не те. А руки мити, для того щоб яйця гостриків знову не потрапляли до ротика і щоб процес не починався по новій.

olenkastar
27.11.2008, 10:28
а ми дістали сопельки і кашель(за кашель не впевнена,мені здається,шо то сопельки так її дусать і вона їх відкашлює).доцька радісна,температурки не має,гарно їсть і бавиться,тіко от сопельки мучать нас!купили аквамаріс,капаєм зі вчора....може є які ше методи?і чи варто йти на прогулянку?купаня я відміню на дня 2-3,мабуть.не можу спати вночі,все просипаюся перевіряю як вона-а вона посапує біля нас тихенько,а от під ранок починає шмаркати.

Irus'ka
27.11.2008, 11:03
Може ви шмаркаєте від сухого кімнатного повітря? Як на мене, тут може допомогти власне прогулянка і теплі хвойні ванни. Попробуйте замість аквамарісу Марімер (в принципі аналог, але для нас дієвіший:))

tslezinska
27.11.2008, 11:28
Ті сопельки - то можуть бути перші сигнали прорізування зубів:) Ще задовго до того, як вони з"являться, в дитини можуть виникати катаральні прояви, при цьому дитина абсолютно здорова на вигляд, бадьора, весела. Не хвилюйтеся, можливо, незабаром ви побачите перші білі перлинки на ясенках доці:)

olenkastar
27.11.2008, 11:30
Може ви шмаркаєте від сухого кімнатного повітря? :))

у нас АГВ та і то лише у нашій кімнаті,у ванні і в кухні-іншу кімнати не опалюються взагалі:ninja: я думала,що то через те,шо в кімнаті в нас тепло,а з інших кімнат чзаходить холодне повітря і після купання її продуває від того(коли її присипляю,то сама яую як тягне і за пару хв вже маю холодний ніс).
а хвойні ванни-то з чого?в аптеці є?

Irus'ka
27.11.2008, 11:59
В нас також АГВ, але без зволожувача дихати не можемо.
Хвойні ванни справді можна купити (бруньки сосни,наприклад), але вважайте на концентрацію і випробуйте на алергічну реакцію

olenkastar
27.11.2008, 12:15
а от зубки ,то цікаво.я мала в 4 місяці вже зуби,син моєї сестри в 4,5 місяців.то може по спадковості передаватися?

Xomka
27.11.2008, 13:22
а ми дістали сопельки і кашель(за кашель не впевнена,мені здається,шо то сопельки так її дусать і вона їх відкашлює).доцька радісна,температурки не має,гарно їсть і бавиться,тіко от сопельки мучать нас!купили аквамаріс,капаєм зі вчора....може є які ше методи?і чи варто йти на прогулянку?купаня я відміню на дня 2-3,мабуть.не можу спати вночі,все просипаюся перевіряю як вона-а вона посапує біля нас тихенько,а от під ранок починає шмаркати.

Десь читала, що сопельки в районі 2 місяців, якщо нема кашлю, температури - це так організм малюка перевіряє як працює носик. Спершу період коли слизова носа дуже суха, але мами як правило цього не помічають, а потім період коли йдуть сопельки. Лікувати цього не потрібно. У нас сопельки були в 2 місяці, я закапувала своїм молочком, десь за тижня 2 зовсім пропали, але вищенаведену інформацію я вже прочитала місяців в 4, думаю що промивання носика, щоб було чим дихати, цілком достатньо.

СОФІЯ -СОНЯ
27.11.2008, 14:00
а от зубки ,то цікаво.я мала в 4 місяці вже зуби,син моєї сестри в 4,5 місяців.то може по спадковості передаватися?
У розумних книжках з педіатрії пише, що то дуже залежить від спадковості... А у нас в сім"ї не підтвердилось: у всіх до п"яти місяців вже був зубчик, а у Соні у шість нема. Хоча бабуся не пам"ятає, коли в неї зуби лізли,:) то може ми в неї вдалися ?:)

tslezinska
27.11.2008, 14:13
А у нас зубки чітко по спадковості полізли. У мене й у мого брата почали лізти десь від 4 до 5 місяців, то у Штефка також у 4 чи 4,5 вилізли перші.

Gala
01.12.2008, 17:01
Дівчатка,скажіть чи здавав хтось дитині аналіз крові на імуноглуболінЗдається так називається.Його беруть з вени на виявлення глистів.якщо хтось робив поділіться хто знає про це .

СОФІЯ -СОНЯ
01.12.2008, 18:56
Ми зі старшою колись здавали кров на імуноглобулін, але на виявлення алергенного білку у крові. Про глисти не знаю...

Irus'ka
01.12.2008, 19:02
Здають на звичайний аналіз крові з розгорнутою формулою. І якщо читається еозинофілія (збільшення кількості еозинофілів) як варіант один з багатьох(!!!) трактують на користь глисної інвазії.

natorella
08.12.2008, 20:00
дівчата
підкажіть лікаря-ортопеда чи остеопата шоб дитині на ножку подивився
але нормального

irushka
08.12.2008, 22:17
У Винниківському госпіталі є лікар Підлисецький, ми до нього їздили зі своєю малою. Звернітся до Натасі, здається вона недавно в нього була, має знати в які дні приймає.